ZENE...DOBAR OVAJ GRK

Sad mi necete verovati, ali moj decko je bio grk koji zna Sakisa, upoznali smo se na Krfu, (a obojica su od tamo).
I taj grk je ljubav mog zivota, to je bilo pre 4 godine, nikog pre ni posle nisam tako volela..kakvi bre srbi sa tamnim ocima...tipovi ovde su mnogo losi, samo bacite pogled u te face dok sestate gradom, a tek kako su obuceni...uzas
 
Anonymous:
Sad mi necete verovati, ali moj decko je bio grk koji zna Sakisa, upoznali smo se na Krfu, (a obojica su od tamo).
I taj grk je ljubav mog zivota, to je bilo pre 4 godine, nikog pre ni posle nisam tako volela..kakvi bre srbi sa tamnim ocima...tipovi ovde su mnogo losi, samo bacite pogled u te face dok sestate gradom, a tek kako su obuceni...uzas[/quote

Nemam razloga da ti ne verujem,narocito sto sam i ja zahvaljujuci svom decku Grku i svojim prijateljima upoznala puno poznatih ljudi iz Grcke,ali i veca je sansa da neko ko nije Grk upozna nekog njihovog poznatog nego sam grk. Pozdrav.
 
Elleni:
Anonymous:
Sad mi necete verovati, ali moj decko je bio grk koji zna Sakisa, upoznali smo se na Krfu, (a obojica su od tamo).
I taj grk je ljubav mog zivota, to je bilo pre 4 godine, nikog pre ni posle nisam tako volela..kakvi bre srbi sa tamnim ocima...tipovi ovde su mnogo losi, samo bacite pogled u te face dok sestate gradom, a tek kako su obuceni...uzas[/quote

Nemam razloga da ti ne verujem,narocito sto sam i ja zahvaljujuci svom decku Grku i svojim prijateljima upoznala puno poznatih ljudi iz Grcke,ali i veca je sansa da neko ko nije Grk upozna nekog njihovog poznatog nego sam grk. Pozdrav.




Odakle je bio tvoj decko?
Jel to bila "veza na daljinu"..kako ste funkcionisali?
Ja obozavam pesmu Eleni :)
 
Anonymous:
Elleni:
Anonymous:
Sad mi necete verovati, ali moj decko je bio grk koji zna Sakisa, upoznali smo se na Krfu, (a obojica su od tamo).
I taj grk je ljubav mog zivota, to je bilo pre 4 godine, nikog pre ni posle nisam tako volela..kakvi bre srbi sa tamnim ocima...tipovi ovde su mnogo losi, samo bacite pogled u te face dok sestate gradom, a tek kako su obuceni...uzas[/quote

Nemam razloga da ti ne verujem,narocito sto sam i ja zahvaljujuci svom decku Grku i svojim prijateljima upoznala puno poznatih ljudi iz Grcke,ali i veca je sansa da neko ko nije Grk upozna nekog njihovog poznatog nego sam grk. Pozdrav.




Odakle je bio tvoj decko?
Jel to bila "veza na daljinu"..kako ste funkcionisali?
Ja obozavam pesmu Eleni :)

Ne, upoznala sam ga u Beogradu,on ovde radi,ima svoju firmu.Bio je stariji od mene i fantasticno smo funkcionisali.I ja obozavam pesmu Elleni od Ane Vissi, Antonisa Remosa obozavam isto. Kako je funkcionisala tvoja veze,jel decko bio sa Krfa ili Atinjanin?Moj decko je iz Atine.Kad vec pominjemo Sakisa,jako sam se razocarala kada sam cula od prijatelja da je homoseksualac,ali volela bih da ga upoznam.Pozdrav.
 
Elleni:
Anonymous:
Elleni:
Anonymous:
Sad mi necete verovati, ali moj decko je bio grk koji zna Sakisa, upoznali smo se na Krfu, (a obojica su od tamo).
I taj grk je ljubav mog zivota, to je bilo pre 4 godine, nikog pre ni posle nisam tako volela..kakvi bre srbi sa tamnim ocima...tipovi ovde su mnogo losi, samo bacite pogled u te face dok sestate gradom, a tek kako su obuceni...uzas[/quote

Nemam razloga da ti ne verujem,narocito sto sam i ja zahvaljujuci svom decku Grku i svojim prijateljima upoznala puno poznatih ljudi iz Grcke,ali i veca je sansa da neko ko nije Grk upozna nekog njihovog poznatog nego sam grk. Pozdrav.




Odakle je bio tvoj decko?
Jel to bila "veza na daljinu"..kako ste funkcionisali?
Ja obozavam pesmu Eleni :)

Ne, upoznala sam ga u Beogradu,on ovde radi,ima svoju firmu.Bio je stariji od mene i fantasticno smo funkcionisali.I ja obozavam pesmu Elleni od Ane Vissi, Antonisa Remosa obozavam isto. Kako je funkcionisala tvoja veze,jel decko bio sa Krfa ili Atinjanin?Moj decko je iz Atine.Kad vec pominjemo Sakisa,jako sam se razocarala kada sam cula od prijatelja da je homoseksualac,ali volela bih da ga upoznam.Pozdrav.

I moj bivsi decko grk me je "namamio" da slusam Remosa :) cool je!
I ja sada imam starijeg decka, ali ovaj je iz Italije, malo za promenu :)
Ali planiram uskoro da se preselim u svoj stan, da zivim sama, pa sam pozvala grka u goste, i obecao je da ce doci, (ja njega obozavam :)))).
Inace je sa Krfa, studirao je u Atini, a dok smo mi bili zajedno, tesko je funkcionisalo jer je on bio u vojsci, to kod njih bas dugo traje, i nije smeo da napusta zemlju.
Da, kazu svi za sakisa da je homosexualac, prava steta, mnogo je zgodan.
 
Ima u beogradu dva grka , zigola .
Mnogo slatki , lude curice za njima.
jedan je i maneken s vremena na vreme .

jedan je 19 god , a drugi 26 .
Tarifa im je 200e ili 100 po satu....

Ovog starijeg sam spremao matematiku,
tako da ih nemozete prevariti pa za dzabaka... :lol: :lol: :lol:
 
Grk bruka izgleda, ali je ipak previse feminiziran. To da li je Lane plagijat ne znam, ali mislim da nas je Zeljko dosledno predstavio. I svidja mi se sto je pevao na srpskom.

Sredovecan par u Zapadnoj Evropi gleda TV.
Odjednom ce baba: "Jao, evo opet prikazuju one nesrecne iracke zatvorenike iz zatvora Abu Graib. Pogledaj samo kako ih maltretiraju. Mrsavi su i goli. Moraju da skacu uz ovu uzasnu glasnu muziku. Strasna tortura".
Deda se slozio sa babom: "Da, jadni oni. Uzasno".
Tek se za njima cuje..
TV Voditelj:"To je bio evrovizijski predstavnik Bosne i Hercegovine i pesma In the Disco"
 

Back
Top