AIDS i astrologija

Little_Miss_Sunshine

Zainteresovan član
Poruka
118
Sta bi u natalnoj karti moglo da ukaze na AIDS - i naravno koji tranziti?
Molim one koji ne znaju sa sigurnoscu da se ograde od eventualnih nagadjanja s obzirom da tema nije ni malo naivna. Ako neko zna osobu zarazenu od AIDSa ne bi bilo lose da postavi njenu natalnu kartu (naravno bez imena) cisto da vidimo ima li nekih vidljivih znakova. Mogu i natalne karte poznatih (tipa Fredi Merkjuri itd. ako neko ima tacne podatke).
 
Одмах да ти кажем да СИДА није заразна болест, већ поремећај у метаболизму беланчевина које учествују у изградњи имуног система, тако да није реч ни о каквом вирусу. Изазивају је тзв. тешке дроге, хронична неухрањеност, оштећења слузокоже дебелог црева, којекакви антиХИВ лекови попут АZT-a и слични отрови који уништавају наш одбрамбени систем. Када је имуни систем уништен може да те дотуче и обична прехлада јер немаш чиме да се браниш.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Nisam ni rekla da je zarazna bolest, pravilno bi bilo reci "zarazen Hiv virusom", a ne kako sam ja navela u poruci, ali to je svima vrlo dobro poznato, a uostalom ovde je tema sta u natalnoj karti moze da ukaze na AIDS...
Sve sto sam do sada prikupila od informacija je Mars u KVADRATU sa Plutonom, narocito ako je Mars u 8. polju ili u Skorpiji.
 
Evo je Fredijeva karta. Ja se iskreno nadam da je vreme tacno, mada i na svim sajtovima gde su analizirali njegovu kartu ispalo je da je podznak Lav. ;)

FreddieMercuryNatal.jpg
 
Neptun je odgovoran za sidu, kao i 17 stepen strelca ( koliko se ja secam neka me isprave, ako nije 17)

Fredijeva karta saturn vladar 6 kuce je u 12 u kvadratu sa jupiterom sto moze doneti bolest krvi, u ovom slucaju bi se to moglo odnositi na ugrozenost leukocita koji su deo imunog sistema. Dispozitori venera i sunce su u polukvadratu.
Neptun kvadrat mesec, a dispozitori venera i sunce u polukvadratu.
Neptun mu je vladar 8 kuce-smrt, a sunce vladar AC, pri cemu je venera u vagi u sedistu.
On je imao i zesce psihicke probleme.
 
Neptun je odgovoran za sidu, kao i 17 stepen strelca ( koliko se ja secam neka me isprave, ako nije 17)

Fredijeva karta saturn vladar 6 kuce je u 12 u kvadratu sa jupiterom sto moze doneti bolest krvi, u ovom slucaju bi se to moglo odnositi na ugrozenost leukocita koji su deo imunog sistema. Dispozitori venera i sunce su u polukvadratu.
Neptun kvadrat mesec, a dispozitori venera i sunce u polukvadratu.
Neptun mu je vladar 8 kuce-smrt, a sunce vladar AC, pri cemu je venera u vagi u sedistu.
On je imao i zesce psihicke probleme.

To i stvara najbolje umetnike, je l' tako? :D

Posto ja poznajem samo osnove astrologije, ne mogu da se ukljucim u diskusiju, ali trazicu poznate licnosti koje su umrle od side pa cu vam postavljati. Moze li da se racuna Magi iz EKV-a? (Posto je zapravo bila HIV pozitivna od intravenoznog konzumiranja droge?)
 
Poslednja izmena:
Neptun je odgovoran za sidu, kao i 17 stepen strelca ( koliko se ja secam neka me isprave, ako nije 17)

Fredijeva karta saturn vladar 6 kuce je u 12 u kvadratu sa jupiterom sto moze doneti bolest krvi, u ovom slucaju bi se to moglo odnositi na ugrozenost leukocita koji su deo imunog sistema. Dispozitori venera i sunce su u polukvadratu.
Neptun kvadrat mesec, a dispozitori venera i sunce u polukvadratu.
Neptun mu je vladar 8 kuce-smrt, a sunce vladar AC, pri cemu je venera u vagi u sedistu.
On je imao i zesce psihicke probleme.

Jedno pitanje samo, a sto je bitan polukvadrat Venere i Sunca? I sto je bitna Vaga u sedistu? I sta govori Neptun kvadrat Mesec? Mislim, sta sve to zajedno govori? :eek:
 
Poslednja izmena:
Jedno pitanje samo, a sto je bitan polukvadrat Venere i Sunca? I sto je bitna Vaga u sedistu? I sta govori Neptun kvadrat Mesec? Mislim, sta sve to zajedno govori? :eek:

Zato sto su to dispozitori onih planeta, a oni pokazuju sta ce se desiti dalje, recimo da je odnos dipozitora dve planete dobar i da imaju dobre aspekte nije morao da se razboli. Venera nema dalje dispozitore, ona je taj konacni i njeni aspekti su bitni, jer s eu njoj sve zavrsava da tako kazem. Mesec je svetlo, a neptun predstavlja sidu, pri tome su oni vladari 8 i 12 kuce, koje su nosioci smrti. Sam aspekt meseca i neptuna je jedan od onih koji pokazuju i psihicke probleme, ima ih Fredi jos naravno. sad sam ponovo pogledala, Fredi ima i polukvadrat neptuna i AC.

Edit valjda moze i ona da se ukljuci.
 
Poslednja izmena:
:shock:

Znas li ti koliko ja slicnosti imam sa njim, po pitanju toga? :neutral:

******

Trazila sam Margitu, nigde nema tacnih podataka. Zna se samo datum i mesto rodjenja, i osim toga jedino da je bila Ovan/Lav.

Mozda je bolje da ipak stavljamo sigurne primere, iz zivota...
 
Cek cek cek:think: sta to znaci kad pluton bese u skorpiji
i po 101. put pitam :worth:sta znace ovi aspekti i jesu li dobri ili losi:
Pluto trine Ascendant orb +0°16' pluton u skorpiji 5. asc(rak)
Moon sextile Pluto orb -3°17' mesec u devici 4.
Pluto trine Midheaven orb +6°30'
:worth:
 
Malo ranije, ali da, Pluton jeste odgovoran za pojavu hiv-a i on će u horoskopu pokazati da li preti opasnost od infekcije ili ne. Neptun uopšteno vlada virusima, tako da je on samo suvladar po ovom pitanju...

E sad, o uopštenim pokazateljima je nezahvalno govoriti, ali neki od predispozicija bi bili:
Svetla u aspektu sa Plutonom
Vladar Asc u aspektu sa Plutonom
Pluton u konjunkciji sa vrhom 4 ili 7 ili sa vladarima 4 ili 7
Pa klasika, Pluton u 6, 8 ili 12...

Naravno nije dosta imati samo Pluton u 12 pa odma da nas uhvati panika...
 
omg omg omg, kakva glupost, lah treba da kazem komshiji homosu koji boluje od hiva da ne stavlja kondom vishe...Mislim zaista, ako ima josh koji glupi savet zadrzi ga za sebe. Ovako ce neka budala da poveruje i da zarazi i druge.

Mislim zaista.... I josh neshto imuni sistem nikad nije unishten, ali nikad ne mozesh unishtiti imuni sistem, sta god ti mislila ili rekla....ili procitala u Lisi/Ilustrovanoj/neko drugo smece.

da li ti umes da bilo kome das neki iole normalan odgovor a da ga ne vredjas,omalazavas itd.?:thumbdown::think:
 
Mala ispravka - virus nije mutirao u oblik koji poznajemo sada i tu se zaustavio. Virus HIV-a stalno mutira, to i jeste najveći problem.

Sida bi trebala da bude "sindrom stečene imunodeficijencije" tj stečenog nedostatka imuniteta. HIV virus napada leukocite koji su glavni u odbrani organizma od napadača, ali nije jedini koji može izazvati sidu.
 
Mala ispravka - virus nije mutirao u oblik koji poznajemo sada i tu se zaustavio. Virus HIV-a stalno mutira, to i jeste najveći problem.

Sida bi trebala da bude "sindrom stečene imunodeficijencije" tj stečenog nedostatka imuniteta. HIV virus napada leukocite koji su glavni u odbrani organizma od napadača, ali nije jedini koji može izazvati sidu.

da, slucajno ;)
 

Back
Top