uhhhh...bubuljice

ako ti koža nije osetljiva na alkohol, ožda će ti pomoći da malo premažeš vatom natopljenom alkoholom, a posle namažeš kremom za lice koju inače koristiš (ja sam mazala lice niveom) ova metoda je meni davala rezultate
 
auuu, i'am ih, onako, ni malo ni puno, a o5 ne znam kako da ih se otarasim, umivam se kad god dodjem spolja, cistim lice nekim govnima okruglim pa na to nataknem neko razblazeno *****, i onda roknem prvo puder puzle, pa onda kremu ....

i o5 ne pomaze :mrgreen:

Kazu da je zbog cokolade, ali ne konzumiram ja to cesto :mrgreen:
To za mene bre luxuz ;) :D

A i cit'o sam (Ja...Cit'o... ma daaa :D ) da nema veze sa buMbuljicama ...
 
auuu, i'am ih, onako, ni malo ni puno, a o5 ne znam kako da ih se otarasim, umivam se kad god dodjem spolja, cistim lice nekim govnima okruglim pa na to nataknem neko razblazeno *****, i onda roknem prvo puder puzle, pa onda kremu ....

I ja sam ranije koristila puzzle sapun,kremu,puder i dalje imam..:p,al ne koristim vise.Nije mi nesto pomoglo.

Inace mi se reeetko kad pojavi bubuljica.

@djidji--ako ti bas smetaju,idi kod kozmeticara,ali nikad ne pokusavaj da ih cedis,il slicno.
 
Meni je sa 16 godina lice bilo nagrdno od bubuljica. Ludio sam od njih. Istiskao sam ih noktima, ali dzaba, one iznova iskacu :P Umivao se sapunom, i opet nista :) Koristio neke masti i kreme, opet nista. To prodje vremenom. Sad mi je lice cisto. Kako svi mi moramo da prodjemo pubertet, tako i svi imamo problema sa bubuljicama, neko manje, neko vise.
 
Poslednja izmena:
I to sto kazes:)

Ja mislim da je to genetski. ja sam uvek imala cisto lice,bez bubuljica,kao i moji roditelji...A opet,kod moje drugarice je skroz obrnuto.

dakle,poenta je --Proci ce,i ne treba da se brinete oko toga:)
 
Hmmm...nikad nisam imala problema s time.Jednom u dva meseca mi se nesto zaprlja koza,al to obicno bidne neka sitna upala kad se izvaljam negde ko pijano malo svinjce pa zadremam u sopstvenim balama.Tako da...to treba izbegavati.
Inace je najsigurnije izi na dermatolosku kliniku.Kozmeticari su vecinom priuceni.
Sto se BGa tice,Avalska zakon.
 
Hmmm...nikad nisam imala problema s time.Jednom u dva meseca mi se nesto zaprlja koza,al to obicno bidne neka sitna upala kad se izvaljam negde ko pijano malo svinjce pa zadremam u sopstvenim balama.Tako da...to treba izbegavati.
Inace je najsigurnije izi na dermatolosku kliniku.Kozmeticari su vecinom priuceni.
Sto se BGa tice,Avalska zakon.

Tako je, jos sad hoce da apeluju da se njihova delatnost ubaci u zdravstveno osiguranje pa da budu free!
 
Ne znam, meni je lice jedno godinu dana bilo katastrofa, i same po sebi su pocele da nestaju i da mi lice bude cistije. Nijesam posjecivao dermatologa.
Najvise sam ih imao po celu i po nosu. Posto sam tad imao dugu kosu, celo sam mogao da prekrijem njome, ali od bubuljica na nosu sam ludio.
 
Posto sam tad imao dugu kosu, celo sam mogao da prekrijem njome, ali od bubuljica na nosu sam ludio.

Zbog velike kose si i imao bubuljice po celu.;) Ja sam imao velike siske i stalno su stajale na celu i tad su pocele malcice da iskacu bubuljke i kad sam skinuuo kosurdacu, bubiljke su nestale.:mrgreen:
 
Poslednja izmena:

Back
Top