Juhuuu stigli Rusi !

al bundy

Legenda
Poruka
63.981
Rusi danas preuzimaju NIS
NOVI SAD - Skupština akcionara Naftne industrije Srbije biće održana danas, a na ovom sastanku biće imenovan novi upravni odbor ove kompanije. Ono što se u javnosti već odavno moglo čuti - da će predsednik upravnog odbora NIS-a biti Dmitrij Mališev, sadašnji savetnik Upravnog odbora „Gaspromnjefta", potvrdio je i ministar rudarstva i enrgetike Petar Škundrić.
http://www.rtv.rs/sr/vesti/privreda/ekonomska_politika/2009_02_10/vest_112606.jsp
Evo sad bio dole do trafike da kupim novine i bacih pogled na zgradu NIS-a dolaze neke crne limuzine (nemacke i japanske,a ne ruske ), i obezbedjenje pojacano , a nigde odusevljenih patriota da docekaju i masu drugu Malisevu , cak ni nezahvalni radnici Naftagasa nisu izasli da pozdrave novo sunce koje ih je obasjalo , nema ni crvenog tepiha koliko sam video sa druge strane ulice .
Nego kaze u tekstu da ce novi UO imati 11 clanova od toga pet iz Srbije koji ce naravno biti iz vladajucih stranaka ,toliko o strucnosti , a svakako je najzanimljivije videti sta ce biti prvi koraci nove uprave .:think:
 
Jeste u UO mora da bude neko od neke stranke pozeljno i neki svestenik...

Soldier%20pissing%20iran.jpg


;)
 
Bas mi je zao sto nije dinkic prodao Austrijancima.

Mogli smo od njih da kupujemo zimi sneg po povlascenoj ceni i verovatno bi nam dali dodatni popust od 2-3%. A sa snegom bi napravili veliki zimski centar na Avali.....a ovako ovi demokratski gmazovi do daljnjeg moraju da idu u Tirol i St.Moric na skijanje.
Znate li vi uopste kolika bi to bila usteda za drzavni budzet ?
Svake godine bi mogli da napravimo bar po jos jednu rafineriju.
 
Bas mi je zao sto nije dinkic prodao Austrijancima.

Mogli smo od njih da kupujemo zimi sneg po povlascenoj ceni i verovatno bi nam dali dodatni popust od 2-3%. A sa snegom bi napravili veliki zimski centar na Avali.....a ovako ovi demokratski gmazovi do daljnjeg moraju da idu u Tirol i St.Moric na skijanje.
Znate li vi uopste kolika bi to bila usteda za drzavni budzet ?
Svake godine bi mogli da napravimo bar po jos jednu rafineriju.
pa jeste , al mene jos vise brinu ovo sto idu po Zlatiboru i Kopaoniku jer su cene jos vise nego u Kaprunu i Badklainkirhenu :think:
 
nisam mozda bude neke koristi od Ruja u kraju , ono ko u CG skoci cena stanova i to :mrgreen:, a i nemam nekih razloga da toliko brinem za NIS vise , tako da ce biti zanimljivo gledati sa strane sta se desava :D

ako nista bar ce ovi silni "menadzeri" koji su se zaposlili u NISu preko dejana mihajlova da ispuse za dosadasnje ogromne plate bez ikakvog rada i zasluge (sta ima da radi menadzer prodaje u firmi koja je monopolista na trzistu?), inace plate su im bile 69000 x koeficijent 11-12 pa ti vidi
 
ako nista bar ce ovi silni "menadzeri" koji su se zaposlili u NISu preko dejana mihajlova da ispuse za dosadasnje ogromne plate bez ikakvog rada i zasluge (sta ima da radi menadzer prodaje u firmi koja je monopolista na trzistu?), inace plate su im bile 69000 x koeficijent 11-12 pa ti vidi
to si u pravu moja keva je bila neki rukovodilac sektora u spoljnoj trgovini od 97. do 2007. i kaze da od svih garnitura od SPSa ,JULa , LSVa ,DSa ... ubedljivo najgori bili oni sto su postavili DSS i G17 ,negde od 2005. pa nadalje ,sve neki mladi nadobudni satro top menedzeri i japiji ,na kraju je popizdela i otisla u prevremenu penziju pre dve godine i nije se uopste pokajala
mada ruku na srce u tom NISu se vec 20 godina u kontinuitetu ,a i ranije sakupljalo raznoraznih dzabalebarosa i neradnika,ono najgori samoupravni i sindikalni talog koji je sto je najgore primao sasvim solidne pare (i danas primaju ),naravno ne svi al bar 30% je totalno neproduktivno i nepotrebno
 
Čemu to se mi "Jugosloveni" radujemo?
Naftagas - Rusima, Energopetrol - Mađarima, Telekom - Austrijancima, Zeljezara Zenica Kuvajtu pa Englezima itd, itd.
Ne mi nemooženo osposobit ta preduzeća, mi nemamo pored novca ni dovoljno pameti.
Trebamo doćekivat strance koji će zerađivat na našim industrijskim postrojenjima i privrednim resursima.
Svaka čast patriJote.
 
Rusi danas preuzimaju NIS
NOVI SAD - Skupština akcionara Naftne industrije Srbije biće održana danas, a na ovom sastanku biće imenovan novi upravni odbor ove kompanije. Ono što se u javnosti već odavno moglo čuti - da će predsednik upravnog odbora NIS-a biti Dmitrij Mališev, sadašnji savetnik Upravnog odbora „Gaspromnjefta", potvrdio je i ministar rudarstva i enrgetike Petar Škundrić.
http://www.rtv.rs/sr/vesti/privreda/ekonomska_politika/2009_02_10/vest_112606.jsp
Evo sad bio dole do trafike da kupim novine i bacih pogled na zgradu NIS-a dolaze neke crne limuzine (nemacke i japanske,a ne ruske ), i obezbedjenje pojacano , a nigde odusevljenih patriota da docekaju i masu drugu Malisevu , cak ni nezahvalni radnici Naftagasa nisu izasli da pozdrave novo sunce koje ih je obasjalo , nema ni crvenog tepiha koliko sam video sa druge strane ulice .
Nego kaze u tekstu da ce novi UO imati 11 clanova od toga pet iz Srbije koji ce naravno biti iz vladajucih stranaka ,toliko o strucnosti , a svakako je najzanimljivije videti sta ce biti prvi koraci nove uprave .:think:


e vi Limanci ko detektivi hehehehe..nadgledaju limuzine ko dolazi i kojim se kolima vozi...nego btw..danas je i 60 godina NAFTAGASA..jubilej...Postavili stakla na Merkatoru sa pogresne strane hehehehe pa nemamo pregled sta se desava...a da Rusi stigli jos prosle nedelje u NIS..svi pisu izvestaje i ne dolaze kuci na vreme:D
 
e vi Limanci ko detektivi hehehehe..nadgledaju limuzine ko dolazi i kojim se kolima vozi...nego btw..danas je i 60 godina NAFTAGASA..jubilej...Postavili stakla na Merkatoru sa pogresne strane hehehehe pa nemamo pregled sta se desava...a da Rusi stigli jos prosle nedelje u NIS..svi pisu izvestaje i ne dolaze kuci na vreme:D

Vidi ti barabe, što je to snalažljivo, a ovamo se švaleraju garant. :evil:
 
Evo sad bio dole do trafike da kupim novine i bacih pogled na zgradu NIS-a dolaze neke crne limuzine (nemacke i japanske,a ne ruske ), i obezbedjenje pojacano , a nigde odusevljenih patriota da docekaju i masu drugu Malisevu , cak ni nezahvalni radnici Naftagasa nisu izasli da pozdrave novo sunce koje ih je obasjalo , nema ni crvenog tepiha koliko sam video sa druge strane ulice .

Ajde to ali me brine sto nema besnih europejaca razocaranih zbog otimanja Nis-a "po bagatelnoj ceni", nigde protesta, nigde neko da baci neko jaje, cipelu, sta god... Brzo su europejci pognuli glave pred Rusima. :(
 
e vi Limanci ko detektivi hehehehe..nadgledaju limuzine ko dolazi i kojim se kolima vozi...nego btw..danas je i 60 godina NAFTAGASA..jubilej...Postavili stakla na Merkatoru sa pogresne strane hehehehe pa nemamo pregled sta se desava...a da Rusi stigli jos prosle nedelje u NIS..svi pisu izvestaje i ne dolaze kuci na vreme:D
nego Liman je prvi postao ruska gubernija , dok ostali jos samo sanjaju o tome :D
sto se tice radne discipline glede ruskog dolaska nemam pojma i dalje se gomila doteranih mladjih i sredovecnih sluzbenica NISa svrcka po Merkatoru i ispija kafe u sred radnog vremena , ako im Ruje stanu na rep po tom pitanju skidam im kapu :mrgreen:
 

Back
Top