sinke pita, parka progovara

manje zlo

  • vara, ne brinem

  • sumnjam, a on dobar


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

parka

Buduća legenda
Poruka
26.261
pošto sam ja povodljive prirode otvaram temu sa sinketovom idejom
pa baš i da vidimo hoće li mi trajati.

da li je bolje da vas partner (izv piči =P) vara a da vi to ne znate i ne brinete
ili da vas ne vara, al vi sumnjate da vas vara i konstantno brinete.

ako izuzmemo mogućnost da navuče neku boleštinu.
evo i ankete. radi felša.
 
Ujeee, ovo je baš dilema.

Ne zna se šta je gore, ispadati rogonja, ili uništavati dobru vezu sumnjama.

Odabrala bih prvu opciju, da me vara a ne znam, jer postoji mogućnost da ću to nekad da saznam, a u drugoj opciji, ako je već situacija takva, ne vidim mogućnost da me ikad razuveri da me ne vara.
 
...pa jeste, ja se slazzem sa pipi, samo da me ne vara u dupe, to bi me dotuklo...
...mozzda ja i nisam naki ispunilac svih njenih prohteva pa ona mora de se ocheshe sa strane i to je ok dok je u granicama normale, tj. dok ne ide okolo i chuka se u ankicu sa svima redom samo zato shto pichi ne voli rektanu penetraciju...:rumenko:
...a paranoja ili posesivnost ili neshto sl. je uzzas, to satire oba "partnera" u jenoj korporaciji...:)
 
Sinke pita, parka đevrek. Hehehe :lol:

U svakom slučaju i pored očigčedne činjenice da je bolje živeti u neznanju, Bob Bobanovič Knutoslovski se ne slaže.

Naime, kako vreme prolazi i ljubomora polako nagriza stubove ljubavi koje nose tu vezu, tako će i eventualno neumitno i neizbežno saznanje partnerove prevare (kad je neko ljubomoran on je i posesivan, on davi, pokušava da kontroliše i onda se veza pretvara u pakao za jednog partnera koji će prvom prilikom otići na drugu stranu)... Hoću reći, kroz glavu ljbomorka će prolaziti razne misli dok je ona odsutna... nju na kolenima pred nepoznatim muškarcem i u sličnim pozicijama.... i onda će u sebi misliti kako je ona... laka... da se tako izrazim i kako nije vredna njega... u svakom slučaju, ako ne sazna da ga vara, on će vremenom prestati biti ljubomoran jer će prestati da ga bude briga za nju...

Voleo bi da nisam toliko ljubomoran. :(
 
Poslednja izmena:
pošto sam ja povodljive prirode otvaram temu sa sinketovom idejom
pa baš i da vidimo hoće li mi trajati.

da li je bolje da vas partner (izv piči =P) vara a da vi to ne znate i ne brinete
ili da vas ne vara, al vi sumnjate da vas vara i konstantno brinete.

ako izuzmemo mogućnost da navuče neku boleštinu.
evo i ankete. radi felša.

Уопште не размишљам о томе. Не питам, не проверавам, не брчкам...
Има слободу да ради шта хоће. Све је на његовој савести.
Много су ми битније друге ствари у вези...

Тако да не знам да ли је под један баш...
Не ваља ни једно ни друго, у сваком случају.
 
cek ovako:

zeljno cekam tvoje pismooooooooooo
i nadam se da ce dociiiiiiiiiiiiii
da ces jednom iznenadaaaaaaaaaaaaa
u zagrljaj meni doci:P

ja te pjesmom zoooooooooooveeeeeeeeem
zeljna tvoga milovanjaaaaaaaaaa
sliku tvoju ljuuuuuuuuuubim
ljubim ljubim svakog dana
:lol::lol::lol:
 

Back
Top