POMAGAJTE AKO BOGA ZNATE!!!!!!!!!!!

Milena26

Zainteresovan član
Poruka
222
Joj ljudi, slusajte ovo.....
sa deckom sam vec vise od godinu dana i sinoc sam mu u autu nasla neku reklamu, papir neki sa otiskom zenskog karmina sa druge strane. On je rekao da taj papir stoji u autu godinama a ja znam da stoji od juna prosle godine i znam da je bilo vise tih reklama i da su sve bile ciste tj. ni na jednoj nije bilo zenskog karmina. On je rekao da nema sta da mi objasnjava i da se uopste ne uzbudjuje jer nije kriv. Ja sam nazvala sebi taxi i otisla kuci a da me on uopste nije nazvao sinoc posle toga niti je krenuo za mnom. Danas je zvao kao da se nista nije desilo ali ja zaista nemam nameru da sa njim raspravljam o tome. Sta vi mislite o svemu, objektivno?
Napominjem da nisam od onih devojaka koje su vezu pretvorile u dosadu. Izlazila sam stalno, i sa njim i sa drugaricama, nismo sedeli kod kuce i blejali u tv nego smo se bas super zabavljali, nisam se zapustila i sl. Trudila sam se da mu uvek bude zanimljivo sa mnom i zaista sam uvredjena vise nego povredjena.
Toliko me je sramota sto mi se ovo desilo da ne smem drugaricama ni da ispricam pa sam nasla najbezbolniji nacin po moj ego i pitam vas.
 
Ma daaaaj, sigurno ima neku komsiku koja je luda za ljubljenjem papirnih reklam, siguran sam. Verovatno gresis, kontam, da si videla karmin na kosulji ili sljivetinu na vratu, u redu, ali ovako, moglo je da bude bilo sta. Mislim, sta, koristila je reklamu da obrise karmin da bi ga poljubila? Dont think so..
E, a koliko godina imas?
 
Nemam pojma sta da ti kazem.
Mene najvise buni to sto se neke stare reklame vucaju po autu godinama. Nisi ti valjda svaki dan pregledavala jednu te istu reklamu u potrazi za karminom?! S tim sam htela da kazem da je taj karmin tu mozda vec dugo vremena a da ga ti nisi primetila. :?
 
sve i da je taj karmin tu od onog momenta kad su se te reklame pojavile u kolima, to je bilo posto smo poceli da se zabavljamo sto ce reci da sam onda prevarena 100%.
Fascinantno je to sto sam ja inace kratkovida osoba i sto je u autu bio mrak a ja sam ipak uspela da vidim taj otisak iako je rec o nekom zlatnom sjaju za usne. Koja je verovatnoca da cu uzeti tu rekamu u ruke, da cu okrenuti poledjinu i da cu u mraku primetiti otisak?????? Bog me je pogledao i pomogao mi izgleda.
 
Pa nista ne mora da znaci!!! Mozda je to od neke ribice koja se lozi na njega pa se tripuje!! One fore poljupci na reklamam, ljubavne poruke itd.
Ma iskuliraj neko vreme,pravi se i ti kao da nista nije bilo, pa ako vidis da nije sve kao pre, da te kulira ti raskini!!! Ali samo ako si sigurna da te on ne zasluzuje!!! Moj moto je da se nikad ne kajem !!
Probaj i ti mozda uspe!!!!
 
Hvala svima koji su se potrudili da mi daju neki savet. Moj, sada vec bivsi decko, je rekao da slobodno mogu da odem kod lekara i da trazim uput za Vrsac (znate valjda da je tamo ludara) posto misli da sam nenormalna i da sam se utripovala u nesto sto nije tacno i da je on sve ovo vreme bio cist kao suza. Taj papir navodno stoji u autu mnogo duze nego sto sam ja mislila a sad i ja cak nisam sigurna da li to zaista stoji tu od juna:-)))))))
Boze, svucim kao tipicna zena isparnog mozga koja ce krivicu svaliti na sebe:-)))))))))))))))
Stvarno sam uzasna!
 
Milena26:
Hvala svima koji su se potrudili da mi daju neki savet. Moj, sada vec bivsi decko, je rekao da slobodno mogu da odem kod lekara i da trazim uput za Vrsac (znate valjda da je tamo ludara) posto misli da sam nenormalna i da sam se utripovala u nesto sto nije tacno i da je on sve ovo vreme bio cist kao suza. Taj papir navodno stoji u autu mnogo duze nego sto sam ja mislila a sad i ja cak nisam sigurna da li to zaista stoji tu od juna:-)))))))
Boze, svucim kao tipicna zena isparnog mozga koja ce krivicu svaliti na sebe:-)))))))))))))))
Stvarno sam uzasna!

Nisi uopće trebala ulazit u bilo kakvu raspravu sa njime...Samo te je povrijedio... :cry:
 
Ako te je i prevario, jesi li ti to po nečem osetila? Jel ti nečeg bilo malo? Ako se malo i prozezao sa strane, pa vratio se tebi, znači bolja si.
Ljubomora je tako gnusno stanje nesigurnosti i povređene sujete, trebalo bi da ljude bude sramota da je ispoljavaju kao i da prde i podriguju u javnosti.....
 
pa sad, nisam vam otkrila jednu tajnu o sebi a tice se slanja u ludaru:-)))))))))))))
Naime, ja nekada tako poludim ili me nesto iznervira i onda se iskaljujem na njemu da bih vrlo brzo promenila raspolozenja i postala neprepoznatljivo dobra. Zapravo, ja sam uvek predobra izuzev tih mracnih momenata koji se dese jednom u mesec dana. Na to se odnosilo slanje u ludaru jer je rekao da sam psihicki postala nemoguca i da mu je tesko da trpi to sto sam ja teska a zaista, bilo je svakakvih momenata i mojih izjava:-))))))))))))))
I samo jos da dodam da ja ipak ne mogu da zivim od toga sto se ona vratio meni jer sam bolja od neke sa kojom je mozda bio. Nisam bolesno ljubomorna zaista, i grozim se posesivnih ljudi ali ako sam ja iskrena i fer onda ocekujem da i on to bude. Dzaba meni sto se on kune u majcin zivot i tetkin grob(tetka koju je najvise voleo) kad ja imam karmin na papiru. Osim toga, on je dobio pametnu, lepu, obrazovanu, nacitanu, duhovitu i NEVINU devojku. Ne kazem da je nevinost dragulj nemerljivih vrednosti pa da treba da se dicim njome ali mislim da je neke stvari ipak trebalo da ceni a ocigledno nije. Osim toga, od kad smo poceli da se zabavljamo on govori o tome kako cemo mi ziveti divno i harmonicno i blablabla a juce mu nadjem "dokaz za ljubavni cin". E pa mislim stvaaaaarno........
 
Milena26:
pa sad, nisam vam otkrila jednu tajnu o sebi a tice se slanja u ludaru:-)))))))))))))
Naime, ja nekada tako poludim ili me nesto iznervira i onda se iskaljujem na njemu da bih vrlo brzo promenila raspolozenja i postala neprepoznatljivo dobra. Zapravo, ja sam uvek predobra izuzev tih mracnih momenata koji se dese jednom u mesec dana. Na to se odnosilo slanje u ludaru jer je rekao da sam psihicki postala nemoguca i da mu je tesko da trpi to sto sam ja teska a zaista, bilo je svakakvih momenata i mojih izjava:-))))))))))))))
I samo jos da dodam da ja ipak ne mogu da zivim od toga sto se ona vratio meni jer sam bolja od neke sa kojom je mozda bio. Nisam bolesno ljubomorna zaista, i grozim se posesivnih ljudi ali ako sam ja iskrena i fer onda ocekujem da i on to bude. Dzaba meni sto se on kune u majcin zivot i tetkin grob(tetka koju je najvise voleo) kad ja imam karmin na papiru. Osim toga, on je dobio pametnu, lepu, obrazovanu, nacitanu, duhovitu i NEVINU devojku. Ne kazem da je nevinost dragulj nemerljivih vrednosti pa da treba da se dicim njome ali mislim da je neke stvari ipak trebalo da ceni a ocigledno nije. Osim toga, od kad smo poceli da se zabavljamo on govori o tome kako cemo mi ziveti divno i harmonicno i blablabla a juce mu nadjem "dokaz za ljubavni cin". E pa mislim stvaaaaarno........
Posle ovoga i ja se slazem sa apotekarkinim izjavama.
 
chokolada:
Milena26:
pa sad, nisam vam otkrila jednu tajnu o sebi a tice se slanja u ludaru:-)))))))))))))
Naime, ja nekada tako poludim ili me nesto iznervira i onda se iskaljujem na njemu da bih vrlo brzo promenila raspolozenja i postala neprepoznatljivo dobra. Zapravo, ja sam uvek predobra izuzev tih mracnih momenata koji se dese jednom u mesec dana. Na to se odnosilo slanje u ludaru jer je rekao da sam psihicki postala nemoguca i da mu je tesko da trpi to sto sam ja teska a zaista, bilo je svakakvih momenata i mojih izjava:-))))))))))))))
I samo jos da dodam da ja ipak ne mogu da zivim od toga sto se ona vratio meni jer sam bolja od neke sa kojom je mozda bio. Nisam bolesno ljubomorna zaista, i grozim se posesivnih ljudi ali ako sam ja iskrena i fer onda ocekujem da i on to bude. Dzaba meni sto se on kune u majcin zivot i tetkin grob(tetka koju je najvise voleo) kad ja imam karmin na papiru. Osim toga, on je dobio pametnu, lepu, obrazovanu, nacitanu, duhovitu i NEVINU devojku. Ne kazem da je nevinost dragulj nemerljivih vrednosti pa da treba da se dicim njome ali mislim da je neke stvari ipak trebalo da ceni a ocigledno nije. Osim toga, od kad smo poceli da se zabavljamo on govori o tome kako cemo mi ziveti divno i harmonicno i blablabla a juce mu nadjem "dokaz za ljubavni cin". E pa mislim stvaaaaarno........
Posle ovoga i ja se slazem sa apotekarkinim izjavama.

sada se i ja slažem.... :roll:
 

Back
Top