Kocnice na biciklu....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Harambasa

Primećen član
Poruka
619
Posto je ovo pdf Svastara a i dosta je posecen, reko da ovde stavim ovaj moj problem,pa valjda ce mi neko pomoci.....

Imam problem sa kocnicama na biciklu.......Naime, nepodnosljivo jako skripe!!! Kada vozim bajs, ne smem ni da kocim, jer se onda svi okrecu i gledaju u mene ko u tele sa dve glave :D Zato kocim samo zadnjim. Medjutim, posto ja inace volim da eksperimentisem oko bajsa, to skripanje je pocelo tek kada sam olabavio paknove da lepo nastelujem kocnice i onda kada sam sve lepo zatego i zasrafio, posle toga pri svakom kocenju cuje uzasavajuca skripa......a pre toga se nije culo..... glupo je da je to uzrok :dontunderstand: Pokusavao sam da namazem ram suvim sapunom, ali nije pomoglo, Cak sam i paknove malo otrljao i izbrusio ali opet nista..... Zato sam stavio neke stare, ali mnogo vece paknove, koji ne skripe, ali zato ne nalezu celom povrsinom na ram, pa zato je i slabija kociona sila......
Jel zna neko mozda kako da mi pomogne da resim ovaj glup problem......? Kocnice su V-brake.
Ako treba jos informacija kazite......:P
 
vozi se gsp-om
edac55e0c88ed4d04c40592516fdcb36.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top