savet pri kupovini ves masine

c-jeja:
Molim vas, ako neko zna na sta obratiti paznju pri kupovini ves masine da mi da koristan savet. Unapred zahvaljujem.
Nikako ne kupuj Elinove proizvode jer veci krs u zivotu nisam kupio.Kupio sam celu njihovu liniju, frizider ne moze da rashladi nista,a ves masina je fals ( korozija na spojevima ispod zastitne plastike ).
Napominjem da sam sve kupio na sajmu prosle godine na standu gde je " legalna roba sa garancijom ".
Kada sam se zalio i rekao da imam garantni rok od 3 godine, rekli su mi da firma od koje sam to kupio vise ne postoji.
 
ARISTON,Margareta 2000.postize fenomenalne rezultate pranja na 40stepeni,woolmarkov sertifikat za pranje vune...ja sam prezadovoljna i istu sam kupila i svojoj mami.Ima i ekonomik program,27 min,na 40 stepeni.
KOd bilo koje masine vazno je da gledas broj obrtaja kod centrifuge i nikako ne kupuj onu koja nema bar 800,a bilo bi dobro da ima 1000,jer ces vaditi polu suv ves iz masine a to je takodje vazno.
U ovu Margaritu staje 5kg.vesa sto je takodje optimalno za jednu porodicu.
cena je pre dve godine bila 500E,ali se svaki dinar isplatio...gomile pelena,i vesa uopste bez i jednog jedinog kvara...
 
ja sam kupila pre dve godine Candi ves masinu i za susenje i za pranje zajedno. Odlicna je i pravi je spas jer sam ja u to vreme stanovala u Makedonskoj, rodila mi se cerka a pelene jedino da susim duvajuci u njih jer ako ih iznesem na terasu vratim ih crne. Masina za susenje i pranje je pravi spas za mene. Neko kaze da je bolje da su odvojene medjutim za onog ko je ogranicen prostorom ovo je prava stvar. Ja sam prezadovoljna. I to smo kupili ves masinu koja je kao bila malo ostecena u smislu sto je bila malo oderana prilikom transporta i bila je 30 % jeftinija. Kupili smo je regularno u radnji u Brankovoj kod Brankovog mosta. Srecno sa kupovinom!
 
ja godinu dana imam Indesit 6 kg 1200 obr posebno za temperaturu dodatno ispiranje cudo programa itd rano je da je hvalim ali sam zadovoljna sad sam uzela Indesit idca za susenje ves i no frost kombinovani frizider, vreme ce pokazati, mozda sam gresila ali otom potom za sada sam zadovoljna ,postoji kao u svemu i faktor srece
 
ja godinu dana imam Indesit 6 kg 1200 obr posebno za temperaturu dodatno ispiranje cudo programa itd rano je da je hvalim ali sam zadovoljna sad sam uzela Indesit idca za susenje ves i no frost kombinovani frizider, vreme ce pokazati, mozda sam gresila ali otom potom za sada sam zadovoljna ,postoji kao u svemu i faktor srece
ne bih da te razocaram,moja poznanica ima indesit (ne znam koji model,ali je i za pranje i za susenje)...kaze da su je bas bas platili...vrlo brzo je pocela da im se kvari,a delovi skupi k`o djavo.
ne znam dal` se jos proizvodi,ali moji matori imaju `ignis` ves masinu kojoj je odozgo poklopac,a dugmici :lol:...ma,lici na dzu-box...verovali ili ne,masina ima oko 40 godina i jos uvek pere pa rastura.
ja sam skoro kupila gorenje,a birala sam po savetu prodavca,da za nju uvek ima delova
 
Imao sam 10tak godina INDESIT veš mašinu koja pere i suši veš. Kvarila se često. Popravke su izuzetno skupe. Čak i mali kvarovi koji su jeftini kod drugih ovde su katastrofalno skupi ! Reklo bi se da je napravljena da bi Vam uzela pare i to u slučaju INDESITA kako na mostu tako i na ćupriji. Kada sam je kupovao verovao sam da treba platiti u startu Više kako bi kasnije mirno spavali ali su me prevarili. Za taj novac tada mogao sam kupiti dve standardne mašine. Zaobiđi INDESIT u širokom luku.
 

Back
Top