Dali je moguće izvaditi besplatno novu ličnu kartu??

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

cvetko_a

Primećen član
Poruka
711
Naime neznam koga da pitam ,veliki problem za ljude najobičnije.U pitanju je lična karta i četvoročlana Srpska porodica.
Dobijanje nove lične karte koštaće svakog građanina 1700 din.
Kako da četvoročlana porodica iznađe taj novac i uzme lične karte.
Dali postoji mogućnost i kako da se dođe do besplatne lične karte.
Ako je mesto postavljanja ovog pitanja neprikladno molim moderatora da temu prebaci gde smatra da treba da bude
 
Naime neznam koga da pitam ,veliki problem za ljude najobičnije.U pitanju je lična karta i četvoročlana Srpska porodica.
Dobijanje nove lične karte koštaće svakog građanina 1700 din.
Kako da četvoročlana porodica iznađe taj novac i uzme lične karte.
Dali postoji mogućnost i kako da se dođe do besplatne lične karte.
Ako je mesto postavljanja ovog pitanja neprikladno molim moderatora da temu prebaci gde smatra da treba da bude

Pa nadjes ili ukrades licnu kartu i stavis svoju sliku i eto ti besplatne licne karte :mrgreen:
 

E ne može. Ako ne platiš ti - platiće restoran ali u svakom slučaju nečiji trošak će biti. Isto tako i za l.k. A budući da je to dokument svakog građanina, nema razloga da ga plaća država (opet od para nekih drugih ljudi).

Uostalom nemojte da vadite dok vas ne opomenu kao ja prvi put kad sam dogurala do 19 pa posle morala pismeno da se izvinjavam :hahaha:
 
E ne može. Ako ne platiš ti - platiće restoran ali u svakom slučaju nečiji trošak će biti. Isto tako i za l.k. A budući da je to dokument svakog građanina, nema razloga da ga plaća država (opet od para nekih drugih ljudi).

Uostalom nemojte da vadite dok vas ne opomenu kao ja prvi put kad sam dogurala do 19 pa posle morala pismeno da se izvinjavam :hahaha:

Nemoj sada da mi tu mozgas :mrgreen: sta me briga ko ce da plati kada sam ja besplatno jeo :mrgreen:

Od kojih drugih ljudi ce se placati licna karta keve ti,kada svi mogu da imaju samo po jednu onda ispada maltene da svako svoju placa ako mu drzava plati :mrgreen:

Da ali onda ne treba da bude prekrsaj ako je nemas,meni treba licna karta zbog mene i mojih obaveza,a ako drzavi treba da me kontrolise neka mi je ona plati :mrgreen:

POSTENO.
 
Naime neznam koga da pitam ,veliki problem za ljude najobičnije.U pitanju je lična karta i četvoročlana Srpska porodica.
Dobijanje nove lične karte koštaće svakog građanina 1700 din.
Kako da četvoročlana porodica iznađe taj novac i uzme lične karte.
Dali postoji mogućnost i kako da se dođe do besplatne lične karte.
Ako je mesto postavljanja ovog pitanja neprikladno molim moderatora da temu prebaci gde smatra da treba da bude

Poštovani, kad imate za internet, skupićete i za lične karte.

:hvala:
 
Naime neznam koga da pitam ,veliki problem za ljude najobičnije.U pitanju je lična karta i četvoročlana Srpska porodica.
Dobijanje nove lične karte koštaće svakog građanina 1700 din.
Kako da četvoročlana porodica iznađe taj novac i uzme lične karte.
Dali postoji mogućnost i kako da se dođe do besplatne lične karte.
Ako je mesto postavljanja ovog pitanja neprikladno molim moderatora da temu prebaci gde smatra da treba da bude

Ne postoji.... :confused:
 
Postovani :)
da li ste sigurni da se doticni gospodin javlja sa svog racunara? :think: :)

Subota veče, ima decu, a nije kući, i kucka na netu, u svakom slučaju, degutantno je ulaziti u širu priču, uz svo poštovanje, ako nije u stanju deci obezbediti lične karte, a sa druge strane zna kuckati po forumu onda ima veliki problem, a to nije novac, ako se slažeš?

:roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top