Neponovljivi Dinkić (moj ljubimac :) )

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.549
Evo sad videh na Utisku Nedelje sta je lagao prosle nedelje na RTS-u...Kaze Mladja:" Gomila stranih firmi zeli da otvori fabrike ovde ali ne mogu posto imaju problem u maticnim zemljama kako da objasne to sto zele proizvodnju u Srbiju da premeste i zele da se to odradi bez neke pompe ".

Da li to znaci da Boing ipak gradi fabriku samo sto se cuti zbog americke javnosti. :D:D
 
Evo sad videh na Utisku Nedelje sta je lagao prosle nedelje na RTS-u...Kaze Mladja:" Gomila stranih firmi zeli da otvori fabrike ovde ali ne mogu posto imaju problem u maticnim zemljama kako da objasne to sto zele proizvodnju u Srbiju da premeste i zele da se to odradi bez neke pompe ".

Da li to znaci da Boing ipak gradi fabriku samo sto se cuti zbog americke javnosti. :D:D
:rotf:

Колико ли је само наиван неко ко њему верује.:eek:

Торенте, како ти желудац подноси да гледаш те бљувотине?:think:
 
2883_izjava.jpg

„Поносан сам што Србија може да се такмичи са најбољима на свету и у области јавних финансија, а не само у спорту и науци.”

Млађан Динкић, министар финансија, о својој номинацији за најбољег министра финансија у Европи за 2005.
 
Nacuo sam da krajem godine pocinju sa radom ilegalne fabrike Mercedesa,Iveka i Volkswagena u Srbiji

Ja bi napravio specijalno show program sa Dinkicem...svako vece da ima pola sata da prica price....ko Sheherezada .....
:hahaha:
Како се он не боји, мис'им ја бих да сам на његовом месту.:confused:
 
Cega da se boji???
Па ш'а ја знам...оно, неког из мрака, иза ћошка и тако то....:lol:

Мене , уствари, највише занима следеће: је л'тај Динкић заиста толико глуп па да верује у смејурију коју прича , или свесно лаже за паре?:think:
 
Ma koga da se boji...pa ovde ti neke Kandicke i Vuco pljuju po narodu i samaraju i nista im ne fali a sto bi falilo Dinkicu....nije on glup vec je glup narod koji ga trpi a on laze li laze i krade a ja mu cepam zenu.
Ма дај Торенте, мора да бар мало верује у то што прича. Оволицко! :mrgreen:
Он мени баш делује , онако, утупљено.
Знаш они ликови који не умеју да мисле својом главом, а уз то су и ложане. Онда их убедиш у неку идеју, а они су тад у стању за исту да пробуше и главом зид.
Ја да сам нека фаца, такве бих радо искоришћавала да ми завршавају послове- шта фали, глуп и послушан- идеална комбинација.

 
Nacuo sam da krajem godine pocinju sa radom ilegalne fabrike Mercedesa,Iveka i Volkswagena u Srbiji
А ја
да чувени JOHАN:mrgreen: DEER тајно преговора са лесковачким ЛЕМИНД-ом о инсталирању линије за производњу берача банана, авокада и ананаса!!!:rotf:
Кажу да је читаву акцију осмислио, уговорио и довео до реализације - "експерт" Динкић и да Лесковчани убрзано уништавају пластенике са паприком и раним поврћем и почињу са садњом наведеног воћа, како би имали где да употребе најновију механизацију!!!
Толико му верују!!!:worth:
 
14cb37n.jpg


Dinkic i Tadic obecavaju penzosu u sredini da ce mu povecati penziju 100% i 1000 evra za akcije.

Ма не бре!!!
Пензије и акције су ти завршена ствар, деда већ све спискао!!! Обећавају му да ће сваки пензионер добити по једног новог Пунта чим FIAT стигне у Крагујевац, а ако он ипак не стигне због велике економске кризе у свету, да ће пензионери моћи да користе све таксије у граду бесплатно - само да покажу задњи чек од пензије!!! И решен проблем градског превоза за пензионере!!!:worth::worth::hahaha:
 
А ја
да чувени JOHАN:mrgreen: DEER тајно преговора са лесковачким ЛЕМИНД-ом о инсталирању линије за производњу берача банана, авокада и ананаса!!!:rotf:
Кажу да је читаву акцију осмислио, уговорио и довео до реализације - "експерт" Динкић и да Лесковчани убрзано уништавају пластенике са паприком и раним поврћем и почињу са садњом наведеног воћа, како би имали где да употребе најновију механизацију!!!
Толико му верују!!!:worth:

2m842vp.jpg
 

Back
Top