How the hell we wind up like this....:(

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Eric Draven

Veoma poznat
Poruka
13.290
:think:Pa da vidimo:Vojvodina trazi decentralizaciju,gosn Mladjo samo prodaje i prodaje,a pare nestaju kao magijom odnesene,pricaju o novim radnim mestima ,a oslobadjaju ih
otpustanjem naroda,uvozi se ono sto vec imamo,poljoprivrednicima daju crkavice za kicmu koju su ostavili na njivi,ekonomska kriza dosla kao dobar dan sada ce da traje dokle im bude odgovaralo,jedni pricaju o diplomatskoj borbi za Kosovo a drugi bi ratom....ma i nije nego....."diplomatija" na kubni....nemamo cak ni predstavnike.....kaze poslasticar"Necu da idem tamo i da budem vesnik losih vesti jer ja nisam kriv",nego ko je majku ti klempavu....otkako su zajahali ovaj narod beda ne prestaje u Srbiji........a sad dolazimo do one "borbene" opozicije....ne kazem da ne bih otisao dole da stvarno(nekim slucajem:think:) izbije rat....da ostavim dusu tamo jer sam tako vaspitan.........ali dodjavola cime bi smo krenuli na Kosovo....jebenim prackama i katapultima...(e sad se opet vracam na demokrate ***) ali moram jer su nas toliko razjebali da nemamo ni postenu profesionalnu vojsku.........a onda dolazimo da cirkusa(ili arene:think:) zvana skupstina:
Neki koji zaradjuju po tih 100/150 000 nemaju ni toliko obarza da ostanu u skupstini celo radno verme,dok drugi se deru kao orangutani,bacaju kletve ko carobnjaci...i gledaju u pasulj sta ovi rade sta oni rade.....Aman dosta bre majku vam ***** proklete pijavice koga pokusavate da zamlacujete pricama o patirotizmu i EU(a i "brace" Rusa nema da fali:dash:)....dokle ce bre narod ostati slep na ove feudalce koji nas ubijaju iznova i iznova....dok nam duse vade iz tela a mi sa smeskom posmatramo prizor i govorimo sebi"Ma neka bice bolje"..............

I sad ja vas pitam narode..............kako smo dovde dosli?:udriglavu:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top