Kako izgubiti decka za 10 dana

Joj, kakav jaganjac..
Pravi za paprikaščić...
E a jesam ja vama pričala kako sam dobila zeca i gajila i odgajala i onda morala da dođem kući i došla zima i javlja mi tata da mi se smrznuo zec.. bogznakako se ja tu rasplakah, odžalila (iako mi bilo čudno da se smrz'o).. kad posle par nedelja eto nama nekog čudnog paprikaša..
:neutral:

I moji rođaci imali zeku-peku i mi se igrali sa njim...ganjali ga po dvorištu....nosili mu kupus (moj brat mu doneo čak i kiseli) i posle bilo "dođite na zečiji paprikaš"...
Preplakala sam dva dana....ubice sirotih zečića.....:evil:
 
nastavak :)
Ako te voli tesko da ces ga oterari sta god da uradis..ako te ne voli mozes da se trrudis na sve nacine da te zavoli, da budes savrsena-dzabe.
Inace ono sto muskarca nervira koliko znam je- kad si nesigurna i stalno su ti potrebni komplimenti, davis ga da ti objasnjava svaki detalj vezan za bivse devojke, ljubomorises i ne das mu da dise, kad gundjas i zvocas za svaku sitnicu...recimo tako nesto, ali to isto i devojkama smeta kod tipova
 
:manikir:
DakleM, raspalite :lol:
Koji su to najpouzdaniji nacini da jedan muskarac ima ovu facu :roll: a da ste vi i dalje u fazonu?:cool:
Ja znam par proverenih ne znam sve .. Jos nisam potpuno ispitala granice muskog mozga :dash:
1.:telefon: Telefoniranje sa najboljom drugaricom do besvesti sa sve komentarima :Da, da , Darko ima feeeeeenomenalne noge :lol: ili :Maja se verila , ja sanjam o tome :whistling:
2. :besna:Histericni napadi u 3 ujutru da vam se jede nesto slatko odmah ili SAD :kolac: makar 3x nedeljno, jos bolje ako je radni dan on ujutru radi :sad2:
3. Izbacivanje celog ormara napolje jer zaboga 'nemate sta da obucete':rtfm::brus: (a vec kasnite naravno)

meni ako zabrani da pijem pivo
cu gu ostavim za 5minuta a kamoli 10 dana :klap:
 

Back
Top