Ateizam-ubedjenje?

jeremijabg

Poznat
Poruka
9.920
kako smo svedoci,ovde na ovom forumu ima vishe ateista nego vernika..pitam se zasto je to tako...Ja znam zasto verujem i u sta verujem i ne trudim se preterano da ubedjujem nekoga u ispravnost toga...Ali na pdf religija ima mnogo nazovi ateista koji se iz sve snage trude da nam "objasne" kako smo u zabludi i kako smo izmanipulisani....pitanje za ateiste:da li vi to ljudi niste sigurni u to u sta (ne)verujete ili je nesto drugo u pitanju?kako lepo neko rece:ja kad bi video pdf "bezboznici" ne bi ni probao da ga otvorim a kamo li da ucestvujem u njemu...molim prisutne da objasne ovaj,po meni,fenomen...:dontunderstand:
 
kako smo svedoci,ovde na ovom forumu ima vishe ateista nego vernika..pitam se zasto je to tako...Ja znam zasto verujem i u sta verujem i ne trudim se preterano da ubedjujem nekoga u ispravnost toga...Ali na pdf religija ima mnogo nazovi ateista koji se iz sve snage trude da nam "objasne" kako smo u zabludi i kako smo izmanipulisani....pitanje za ateiste:da li vi to ljudi niste sigurni u to u sta (ne)verujete ili je nesto drugo u pitanju?kako lepo neko rece:ja kad bi video pdf "bezboznici" ne bi ni probao da ga otvorim a kamo li da ucestvujem u njemu...molim prisutne da objasne ovaj,po meni,fenomen...:dontunderstand:

aj se lazemo :mrgreen:

a sta bi ti ...gomilu istomisljenika...
 
Zazijavalo
Re: Ateizam-ubedjenje?
Nemoj da se trudiš. To ti je samo još jedan od mnogih fenomena koje ne razumeš.

Može biti da je to i neko čudo božije a kako se božija čuda prihvataju onda bi to bilo-to.
felix.gif
 
kako smo svedoci,ovde na ovom forumu ima vishe ateista nego vernika..pitam se zasto je to tako...Ja znam zasto verujem i u sta verujem i ne trudim se preterano da ubedjujem nekoga u ispravnost toga...Ali na pdf religija ima mnogo nazovi ateista koji se iz sve snage trude da nam "objasne" kako smo u zabludi i kako smo izmanipulisani....pitanje za ateiste:da li vi to ljudi niste sigurni u to u sta (ne)verujete ili je nesto drugo u pitanju?kako lepo neko rece:ja kad bi video pdf "bezboznici" ne bi ni probao da ga otvorim a kamo li da ucestvujem u njemu...molim prisutne da objasne ovaj,po meni,fenomen...:dontunderstand:

Zini da ti kazem

Dolazim da bi video ciji od ovih "divnih" primera hriscana da sledim - jer eto uspeli ste da me preobratite :hahaha:
 
kako lepo neko rece:ja kad bi video pdf "bezboznici" ne bi ni probao da ga otvorim...
Ovim si perfektno, bez naše pomoći, opisao razliku između vernika i ateiste.

Ateista je onaj ko bi prvi otvorio kutiju na kojoj piše "ne otvaraj". Ateisti pokušavaju da sami shvate kako stvari funkcionišu pre nego da čuju od drugih ili ne daj bože čitaju iz prastarih knjiga. Ateiste interesuje kako vernici razmišljaju, i zato vole da razgovaraju sa njima. Zato vole da namerno prođu ispod merdevina i razvesele se kad vide lepu crnu macu kako im pređe put. Ateisti vole da vode ljubav pre braka, i da rade nedeljom (ako im se radi) i ne vole da poste, ako im se ne posti.

Prosto rečeno, vole da čačkaju ono što se ne sme.

:kpozdrav:
 
ne bato....nekoga ko bar zna u sta veruje...pa da vidim zasto i kako......a ne neke likove sa 4000 sati na netu godisnje koji se ubijaju da objasne svima kako treba uzivati u zivotu i provoditi se until the eggs jer,eto,Bog ne postoji....

Ti imaš nekakav kompleks tipa "sam u kući"? :D
Život ti se čini nekakva velika žurka, a tvoji roditelji su uvek kod kuće?

Zapravo, ako se neko ovde ubija u objašnjavanju, onda objašnjava, koliko vidim, da oni koji se "provode until the eggs" neće zbog toga obavezno završiti u paklu, a da oni kojima to ne uspeva, nisu nagrđeni nikakvom božjom lošom probavom niti pradedovskim grehom, već su jednostavno nesposobni da žive normalno. :lol:
 
Ti imaš nekakav kompleks tipa "sam u kući"? :D
Život ti se čini nekakva velika žurka, a tvoji roditelji su uvek kod kuće?

Zapravo, ako se neko ovde ubija u objašnjavanju, onda objašnjava, koliko vidim, da oni koji se "provode until the eggs" neće zbog toga obavezno završiti u paklu, a da oni kojima to ne uspeva, nisu nagrđeni nikakvom božjom lošom probavom niti pradedovskim grehom, već su jednostavno nesposobni da žive normalno. :lol:

super...drago mi je zbo toga....mada ne znam kad im ostane vremena za to silno zezanje posto su uvek na netu...al dobro,tako se valjda tese da se nesto kao zezaju.....:D
 
kako smo svedoci,ovde na ovom forumu ima vishe ateista nego vernika..pitam se zasto je to tako...Ja znam zasto verujem i u sta verujem i ne trudim se preterano da ubedjujem nekoga u ispravnost toga...Ali na pdf religija ima mnogo nazovi ateista koji se iz sve snage trude da nam "objasne" kako smo u zabludi i kako smo izmanipulisani....pitanje za ateiste:da li vi to ljudi niste sigurni u to u sta (ne)verujete ili je nesto drugo u pitanju?kako lepo neko rece:ja kad bi video pdf "bezboznici" ne bi ni probao da ga otvorim a kamo li da ucestvujem u njemu...molim prisutne da objasne ovaj,po meni,fenomen...:dontunderstand:

једини атеисти откад сам на крсти и које познајем кроз дискусију су ти агностик (атеиста) Јerohinac и Borac za prava zivotinja.
 
ne bato....nekoga ko bar zna u sta veruje...pa da vidim zasto i kako......a ne neke likove sa 4000 sati na netu godisnje koji se ubijaju da objasne svima kako treba uzivati u zivotu i provoditi se until the eggs jer,eto,Bog ne postoji....

Pa batice,mi itekako znamo u sta verujemo i u sta ne.

Samo sto bi ti hteo ovde samo istomisljenike da ti slucajno neko ne poljulja veru jer ni sam nisi siguran u ono sto cime su te nakljukali :D

A razlika izmedju vernika i ateiste je - svi vernici lice jedni na druge,ateisti misle svojom glavom
 
A vidim tebi ruke pune posla :hahaha:

hej.ja barem ne laprdam na sva usta kako je sve u zezanju i kako treba proziveti zivot maksimalno.....pa posto vi to "propovedate" pokusavam da shvatim koliko tu ima istine buduci da ste jos uvek kod kuce i na pdf RELIGIJA SUBOTOM UVECHE ubedjujete nekog "zaludjenog vernika" da se treba zezati i da je to "sve sto cemo sa ovog sveta poneti"....mislim,gde je zapelo?:hahaha:
 
hej.ja barem ne laprdam na sva usta kako je sve u zezanju i kako treba proziveti zivot maksimalno.....pa posto vi to "propovedate" pokusavam da shvatim koliko tu ima istine buduci da ste jos uvek kod kuce i na pdf RELIGIJA SUBOTOM UVECHE ubedjujete nekog "zaludjenog vernika" da se treba zezati i da je to "sve sto cemo sa ovog sveta poneti"....mislim,gde je zapelo?:hahaha:

A gde si ti to video? :lol:

Evo jos jedne razlike - lazete :lol:
 
hej.ja barem ne laprdam na sva usta kako je sve u zezanju i kako treba proziveti zivot maksimalno.....pa posto vi to "propovedate" pokusavam da shvatim koliko tu ima istine buduci da ste jos uvek kod kuce i na pdf RELIGIJA SUBOTOM UVECHE ubedjujete nekog "zaludjenog vernika" da se treba zezati i da je to "sve sto cemo sa ovog sveta poneti"....mislim,gde je zapelo?:hahaha:

можда је то њихов смисао живота.
 
hej.ja barem ne laprdam na sva usta kako je sve u zezanju i kako treba proziveti zivot maksimalno.....pa posto vi to "propovedate" pokusavam da shvatim koliko tu ima istine buduci da ste jos uvek kod kuce i na pdf RELIGIJA SUBOTOM UVECHE ubedjujete nekog "zaludjenog vernika" da se treba zezati i da je to "sve sto cemo sa ovog sveta poneti"....mislim,gde je zapelo?:hahaha:

Ti na sva usta laprdaš svoja uverenja. Što bi ti mogao, a drugi ne? :)
 

Back
Top