proliv,povracanje,bol u stomaku..

unknown!

Obećava
Poruka
61
Vec nedelju dana moj brat ima bolove u stomaku,proliv,a pre dva dana je poceo i da povraca.Ne moze nista da jede,kako nesto pojede ili popije ide u wc ili ispovraca.Ima bas ceste prolive i danju i nocu,i bas ga boli stomak.Da li je u pitanju virus ili nesto drugo?Molim nekog doktora da mi da savet sta da radimo.Imao je saobracajnu nesrecu pre mesec dana,jedva je preziveo,i jos se nije oporavio a snaslo ga je ovo.Bas se brinem i ne znamo sta da radimo,jer je jako lose.Od lekova nakon izlaska iz bolnice pio je panklav,vitamine,tanakan,brufen,ranisan,ineksije dexason.Da nije sve to posledica nekih lekova.Dali smo stolicu na analizu,a rezultati ce biti sutra.Hvala unapred.
 
Брзо код доктора, на колоноскопију, ултразвук и друге дијагностичке процедуре

Надам се да ће све бити у реду :)

У међувремену нек пије благо заслађени чај , видите како реагује на то
 
Isli smo kod doktora u dom zdravlja.Kaze dijeta,i ta standardna prica...caj,supa,krekeri,bareni krompir...Dobio je neke lekove.Primio infuziju zbog iscrpljenosti,klometol,ranisan,vitamine.I nista se ne menja.Konsultovali smo se sa jos nekim doktorima svi su u fazonu to je virus,dijeta itd.Da sacekamo jos do sutra,ili nocas pa da ga vozimo u urgentni...Joj ne znam sta da radimo...
 
Joj ne znam sta da radimo...

Мој савет од срца је да идете код приватног лекара на дијагностику !

"Државне" лекаре (90 % њих) једноставно није брига

Приватнику платиш, али бар не мислиш

Дијета је ок, али није природно ако је истина да све избаци што поједе, можда је у несрећи нагњечио јетру ?
 
Kao sto rece kristina...isli smo u bolnicu...Na svakih 5 min da uzima po gutljaj slane tecnosti(iz gotove supe),pirincanu vodu,rastvor za rehidraciju...i tako najbolje 24 sata,a posle polako dijeta(baren krompir,dvopek,barena sargarepa..).Dobio je terapiju (probiotic i enterofuril).I ako mu ne bude bolje za sedam dana da se javimo da lezi u bolnici.Toliko...
 

Back
Top