Поново ванредно стање?

Poruka
20.637
Због ситуације у којој се Србија налази ,подељеност гласача на две оштро супротстављене групације,због поделе у народу Србије на оне који би у ЕУ и оне који би да објаве рат тој истој ЕУ ,забог свакодневних афера које се отварају по штампи и медијима али ни једној доведеној до судског процеса и казне,због корупције која постаје систем рада државних органа ,због стања у скупштини Србије ,због тога што су тајкуни а не чланства власници партија и странака(свих),због окупације дела територије,због сепаратистичких покушаја у Војводини ,због наркоманије...
Да ли нам је потрбно ванредно стање и ко би требао да буде на челу државе док не изађе из кризе?
По мени је потребно ,и волео бих да на челу државе буде генерал Лазаревић
 
Због ситуације у којој се Србија налази ,подељеност гласача на две оштро супротстављене групације,због поделе у народу Србије на оне који би у ЕУ и оне који би да објаве рат тој истој ЕУ ,забог свакодневних афера које се отварају по штампи и медијима али ни једној доведеној до судског процеса и казне,због корупције која постаје систем рада државних органа ,због стања у скупштини Србије ,због тога што су тајкуни а не чланства власници партија и странака(свих),због окупације дела територије,због сепаратистичких покушаја у Војводини ,због наркоманије...
Да ли нам је потрбно ванредно стање и ко би требао да буде на челу државе док не изађе из кризе?
По мени је потребно ,и волео бих да на челу државе буде генерал Лазаревић

ma kakvo vanredno stanje i kakav lazarevic.....Diktatura i general Aco Tomic.
 
Ацо Томић се баш није показао у свом сектору а имао је велика овлаштења тако да мислим да није личност ко ју би прихватило бар 75% грађанства.

diktatora da prihvati 75% gradjanstva? pa ti si otrovan demokratijom! cemu onda diktatura? jesi li siguran da znas o cemu pricas? ja sam za diktaturu prvenstveno zato sto mislim da sludjena raja vise nema predstavu za sta da glasa i malim medijskim dopingom se moze zavrbovati da glasa za sopstvenu propast.
 
diktatora da prihvati 75% gradjanstva? pa ti si otrovan demokratijom! cemu onda diktatura? jesi li siguran da znas o cemu pricas? ja sam za diktaturu prvenstveno zato sto mislim da sludjena raja vise nema predstavu za sta da glasa i malim medijskim dopingom se moze zavrbovati da glasa za sopstvenu propast.

Podseti se šta je diktator bio u antičkoj Grkoj ili Rimu, kako je dolazio na vlast i kako se održavao.
 
Због ситуације у којој се Србија налази ,подељеност гласача на две оштро супротстављене групације,због поделе у народу Србије на оне који би у ЕУ и оне који би да објаве рат тој истој ЕУ ,забог свакодневних афера које се отварају по штампи и медијима али ни једној доведеној до судског процеса и казне,због корупције која постаје систем рада државних органа ,због стања у скупштини Србије ,због тога што су тајкуни а не чланства власници партија и странака(свих),због окупације дела територије,због сепаратистичких покушаја у Војводини ,због наркоманије...
Да ли нам је потрбно ванредно стање и ко би требао да буде на челу државе док не изађе из кризе?
По мени је потребно ,и волео бих да на челу државе буде генерал Лазаревић
Misliš, general "Laza Lazarević"? ;)
 
Da te ne znam, mislila bih da se kandiduješ.
Nećemo diktature, hoćemo sunce, more, gore i planine...
Prirodne zakone iznad legitimnih prava?
Kao Indijanci puštamo dimne signale
i pušimo lulu mira...

Seul je zauzet.

Ко каже да оно што ти желиш диктатура забрањује?

Misliš, general "Laza Lazarević"?
Милунка ,није лепо
генерал Лазаревић коме нико неможе да нађе ни једну мрљу,патриота није се мешао у политику и на крају се жртвовао да су њега хапсили био би пуч,али је толико частан човек да никада на себе неби узео толику одговорнст
 
Podseti se šta je diktator bio u antičkoj Grkoj ili Rimu, kako je dolazio na vlast i kako se održavao.

jeste u rimu diktatura bila privremena i zakonski ustrojena, ali to ne govori da je diktator izabran demokratskim izborima, diktator moze biti i apsolutni monarh, svejedno, diskvalifikacija izbora, demokratije, ljudskih prava, sve to nam je preko potrebno
 
i sta dobijes time ...ванреднim stanjem ? :-/

Суспендује се демократија на једно време и спроведе се "лустрација" али на морално етичким принципима,а не на подобно не подобним.
И молим вас разликујте диктатура од тираније.
 

Back
Top