VEZA BEZ LJUBAVI?

goca

Početnik
Poruka
8
Ovako...on je divan,voli me,upoznao me je sa svojima i zeli ozbiljnu vezu...ali...ja ga ne volim...hladna sam potpuno...nema hemije...uzbudjenja...nicega (sa moje strane)...a moj bivsi decko...smrc...koga nikad nisam prebolela...hoce da se pomirimo...ne zelim nikog da povredim...ali...imam i ja prava da budem srecna...sta da radim...?
 
ja ili sam idiot, ili ne razumem pitanje.Devojko, ne biraš ti cipele, nego osobu sa kojom ćeš da budeš.Odakle ti uopšte ideja da budeš u vezi sa nekim u koga nisi zaljubljena. Osim ako ti je dovoljno da je pun ko brod. ..Ako tako nastaviš( upoznavanje sa njegovima i sl) biće jako teško da ga napustiš, a bićeš NESREĆNA.
IDI KUDA TE SRCE VODI.
 
Pa pazi ovako sestro, u ljubavi nema SAZALjENjA!!! Ili ga volis ili ne, jos teze ce mu pasti kad sazna da si sa njim iz sazaljenja i da ga ne volis, a on ko zna sta planirao sa tobom!!!Bedak, zar ne !! Bolje odmah raskini, nego da se on veze jos vise za tebe, a onda ces biti jos krivlja sto mu to ranije nisi rekla, mozda on uspe da te preboli na vreme!! Posle mogu da dodju samo problemi, budi sa onim KOGA SRCE ZELI , a ne mozak !!!!
 
NIGRUTIN:
Pa pazi ovako sestro, u ljubavi nema SAZALjENjA!!! Ili ga volis ili ne, jos teze ce mu pasti kad sazna da si sa njim iz sazaljenja i da ga ne volis, a on ko zna sta planirao sa tobom!!!Bedak, zar ne !! Bolje odmah raskini, nego da se on veze jos vise za tebe, a onda ces biti jos krivlja sto mu to ranije nisi rekla, mozda on uspe da te preboli na vreme!! Posle mogu da dodju samo problemi, budi sa onim KOGA SRCE ZELI , a ne mozak !!!!

Ja još vjerujem u staru dobru instituciju zvanu vjeza iz ljubavi.. :shock:
Da li možda griješim... :roll:
 
veza bez ljubavi :D ... savrseno za lecenje frustracija :twisted: ... narocito ako si toliko prso (puklo ti srce, okamenilo se, whatever) pa da te boli uvo da li ces nekoga da povredis... :twisted: ... i would like something like that :twisted: ... but i cant :( .... jednostavno bih izdao sve ono sto jesam :? :(
 
Pazi,cero,uvek radi ono sto ti hoces.Ako se dvoumis,lepo uzmes olovku i papir,i napisi poz i neg stvari o svakom od njih.I jednostavno vidi gde se uklapas..........Ajde,i budi dobra......A mozda naidje i neko treci?
P.S. A zasto si uopste raskinula sa tim deckom,ako ti se toliko svidja?
 
goca:
Ovako...on je divan,voli me,upoznao me je sa svojima i zeli ozbiljnu vezu...ali...ja ga ne volim...hladna sam potpuno...nema hemije...uzbudjenja...nicega (sa moje strane)...a moj bivsi decko...smrc...koga nikad nisam prebolela...hoce da se pomirimo...ne zelim nikog da povredim...ali...imam i ja prava da budem srecna...sta da radim...?
Pa tebe kao da neko sili da lazes tog momka shto hoce "ozbiljno" sa tobom? Zashto po svaku cenu morash da imash decka?
 

Back
Top