Mile Kitic ili Zdravko Colic?

I, ko na kraju?

  • Mile Kitic

  • Zdravko Colic


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

operisan:.

Obećava
Banovan
Poruka
60
Ovo me je uvek zanimalo. Mile ume i da otvori dusu, i da kaze sve i svasta u intervijuu.
Zdravko "nece da prica o svom privatnom zivotu", on samo gura marketing, lepi se za vojsku kad je to popularno, oblaci se u rozo i usko kad je to popularno, igra kao obican kreten na sceni, cas ovako cas onako, gleda kako da uzme sto vise para a da da sto manje od sebe, peva pesme koji mu drugi pisu, a svoje kompozicije (koje je imao) nije hteo da snimi jer su mu rekli da se nece dobro prodavati, pa je cesce uzimao one koje mu se ne svidjaju, jednom recju - ljigav lik.
Mile Kitic, dozvoljava sebi ne samo da nosi naocari i po noci, nego i da prizna da je radio u Americi kao zigolo, itd., ostaje veran svom stilu, nije umisljen covek i ne drzi koncert samo kad mu zafali para.

Dakle, glasujte.
 
zbog cega ti je ok, reci, pa da i meni bude? Meni je bas ljigav.


covek dobro peva, traje dugo, vodi svoj zivot i to je njegova stvar sto nece da govori o svojoj privatnosti, u sustini mene i ne zanima da li on gleda kako ce da stekne sto vise novca, cije pesme peva ili kako igra...ima dobar glas, hitove...sad neko to ne voli, ne slusa, ali Cola je Cola :) ali dobro svako ima svoje misljenje i to je u redu ;)
 
e, nino, nino, kuca ti pevala i uvek zdravlja i veselja bilo... mali je tu izbor... mislim... da se ne lazemo, u pravu si skroz... zdravko colic nema tu sansu nikakvu... a vesna zmijanac... eh... secanja se redjaju kao na traci... i cuveni hitovi: kad zamirisu jorgovani... grom te ubio... kraljica tuge... eh... veceras ce biti jedna pesma od vaseg rikana za sve vas... u kafani... u stilu ljis foruma... necu, necu dijamante...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top