premotano

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.114
Koliko i da li vam hmmm..smeta ili ne ako je recimo proshla veza vasheg partnera bila s nekim ko je po vama....hm...pa debil?
Da li vam to menja percepciju spram njega/nje kao osobe...i vasheg trenutnog odnosa?
ili ste iznad takvih stvari,ne pitate,ne utiche na vas,njegova/njena stvar....itd. itd.
 
Pa naravno da govori..s kim si takav si:lol:nego obicno se tvrdi da se trazi nesto ok a uvek sa debilima..dakle ta osoba treba biti iznad svojih gresaka a ne mi koji bi lecili njihove traume iz proslosti
 
Koliko i da li vam hmmm..smeta ili ne ako je recimo proshla veza vasheg partnera bila s nekim ko je po vama....hm...pa debil?
Da li vam to menja percepciju spram njega/nje kao osobe...i vasheg trenutnog odnosa?
ili ste iznad takvih stvari,ne pitate,ne utiche na vas,njegova/njena stvar....itd. itd.

uopšte ne smeta...svi grešimo...
 
Ne bi mi smetala jedna veza sa nekom koju ja smatram debilnom, ali chitav niz takvih veza da, zapitala bih se gde sam ja u svemu tome i imam li neshto zajednichko sa njima, e to bi me dotuklo. :sad2:
 
Koliko i da li vam hmmm..smeta ili ne ako je recimo proshla veza vasheg partnera bila s nekim ko je po vama....hm...pa debil?
Da li vam to menja percepciju spram njega/nje kao osobe...i vasheg trenutnog odnosa?
ili ste iznad takvih stvari,ne pitate,ne utiche na vas,njegova/njena stvar....itd. itd.

Зависи. Рецимо, не могу да сазнам с ким је био ако ми сам то не каже.
И зависи од тога шта ми каже. И зашто би ми то уопште причао.
Не питам. Не интресује ме.
А шта је дебил? По мени нико није дебил. Никога нисам тако окарактерисала...
 
Koliko i da li vam hmmm..smeta ili ne ako je recimo proshla veza vasheg partnera bila s nekim ko je po vama....hm...pa debil?
Da li vam to menja percepciju spram njega/nje kao osobe...i vasheg trenutnog odnosa?
ili ste iznad takvih stvari,ne pitate,ne utiche na vas,njegova/njena stvar....itd. itd.

Hmm....donositi zakljucak o nekom koga ne poznajemo je odlika ovog sto je pomenuto.Ili da se postavi pitanje odakle mi to znamo da je neko debil?

Ili sa kim smo u vezi?Sa osobom sa kojom smo trenutno ili sa njegovim/njenim proslim vezama.

Mogu da pitam,ali to ne znaci da cu doneti ikakav zakljucak.Ponekad je radoznalost samo radoznalost i nista vise.
 
Mene je jednom kod jedne devojke odbilo to što je bila sa jednim dečkom iz škole, koji je totalni džrk, na 18.rodjendan moje drugarice je došao i pokazivao svima kako je poneo prazan pištolj, najgore od svega je što su se neke devojke stvarno ložile na njega, kako su uspele, ne znam i verovatno nikada neću ni razumeti takve devojke... Iako je ta devojka, ovako OK, bila je dobra, prijatna... Ali ne mozes, jednostavno ti je ta njena glupost stalno u glavi...
 
Jednom me je..... pa, recimo muvao..... čoek koji je utripovao da je..... aj da ne napišem šta (ili ko :eek: ), ali završimo na ovom - utripovao :neutral: uglavnom, ja nisam imala pojma da je to TAJ lik i čak mi bio i simpatičan i sve :rumenko:

:(
 
Koliko i da li vam hmmm..smeta ili ne ako je recimo proshla veza vasheg partnera bila s nekim ko je po vama....hm...pa debil?
Da li vam to menja percepciju spram njega/nje kao osobe...i vasheg trenutnog odnosa?
ili ste iznad takvih stvari,ne pitate,ne utiche na vas,njegova/njena stvar....itd. itd.

......shto bi mi smetalo pa ni o sebi nemam bolje mishljenje ............:rotf:
 
Koliko i da li vam hmmm..smeta ili ne ako je recimo proshla veza vasheg partnera bila s nekim ko je po vama....hm...pa debil?
Da li vam to menja percepciju spram njega/nje kao osobe...i vasheg trenutnog odnosa?
ili ste iznad takvih stvari,ne pitate,ne utiche na vas,njegova/njena stvar....itd. itd.

Smetalo bi mi... da sam svetica... ali jelte... nisam... pa mi ne smeta...
I moji bivši bili debili(al svi bili dobri prema meni dok smo bili zajedno;))... pa ebi ga...
 
Koliko i da li vam hmmm..smeta ili ne ako je recimo proshla veza vasheg partnera bila s nekim ko je po vama....hm...pa debil?
Da li vam to menja percepciju spram njega/nje kao osobe...i vasheg trenutnog odnosa?
ili ste iznad takvih stvari,ne pitate,ne utiche na vas,njegova/njena stvar....itd. itd.

Zaptam se...

JOs gore ako je posle mene neki debil.. Tek onda se zapitam... :think:
 
Ako ste vec konstatovali da su te vase devojke bile sa "debilom",pre ili posle vas,svejedno,to znaci da ih privlace "debili" i da su i same "debili".
(jer nikakve su sanse da osobu normalno razvijenog uma,moze da privuce umno zaostala osoba - "debil")
Analizirajte sebe ili objektivnosti radi,platite nekome da to uradi, i videcete da je tako.
Velika je verovatnoca da ti "debili" zapravo to i nisu,vec da vas sujeta protkana najrazlicitijim kompleksima navodi na takvu pomisao.
 
Ako ste vec konstatovali da su te vase devojke bile sa "debilom",pre ili posle vas,svejedno,to znaci da ih privlace "debili" i da su i same "debili".
(jer nikakve su sanse da osobu normalno razvijenog uma,moze da privuce umno zaostala osoba - "debil")
Analizirajte sebe ili objektivnosti radi,platite nekome da to uradi, i videcete da je tako.
Velika je verovatnoca da ti "debili" zapravo to i nisu,vec da vas sujeta protkana najrazlicitijim kompleksima navodi na takvu pomisao.

Jaoooo.... nije valjda... ju... zlo i naopako...:mrgreen:
 

Back
Top