gledanje skupstine me opusta...

urko

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.059
...nekako me smiruje, uvek je gledam nekako hipnotisano (bez pokreta u fotelji satima), cak je snimim pa gledam ponovo. zasto? ne mogu da objasnim. nekako lekovito deluje na moje mozdane vijuge.

da li je i kod vas takav slucaj? drugari moji.
 
e баш данас ко је гледао мого је свашта да види,
собување ципела , после су се вређали,
све време ови ударају у клупе кад прича неко из СНС,
какви мајмуни
као у циркусу
:hahaha:
 
evo, sad na dnevniku u podne koji je upravo prošao, javili su da neće više prenositi skupštinu zbog kleveta ili nešto slično, nisam baš sigurna o čemu se radi, i da rts neće da sudeluje u tome tako što će to da prenosi
iako ne znam o lemu se tačno radi, baš mi je drago što su odlučili da ne prenose više skupštinu za koju sam oduvek smatrala da je puko zauzimanje programa....
 
Ја не гледам стално јер уме да смори, али јуче и прекључе сам гледао.
Прво Тома подигао ципеле да покаже да то нису оне које коштају 700 евра како кажу радикали, па рекао како је Гордана Поп - Лазић дигла ноге и руке, па онда она изашла да каже да су је звала деца да је питају да ли је то истина, све плачући и издувавајући нос...

Затим Веља каже зашто Председник државе није послао позив за Сретење него министар за рад. Па демократе то искористиле да кажу како је нациста, фашиста итд јер је овај муслиман... Онда Веља завршио у Ургентном центру... Наравно и Чанак је морао да се огласи по питању говора мржње...

Све у свему јуче и прекључе сам лепо искористио своје време... :)
 
...Баш напротив...Ужасава ме...Избегавам и да гледам...
Па они се тамо зезају на нашу штету,од наших пара праве
себи рекламу и циркус !!!
Па тамо би требало да су "изабрани" представници народа а не будале...
 

Back
Top