Ne ostavljaj me...

elleonora

Ističe se
Poruka
2.419
.....bacicu se pod kamion

Kako su se zavrsavale vase veze?
Jeste li vise ostavljali ili bili ostavljeni i sta vam je teze padalo?

Da li ste ikada dozivili da vam neko izgovori recenicu kao naslov teme,ili ste vi nekome to rekli?
Kako ste na to reagovali?
 
Da li si normalna ????
Niko nije vredan toga

Do pre desetak godina , uvek mi je nesto bilo zao , pa mozda se promeni , pa mozda shvati ....itd onda napravim takav sticaj okolnosti , da on mene ostavi , jer mi je tako bilo lakse

A onda sam u sledecoj vezi , kad nista nije uspevalo a ja bila nezadovoljna , morala po prvi put da kazem , sad je dosta , ne prija mi , ODLAZIM , .....i gle cuda
KAKO JE TOOOO DOBAR OSECAJ !!!!

Od tada , nema sanse da tolerisem nesto sto mi ne odgovara , kazem par magicnih reci , okrenem se i ne osvrnem vise

I nikad ne bi rekla '' ne ostavljaj me '', nisam taj tip , to mi malo ''krpasto ''...a ne bi cenila ni muskaraca koji bi to izgovorio
 
I jedno i drugo.. nazalost pri raskidima sam zaista drama queen .. Ima neku obrnutu logiku , ali tada pali ;)
Ako muskarac prekida sa mnom ja ga nezrelo u toj sekundi 'mrzim' naravno ne bukvalno, al' se nadam da ce mi tako biti i lakse i glumim hladnocu do maximuma. Drama queen ali u sebi i za sebe . Jer ako nesto u zivotu mrzim to je sazaljenje. A i suze su mi najintimnija moguca stvar na svetu ;)Tako da uvek odlazim visoko podugnute glave , sa osmehom na licu , teseci se da sam makar dostojanstvo sacuvala...
 
Moje veze su se vrlo burno završavale.
Uglavnom sam ja raskidala, osim u dva slučaja koja su, ujedno, bile i dve najdublje veze.
Bilo je par puta izjava tipa "ubiću se". Nimalo prijatno; takve izjave doživljavala sam kao ucene, pritiske i sredstva manipulisanja. No, treba pažljivo reagovati na njih, bez potcenjivanja.
 
Zadnjih 12 godina me neko nije ostavio,uvek sam ja ostavljala, ali svejedno NIKAD u zivotu ni po koju cenu ne bih dozvolila sebi takvo ponizenje. Ako mi ishta ostane posle raskida u trenutku kad patim jeste dostojanstvo, i ne mogu da razumem takve vrste izjava, niti sam ih ikada dobila ili izjavila...
 
.....bacicu se pod kamion

Kako su se zavrsavale vase veze?
Jeste li vise ostavljali ili bili ostavljeni i sta vam je teze padalo?

Da li ste ikada dozivili da vam neko izgovori recenicu kao naslov teme,ili ste vi nekome to rekli?
Kako ste na to reagovali?

naizgled lako...
uglavnom sam ostavljala odnosno prekidala, ali mislim da ne "ostavlja" taj koji kaze da je gotovo... onaj koji se ne trudi da veza bude ok, a posebno onaj kome nije dovoljno stalo je taj koji ostavlja...
jok, u mojim sluchajevima nikada nije bilo nekih posebno srceparajucih izjava...:neutral:
 
naizgled lako...
uglavnom sam ostavljala odnosno prekidala, ali mislim da ne "ostavlja" taj koji kaze da je gotovo... onaj koji se ne trudi da veza bude ok, a posebno onaj kome nije dovoljno stalo je taj koji ostavlja...
jok, u mojim sluchajevima nikada nije bilo nekih posebno srceparajucih izjava...:neutral:


To i ja mislim, i onda bas ta strana koja se ne bori za vezu kaze da ce da se ubije:evil:....
 
To i ja mislim, i onda bas ta strana koja se ne bori za vezu kaze da ce da se ubije:evil:....

prica mog zivota...odazila sam jer sam morala...jer nisu hteli da se potrude ni malo a ja vise nisam mogla da dam....i smorila sam se....i posle se cude, i kume i mole za nazad...pa i ja bih kumila za nekim ko se toliko trudio...eeeeeeeeeee....a drame je bilo....najmanje sa moje strane, jer kad odlazim nema te sile koja bi me vatila nazad iako posle dugo patim.....:sad2:
 
Da li si normalna ????
Niko nije vredan toga

Do pre desetak godina , uvek mi je nesto bilo zao , pa mozda se promeni , pa mozda shvati ....itd onda napravim takav sticaj okolnosti , da on mene ostavi , jer mi je tako bilo lakse

A onda sam u sledecoj vezi , kad nista nije uspevalo a ja bila nezadovoljna , morala po prvi put da kazem , sad je dosta , ne prija mi , ODLAZIM , .....i gle cuda
KAKO JE TOOOO DOBAR OSECAJ !!!!

Od tada , nema sanse da tolerisem nesto sto mi ne odgovara , kazem par magicnih reci , okrenem se i ne osvrnem vise

I nikad ne bi rekla '' ne ostavljaj me '', nisam taj tip , to mi malo ''krpasto ''...a ne bi cenila ni muskaraca koji bi to izgovorio



Ne ne ne mislim se ja bacati,

ja ne znam tako da volim (sem moje dece za njih i mnogo vise ako treba)!!!

Radi se o meni dragoj osobi koja je se skoro 3 god gusila u vezi,i sada kada je smogao snage da skine te ruke sto mu se sve vise i vise stezu oko vrata cuo je ovu recenicu....

Inace jako osecajan i obazriv(i plasljiv) ovo ga je dotuklo...bukvalno je u panici da ce to stvarno da bude.

Dobro je to da mozes tako hladno da ostavis,mislim dobro je za tebe.

A ja definitivno NIKADA nebi prosila ljubav ili ucenjivala!!!
 
.....bacicu se pod kamion

Kako su se zavrsavale vase veze?
Jeste li vise ostavljali ili bili ostavljeni i sta vam je teze padalo?

Da li ste ikada dozivili da vam neko izgovori recenicu kao naslov teme,ili ste vi nekome to rekli?
Kako ste na to reagovali?

Haha, bila sam i ostavljena i ostavljala sam, ali nikada nisam bila sa osobom koja ne bi umrla od smeha kada bi bilo ko izgovorio nesto poput "ne ostavljaj me, bacicu se pod kamion" - mnogo lici na "suzama sam lepila tapete"/ "otiso si, sarmu probo nisi" :lol:

edit: jao, ***. jesam bila... al naravno nije se ubio, nasao je mnogo bolju ribu od mene :lol:
 
ja bih mu verovatno rekla da se slobodno ubije, jer ako ostanem sa njim takvim moracu ja njega da ubijem il neshto slichno...:lol::P shalim se, ne znam shta da ti kazem sem da mi je teshko da zamislim da neko zreo i normalan izjavi tako neshto...:)


Po godinama trebalo bi da bude zrelo stvorenje,ali ocigledno nije tako....ja to poredim sa bezobrazlukom,mada mozda i gresim.
 
i ostavljala sam i bivala ostavljena
kad sam ostavljala, osećala sam da je konačno gotovo nešto što nije valjalo, dakle nekako kao pobednik
kad su me ostavljali, plakala sam, jednom pokušala da izgladim , ali bezuspešno.... i posle sam jednostavno digla glavu i produžila dalje....
sad kad sam udata nemam još nameru da ostavljam, a nadam se ni on mene
 
Pa ono, ja sam velika kukavica, i uvek (skoro uvek) kad raskidam kazem da mi treba malo vremena, da razmislim, bla, bla, bla... nekako, cini mi se da je tako lakse (kukavica...sta cu..)..
A, bila sam ostavljena jednom, bili u vezi bas dugo pa se posvadjali, pa se posle par meseci pomirili, i...on kaze da me voli, ali ne oseca strast, bla, bla, bla...i tako ja 3 noci placem, 3 meseca se jadam po forumu, i proslo i to...
E da, imala sam i jedan "dogovoren" raskid...isto je bila duza veza..
Niko nije hteo da se ubije (samo jedan Marko u osnovnoj skoli...eeee...bio 7.razred a ja 6. i napisao mi pesmu, ne secam se cele, ali je kraj bio : Zbog tebe, ljubavi, skocicu sa osmog sprata.)
I taaako...
 
Po godinama trebalo bi da bude zrelo stvorenje,ali ocigledno nije tako....ja to poredim sa bezobrazlukom,mada mozda i gresim.

pa moze da bude u pitanju fora ili chisti ochaj na koji se zadrzava onaj koji zeli da ode... znam jedan takav sluchaj... e sad, koliko ce potrajati ostajanje iznudjeno takvom izjavom je druga pricha...:roll: kako god, meni nezamislivo, jer u mojim vezama je pre bilo moguce da neko nekog ubije...:lol::P
 
Moje veze su se vrlo burno završavale.
Uglavnom sam ja raskidala, osim u dva slučaja koja su, ujedno, bile i dve najdublje veze.
Bilo je par puta izjava tipa "ubiću se". Nimalo prijatno; takve izjave doživljavala sam kao ucene, pritiske i sredstva manipulisanja. No, treba pažljivo reagovati na njih, bez potcenjivanja.


Evo ovo treba moci shvatiti,da li je samo obicna pretnja koja ce se zaboraviti i prije nego sto se kaze.

Ali ja nekako mislim da ko hoce da se ubije to uradi i gotovo,a ne obavestava nikoga.
 
Pa ono, ja sam velika kukavica, i uvek (skoro uvek) kad raskidam kazem da mi treba malo vremena, da razmislim, bla, bla, bla... nekako, cini mi se da je tako lakse (kukavica...sta cu..)..
A, bila sam ostavljena jednom, bili u vezi bas dugo pa se posvadjali, pa se posle par meseci pomirili, i...on kaze da me voli, ali ne oseca strast, bla, bla, bla...i tako ja 3 noci placem, 3 meseca se jadam po forumu, i proslo i to...
E da, imala sam i jedan "dogovoren" raskid...isto je bila duza veza..
Niko nije hteo da se ubije (samo jedan Marko u osnovnoj skoli...eeee...bio 7.razred a ja 6. i napisao mi pesmu, ne secam se cele, ali je kraj bio : Zbog tebe, ljubavi, skocicu sa osmog sprata.)
I taaako...

:lol:,ovim godinama i pristaje!
 
.....bacicu se pod kamion

Kako su se zavrsavale vase veze?
Jeste li vise ostavljali ili bili ostavljeni i sta vam je teze padalo?

Da li ste ikada dozivili da vam neko izgovori recenicu kao naslov teme,ili ste vi nekome to rekli?
Kako ste na to reagovali?

Ne, hvala Bogu
I ostavljala i bila ostavljena
Jednako mi je tesko padalo, jer je bilo svejedno ko ce prvi reci da je kraj, kraj je bio izgledan.......
Kad sam bila klinka bilo mi je bitno da ja dam ‘korpu‘, ali kad sam bila srednjoskolka nisam vise bila u tom tripu.... nekako sam sazrela
 
Kako su se zavrsavale vase veze?
Jeste li vise ostavljali ili bili ostavljeni i sta vam je teze padalo?


Било је, наравно, и једног и другог. Најтеже ми је падало ако су још увек биле присутне емоције, с моје или његове стране... када је евидентно да се ствар охладила - онда је било лако, без обзира на то ко први каже да прекида. Ако је било емоција - јендако тешко ми је било и када оставим и када ме оставе. :(

Da li ste ikada dozivili da vam neko izgovori recenicu kao naslov teme,ili ste vi nekome to rekli?
Kako ste na to reagovali?


Јесам. Пар пута. :( Не баш дословце, али слично. Осећала сам се грозно, уцењено, бесно...али и уплашено.

А мени лично никада није падала на памет идиотска идеја да се убијам због неког мушкарца! Немам преча посла! :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
.....bacicu se pod kamion

Kako su se zavrsavale vase veze?
Jeste li vise ostavljali ili bili ostavljeni i sta vam je teze padalo?

Da li ste ikada dozivili da vam neko izgovori recenicu kao naslov teme,ili ste vi nekome to rekli?
Kako ste na to reagovali?

Ja sam ih sve ostavljala!!!:mrgreen:
I jedan mi pretio sečenjem vena. Rekla : seci, al na vreme pozovi Hitnu- ja sam još student medicine pa nisam sigurna da ću te spasiti...
Jedan vozio 190km/h po kiši da sam se usrala...Al kad je zaustavio auto, ja izašla i rekla ": Ajd, ćao...". I nikad se nisam vratila...(istina- od tad imam traumu kad neko brzo vozi a pada kiša...:confused:)
Jedan mi pretio da će dati oglas u novinama zbog čega se ubio...
Uglavnom- nijedan nije svoju zamisao sproveo u delo...Onaj ko je rešio da se ubije- neće ti najavljivati pompezno. ...Muškarci...:roll:



...odo' kod frizera.Na feniranje, Oče...:mrgreen:
 
Не бих баш да описујем како је све било...али било је...само не овога. Не знам када би ми тако рекао то би ми био само још један знак да баш треба да одем и да ми је одлука сасвим на месту. Јер по мени се прави мушкарац бори за мене...али на прави начин а не на такав...рекла бих јадан...уценом...страшно.

А тек ја то не бих изговорила ни у бунилу...ако треба...ћераћемо се...али на прави начин а не да му ту претим, падам на колена, цвилим, држим за ноге...молим...Скупити петљу...јесте тешко..али из патње и очаја се увек (код интелигентих створења) стварају најбоља дела.
 

Back
Top