Koliko vredi ova masina

fifa

Obećava
Poruka
58
MB:Abit NF7-S
CPU:Barton 2500+ / BOX
MEM:PQI 512/400
GRAF:Asus V9520 magic 128 mb + tv out
MOD:Lucent 56k
CD-ROM:Teac/black
CD-RW:Teac/black
DVD-ROM:Teac/black
HDD:Maxtor 80 gb S-ata
FDD
KUCISTE:ANS (providna strana + plava neonka + 5 ventilatora 8x8 black/silver)
NAPAJANJE:ANS 400 w
TASTATURA:Logitech INTERNET NAVIGATOR black/silver
MIS:Logitec opticki black
MONITOR:Samsung 753 dfx black/silver
ZVUCNICI:5.1 Jazz speakers
 
fifa:
MB:Abit NF7-S
CPU:Barton 2500+ / BOX
MEM:PQI 512/400
GRAF:Asus V9520 magic 128 mb + tv out
MOD:Lucent 56k
CD-ROM:Teac/black
CD-RW:Teac/black
DVD-ROM:Teac/black
HDD:Maxtor 80 gb S-ata
FDD
KUCISTE:ANS (providna strana + plava neonka + 5 ventilatora 8x8 black/silver)
NAPAJANJE:ANS 400 w
TASTATURA:Logitech INTERNET NAVIGATOR black/silver
MIS:Logitec opticki black
MONITOR:Samsung 753 dfx black/silver
ZVUCNICI:5.1 Jazz speakers
Ja imam ortaka koji ima slicnu kombinaciju kao sto si naveo samo ne tako kičerajski sastavljenu.
Koja bi budala stavila CD-ROM pored CD-RW i DVD-ROM-a? :?: A kad vec se kupuje onda se kupi bar DVD-RW i nece ti trebati ni CD-RW ni DVD-ROM (osim ako neces da se pravis neki genije pred rodbinom, komsijama i ljudima koji su kompjuter videli samo na TV-u kada im budes pokazao da u komp. mozes da stavis 3 CD-a). Sto se tice flopija ja znam par ljudi koji ga jos uvek imaju, ali imace ga od prve nadogradnje.
Providno kuciste je posebna stvar :!:. Mnogo je bitno da mu ubacis desetak lasera raznih boja koji se rotiraju. Posle 15-20 dana kad ti ventilatori budu ubacili gomilu prasine na providnoj strani lepices postere Mocnih Rendzera da se prasina ne vidi po delovima kompjutera obasjanoj istom tom plavom neonkom. 8)
Ostalo je vec tvoj izbor u koji se ne mesam, ali ovo sam morao da prokomentarisem. :twisted:
 
hauba:
Koja bi budala stavila CD-ROM pored CD-RW i DVD-ROM-a? :?: A kad vec se kupuje onda se kupi bar DVD-RW i nece ti trebati ni CD-RW ni DVD-ROM (osim ako neces da se pravis neki genije pred rodbinom, komsijama i ljudima koji su kompjuter videli samo na TV-u kada im budes pokazao da u komp. mozes da stavis 3 CD-a).
Providno kuciste je posebna stvar :!:. Mnogo je bitno da mu ubacis desetak lasera raznih boja koji se rotiraju. Posle 15-20 dana kad ti ventilatori budu ubacili gomilu prasine na providnoj strani lepices postere Mocnih Rendzera da se prasina ne vidi po delovima kompjutera obasjanoj istom tom plavom neonkom. 8)
Za CD-ove si u pravu, stvarno je glupo trpati i opterecivati racunar silnim *-playerima.
A sto se tice providne stranice, to je veoma dobra stvar, ali normalna providna stranica bez "night club-a" unutra.
 

Back
Top