Kako izgubiti decka za 10 dana

Poruka
15.196
:manikir:
DakleM, raspalite :lol:
Koji su to najpouzdaniji nacini da jedan muskarac ima ovu facu :roll: a da ste vi i dalje u fazonu?:cool:
Ja znam par proverenih ne znam sve .. Jos nisam potpuno ispitala granice muskog mozga :dash:
1.:telefon: Telefoniranje sa najboljom drugaricom do besvesti sa sve komentarima :Da, da , Darko ima feeeeeenomenalne noge :lol: ili :Maja se verila , ja sanjam o tome :whistling:
2. :besna:Histericni napadi u 3 ujutru da vam se jede nesto slatko odmah ili SAD :kolac: makar 3x nedeljno, jos bolje ako je radni dan on ujutru radi :sad2:
3. Izbacivanje celog ormara napolje jer zaboga 'nemate sta da obucete':rtfm::brus: (a vec kasnite naravno)
 
Poslednja izmena:
Napiješ se i polugola zaigraš na kafanskom stolu....
Pošalješ mu "vreo" mail....a na kraju piše....volim te....pa nečije tuđe ime...
Potrošiš zajednički novac na dva para cipela....
Ako je alergičan na mačke....kupiš jednu....
Muvaš mu najboljeg druga (po meni krajnje nemoralno i jadno ali ljudi i jesu takvi...)
Kažeš mu da se nikada ne bi smuvala sa njim da nije bogat....
Ugojiš se...mnooogo.....
Promeniš pol....
 
Napiješ se i polugola zaigraš na kafanskom stolu....
Pošalješ mu "vreo" mail....a na kraju piše....volim te....pa nečije tuđe ime...
Potrošiš zajednički novac na dva para cipela....
Ako je alergičan na mačke....kupiš jednu....
Muvaš mu najboljeg druga (po meni krajnje nemoralno i jadno ali ljudi i jesu takvi...)
Kažeš mu da se nikada ne bi smuvala sa njim da nije bogat....
Ugojiš se...mnooogo.....
Promeniš pol....
...udaj se za mene...:heart:
 
Shto ja volim kad rechenicu pochnete sa "znachi"...i onda svaka druga..."znachi"...

Nego da se vratim na temu, ne vidim zashto bi me smorila ta tvoja pricha o drugarici koja se verila ili da ti se jede neshto slatko u ko zna koje doba ili da ti odjednom nishta od garderobe ne odgovara...
Mene vishe smara konstantna kritika i nadr.kanost.
 
:manikir:
DakleM, raspalite :lol:
Koji su to najpouzdaniji nacini da jedan muskarac ima ovu facu :roll: a da ste vi i dalje u fazonu?:cool:
Ja znam par proverenih ne znam sve .. Jos nisam potpuno ispitala granice muskog mozga :dash:
1.:telefon: Telefoniranje sa najboljom drugaricom do besvesti sa sve komentarima :Da, da , Darko ima feeeeeenomenalne noge :lol: ili :Maja se verila , ja sanjam o tome :whistling:
2. :besna:Histericni napadi u 3 ujutru da vam se jede nesto slatko odmah ili SAD :kolac: makar 3x nedeljno, jos bolje ako je radni dan on ujutru radi :sad2:
3. Izbacivanje celog ormara napolje jer zaboga 'nemate sta da obucete':rtfm::brus: (a vec kasnite naravno)

Jel se ti zezas ili mislis ozbiljno? Pa koga mozes zeznuti sa tim forama?

Pod 1 ne bi me dirnulo ni malo, jer nisam ljubomoran.
Pod 2, ako ti se jede slatko ja bi ti rekao da doneses i meni. Nije valjda da bi ti se decko digao i otisao u prodavnicu?:eek:

A to sa ormarom, izbaci ga 10 puta ionako ga decko nece slagati.:lol:

Mora da se salis sa ovim gore ili su muski postali totalni supci.:)
 
Shto ja volim kad rechenicu pochnete sa "znachi"...i onda svaka druga..."znachi"...

Nego da se vratim na temu, ne vidim zashto bi me smorila ta tvoja pricha o drugarici koja se verila ili da ti se jede neshto slatko u ko zna koje doba ili da ti odjednom nishta od garderobe ne odgovara...
Mene vishe smara konstantna kritika i nadr.kanost.

:lol: Slatko mi se jede svaku noc po celu noc :manikir:
 
Jel se ti zezas ili mislis ozbiljno? Pa koga mozes zeznuti sa tim forama?

Pod 1 ne bi me dirnulo ni malo, jer nisam ljubomoran.
Pod 2, ako ti se jede slatko ja bi ti rekao da doneses i meni. Nije valjda da bi ti se decko digao i otisao u prodavnicu?:eek:

A to sa ormarom, izbaci ga 10 puta ionako ga decko nece slagati.:lol:

Mora da se salis sa ovim gore ili su muski postali totalni supci.:)

:ok:ja tedo da predlozim da se preparkira na tinejdzere al da ne cimamo modove:lol:
 
Shto ja volim kad rechenicu pochnete sa "znachi"...i onda svaka druga..."znachi"...

Nego da se vratim na temu, ne vidim zashto bi me smorila ta tvoja pricha o drugarici koja se verila ili da ti se jede neshto slatko u ko zna koje doba ili da ti odjednom nishta od garderobe ne odgovara...
Mene vishe smara konstantna kritika i nadr.kanost.
Ili se toga jednostavno plašiš :whistling:
 
:manikir:
DakleM, raspalite :lol:
Koji su to najpouzdaniji nacini da jedan muskarac ima ovu facu :roll: a da ste vi i dalje u fazonu?:cool:
Ja znam par proverenih ne znam sve .. Jos nisam potpuno ispitala granice muskog mozga :dash:
1.:telefon: Telefoniranje sa najboljom drugaricom do besvesti sa sve komentarima :Da, da , Darko ima feeeeeenomenalne noge :lol: ili :Maja se verila , ja sanjam o tome :whistling:
2. :besna:Histericni napadi u 3 ujutru da vam se jede nesto slatko odmah ili SAD :kolac: makar 3x nedeljno, jos bolje ako je radni dan on ujutru radi :sad2:
3. Izbacivanje celog ormara napolje jer zaboga 'nemate sta da obucete':rtfm::brus: (a vec kasnite naravno)

NAjvise mi se svidja da zoves dva crnca da se tandarite, kada on treba da naidje... :lol: I kada on dodje a vi u sred posla...

:rotf:

I onda mu kazes, nisam znala kako da ti drugacije kazem, dragi!:super:
 
:manikir:
DakleM, raspalite :lol:
Koji su to najpouzdaniji nacini da jedan muskarac ima ovu facu :roll: a da ste vi i dalje u fazonu?:cool:
Ja znam par proverenih ne znam sve .. Jos nisam potpuno ispitala granice muskog mozga :dash:
1.:telefon: Telefoniranje sa najboljom drugaricom do besvesti sa sve komentarima :Da, da , Darko ima feeeeeenomenalne noge :lol: ili :Maja se verila , ja sanjam o tome :whistling:
2. :besna:Histericni napadi u 3 ujutru da vam se jede nesto slatko odmah ili SAD :kolac: makar 3x nedeljno, jos bolje ako je radni dan on ujutru radi :sad2:
3. Izbacivanje celog ormara napolje jer zaboga 'nemate sta da obucete':rtfm::brus: (a vec kasnite naravno)

......moze to i brze ,kazu cutish 12 sati i mushkarac shvati da vishe ne zelish biti sa njim jer si uchinila neverovatan napor cuteci svo to vreme ,................:ok:
 

Back
Top