Konačan scenario....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

drbob

Iskusan
Poruka
6.294
U Novom Sadu osvanuli grafiti "Srbi marš iz Vojvodine"!
Da li je počeo konačan raspad Srbije?
Ili će ponovo neko da nas zavarava kako je to delo delikvenata?!
Zar i otvaranje kancelarije Vojvodine i Šumadije ne liči na raspad Srbije?
Zašto vlast ne reaguje,zašto ćuti?
Čemu ovaj srpski narod ima da se nada???
 
Pazi.... to je sansa za otvaranje miliona novih radnih mijesta.
Znaci, Srbija ima svoju vojsku, svoje ambasade, svoje granicare, svoj bankarski sektor, svoje glumce, svoje muzicare, svoju policiju, svoju crkvu... Shumadija ima svoju vojsku, svoje ambasade, svoje granicare, svoj bankarski sektor, svoje glumce, svoje muzicare, svoju policiju, svoju crkvu... Vojvodina ima svoju vojsku, svoje ambasade, svoje granicare, svoj bankarski sektor, svoje glumce, svoje muzicare, svoju policiju, svoju crkvu...

Nije to ni toliko lose. Ovako ima samo jedan Ministar Odbrane, jedan Ministar Policije...
Zasto sve te teske obaveze i duznosti da radi samo po jedan covjek. Treba im pomoci.
Na taj nacin dolazimo do brojke iznad miliona.
 
Mene uopste ne brinu grafiti tih sisa sto su ih pisale. koliko su hrabri vise je nego ocigledno. Mene vise brine kad ce neko da pohapsi tu stoku i osudu ih na po 20 godina zatvora zbog sirenja mrznje i netrpeljivosti. Znali su ovi nasi kreetni da skacu za svakog ciganina koga je neko popreko pogledao. Vidim ja da asm u sopstvenoj drzavi gradjanin drugog reda.
 
U Novom Sadu osvanuli grafiti "Srbi marš iz Vojvodine"!
Da li je počeo konačan raspad Srbije?
Gde su ti grafiti? Imaš li neki snimak, nešto ozbiljno? I kakava bi to bila država ( kad bi ovo iz naslova bilo tačno ) koja bi se raspala zbog grafita?!

Hajde lepo vas sve molim da koristite i opciju ''Pregledaj poruku'' pre nego što istu pošaljete. Korisno je.
 
Gde su ti grafiti? Imaš li neki snimak, nešto ozbiljno? I kakava bi to bila država ( kad bi ovo iz naslova bilo tačno ) koja bi se raspala zbog grafita?!

Hajde lepo vas sve molim da koristite i opciju ''Pregledaj poruku'' pre nego što istu pošaljete. Korisno je.

Imaju fotografije na zalepljenoj temi Statut Vojvodine. Tu sam spojio nekoliko tema koje se tiču ove tematike, tako da je ova suvišna.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top