Lap dance

BILI DOUP

Elita
Poruka
22.524
pazljivo pogledajte, a bogami i poslusajte, pa recite


Koliko je vas forumasa imalo prilike da dozivi ovo sto i Kurt Russell (bez striptiz bar varijanti)?

A vi forumasice, jeste li postidele Vanessu Ferlito?
 
c035.gif
iebem ti lebac...
 
Jednom bivsem momku sam stalno izvodila neki striptiz..ostalima slabije moram priznati, ali taj jedan je bas to trazio stalno, pa eto..ne verujem da sam bila profi u tome, ali njemu se svakako dovoljno dopalo ;)
 
Jednom bivsem momku sam stalno izvodila neki striptiz..ostalima slabije moram priznati, ali taj jedan je bas to trazio stalno, pa eto..ne verujem da sam bila profi u tome, ali njemu se svakako dovoljno dopalo ;)

posteno! mozda je nisi postidela, ali dobra volja se racuna
nego me interesuje... svi idu na pice, u bioskop, pozoriste a ovakva predstava na gajbi za 10-ku
a i kopka me gde su te razuzdane forumasice...
 
Bili to možeš da očekuješ od neke raspale kurvetine koju si pokupio na nekoj rave žurci, ili od neke rasterećene umetnice slobodnijih shvatanja .. ove ostale bez tri godine zabavljanja i svakodnevnog komentarisanja da joj bulja nije viseća, da joj se ne vide strije, da ima super sise itd.. pa tek tad joj možda padne na pamet da te obraduje sa takvim performansom.

P.S. Bolje bilo kad si imao repiće :mrgreen:
 
Bili to možeš da očekuješ od neke raspale kurvetine koju si pokupio na nekoj rave žurci, ili od neke rasterećene umetnice slobodnijih shvatanja .. ove ostale bez tri godine zabavljanja i svakodnevnog komentarisanja da joj bulja nije viseća, da joj se ne vide strije, da ima super sise itd.. pa tek tad joj možda padne na pamet da te obraduje sa takvim performansom.

P.S. Bolje bilo kad si imao repiće :mrgreen:

Joj, jadnicku..
 

Back
Top