Pristup osobi suprotnog pola

nino1980

Obećava
Poruka
78
U poslednje vreme, masovno, čak i mediji, komentarišu da ženski svet uglavnom prilazi muškarcima, ispoljava svoja nežna osećanja, predlaže sastanke, udvaraju se... Da li se slažete sa tim da je to istina, da sad zaista više žene osvajaju nego muškarci? Da li se slažete sa tim da su dame, zaista, toliko hrabre, ili je priča malo naduvana? Mislite li da ima nešto loše u tome kada dama priđe muškarcu i ispolji pred njim ta tanana osećanja, a na njegovo lice sleti osmeh, kao da ga je sunce ogrejalo, i postane neopisivo srećan? :)
 
tacno je :mrgreen:
od 6. razreda su me devojcice vukle po svlacionicama na poljubac krisom
pisale ceduljice, do dolazaka u ulicu i raspitivanja gde zaista zivim :D
srednje skole i izlazaka, pa do internet doba i pp-a :lol:

nemam nista protiv, mada vise volim sam da prilazim i osvajam
 
U poslednje vreme, masovno, čak i mediji, komentarišu da ženski svet uglavnom prilazi muškarcima, ispoljava svoja nežna osećanja, predlaže sastanke, udvaraju se... Da li se slažete sa tim da je to istina, da sad zaista više žene osvajaju nego muškarci? Da li se slažete sa tim da su dame, zaista, toliko hrabre, ili je priča malo naduvana? Mislite li da ima nešto loše u tome kada dama priđe muškarcu i ispolji pred njim ta tanana osećanja, a na njegovo lice sleti osmeh, kao da ga je sunce ogrejalo, i postane neopisivo srećan? :)

Mislim da je prica malo naduvana, ali dobro, nisam vise u godinama kad se izlazi stalno pa mozda nisam kompetentan.
Kako god, ne smatram da je to nesto lose, naravno ako pridje normalno, bez nekog foliranja ili glupavog naucenog gega ili sa uverenjem da ce odmah da me vodi kuci dok je to uradila.

I da, ne verujem da bas ispolje tanana (ah, ah, :hahaha:) osecanja tom prilikom. Valjda zapocnu neki razgovor, statijaznam :mrgreen:
I da, ukoliko muskarcu zaigra taj osmeh ko' da ga je sunce ogrejalo cim mu neka pridje, taj verovatno odavno nije nista kres.nuo i zahvaljuje nebesima sto mu deluje da hoce
 
U poslednje vreme, masovno, čak i mediji, komentarišu da ženski svet uglavnom prilazi muškarcima, ispoljava svoja nežna osećanja, predlaže sastanke, udvaraju se... Da li se slažete sa tim da je to istina, da sad zaista više žene osvajaju nego muškarci? Da li se slažete sa tim da su dame, zaista, toliko hrabre, ili je priča malo naduvana? Mislite li da ima nešto loše u tome kada dama priđe muškarcu i ispolji pred njim ta tanana osećanja, a na njegovo lice sleti osmeh, kao da ga je sunce ogrejalo, i postane neopisivo srećan? :)

ccc..neka pridje...ma nema nista od toga...juce ja gledam Boze sto ima dobrih djevojaka ono prve lutke :)! I sad,kontam,imam djevojku pa mi sugavo sad zaganjivati te lutkice :) mada imam zelju :)! Ali eto pa se skuliras i nastavis sa svojim dosadnim zivotom,al je ta vjernost mukotrpan rad :)

A sad da ona meni pridje e to je druga stvar ccc :per: ma bezveze nemam pojma,ali nista to ne treba da bude cudno,kad zena moze da radi moze i da pridje samo sto je to kod nas odma se smatra nekim cudom a kada ostavi platu cijelu kod kuce e onda je to oK,a muz se kurci njenim kesom! :dash:
 

Back
Top