jaoooo....sto nije dobro....

Bustura:
wet look:
sve je to lepo,ali ima smeka u svescicama... :wink: :wink: :wink:

(mada,kazem opet,jednom i nikad vise...)

To je najnormalnija stvar na svetu.
Proslost je nesto sto smo preziveli.Nesto sto je duboko usadjeno u nasoj glavi.
Uvek kada pogledam stare slike ja se smejem.Ali pregled zavrsim tuzan i odsutan.
To je neminovno.Toliko starih prijatelja koje godinama nisam video i cuo.Toliko ludih provoda a sa njima nikada vise.U krajnjem slucaju,i ako nezivim u Srbiji,uvek mi se stegne u grudima kada pomislim na nju.Kada cujem na tv nesto o njoj.Ili kada cujem da drugi govore o njoj.To je moja zemlja.Tu su moji koreni.I tu je moje detinjstvo.I to se nemoze izbrisati i zaboraviti.
I kao sinoc kada vidm da i Srbija ima potencijala da ponudi nesto sto se i drugma moze svideti.I kao neko sto rece mozda ironicno .Ali je istinito Osecaj stesnjenosti me je drzao sinoc.Zato sto je Srbija bila druga.
Mozda ovo nema veze sa sa onom ljubavlju o kojoj je autorka govorila.Ali emocije su emocije.Secanja uvek lepa.Ruzna se zaborave ili nebole vise.



Spucala te nostalgija moj Busto....
 
apotekarka:
No Nick:
Ja jos nemam 35, ali me takodje ne tangiraju te stvarcice tipa sveska sa necijim ljubavnim izjavama i slicno.
Bilo i proslo to vreme mladosti i ludosti i sad je neka sasvim nova prica u kojoj takodje uzivam u svojoj novoj glavnoj ulozi :wink:


Ma da, bivši je sa razlogom bivši, i ja od ranije sam bivša. Sada sam sadašnja i sviđam se sebi.
Svidjas se i meni... :D
 

Back
Top