Pauza

jelen.co

Veoma poznat
Poruka
12.916
Georgejune je kriv što me je inspirisao da otvorim ovu, nadasve, visoko-intelektualnu i prosvećenu temu.
Dakle, koliku pauzu pravite između prvog i drugog trpanja, seksanja, tuccanja, šibanja il' šta god da radite?
Dovoljno vam je 5 minuta da se odmorite?
Trknete da popijete kiselu vodu i expreso pa nazad pod jorgan?
Ne pravite pauzu dužu od one predviđene za topli obrok?
Ne možete da se oporavite narednih sat vremena?
Morate da dremnete, da bi nastavili dalje?
Kakva crna pauza, uzimate godišnji odmor-nije vam do seksa narednih mesec dana!
Elem, da krenemo, prošla pauza........:per:
 
slabo...i rogonjo ne staj mi na muku....ja dremnem po sata i nekad bih jopet ali ovaj moj od 4 banke kaze da sam nezasita....i tako sam ja postala stalni clan teme neyebica....:D
 
Sve to zavisi od inspiracije, kondicije, resursa... :D Teško je tu utvrditi neko precizno "prolazno vreme". :)
Nekad ni ne pravim pauzu, a posle maratonskih seansi svakako da mi treba više vremena da dođem sebi, da se priberem i pripremim za eventualni nastavak.
 
ma da cim se isexam odmah vadim stopericu i merim vreme :D

ja se drzim one od Miroslava Ilica "kad sam s tobom ne mislim na vreme ukocim se usne mi zaneme" (a jezikom palacam po pizzi)... :lol:
 
ma da cim se isexam odmah vadim stopericu i merim vreme :D

ja se drzim one od Miroslava Ilica "kad sam s tobom ne mislim na vreme ukocim se usne mi zaneme" (a jezikom palacam po pizzi)... :lol:

A iznad kreveta zalepljena tabela sa statističkim podacima učinka u poslednjoj četvrtini godine... Radi evidencije....Za buduće generacije....:hahaha:

Pevaš Miroslava za vreme oralnog sexa....? Probaj "Devojku iz grada" sa onim razvučenim vokalom... "pa zaaaaaaavoleh devojku iz grada..."
 
A iznad kreveta zalepljena tabela sa statističkim podacima učinka u poslednjoj četvrtini godine... Radi evidencije....Za buduće generacije....:hahaha:

Pevaš Miroslava za vreme oralnog sexa....? Probaj "Devojku iz grada" sa onim razvučenim vokalom... "pa zaaaaaaavoleh devojku iz grada..."

:per: a Miroslavov liz???? u pola stiha....e ako taj rad radi nece mu cura dati mnogo pauze....ima da ga iznapada za oral izmedju sexOva......:per::mrgreen:
 
Georgejune je kriv što me je inspirisao da otvorim ovu, nadasve, visoko-intelektualnu i prosvećenu temu.
Dakle, koliku pauzu pravite između prvog i drugog trpanja, seksanja, tuccanja, šibanja il' šta god da radite?
Dovoljno vam je 5 minuta da se odmorite?
Trknete da popijete kiselu vodu i expreso pa nazad pod jorgan?
Ne pravite pauzu dužu od one predviđene za topli obrok?
Ne možete da se oporavite narednih sat vremena?
Morate da dremnete, da bi nastavili dalje?
Kakva crna pauza, uzimate godišnji odmor-nije vam do seksa narednih mesec dana!
Elem, da krenemo, prošla pauza........:per:

24 sata minimum :rtfm:
nisam ti ja seks masina
a ako dosadna kazem pola sata
pa kad prodju pola sata ja kazem
cekaj jos pola sata da se napuni
i do tad jedan od nas zaspi i problem resen
 

Back
Top