savet pri kupovini ves masine
Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: savet pri kupovini ves masine

Početnik
    Učlanjen
    03.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano savet pri kupovini ves masine

Molim vas, ako neko zna na sta obratiti paznju pri kupovini ves masine da mi da koristan savet. Unapred zahvaljujem.

Primećen član
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Reputaciona moć
    44

Podrazumevano

Bas juce mi je majstor rekao da su sve novije lose, da su najbolje one koje su pravljene do devedesetih. Nikako ne kupuj Virpul, jako su lose i brzo crkavaju. Dobre su Gorenje.

Podrazumevano

Moja svekrva ima kandijevu mašinu već 16 godina i samo je jednom popravljala, a ja obodinovu 8 godina i kvarila se 6 puta...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    40

Podrazumevano Re: savet pri kupovini ves masine

Citat Original postavio c-jeja
    Molim vas, ako neko zna na sta obratiti paznju pri kupovini ves masine da mi da koristan savet. Unapred zahvaljujem.
    Candijeve su ubedljivo najbolje, ja je imam vec 18god i veruj mi nijednom se nije pokvarila.Jesu skupe ali su zato kvalitetne.Pozdrav

Guest

Citat Original postavio c-jeja
    Nikako ne kupuj Elinove proizvode jer veci krs u zivotu nisam kupio.Kupio sam celu njihovu liniju, frizider ne moze da rashladi nista,a ves masina je fals ( korozija na spojevima ispod zastitne plastike ).
    Napominjem da sam sve kupio na sajmu prosle godine na standu gde je " legalna roba sa garancijom ".
    Kada sam se zalio i rekao da imam garantni rok od 3 godine, rekli su mi da firma od koje sam to kupio vise ne postoji.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Reputaciona moć
    42

Podrazumevano

ARISTON,Margareta 2000.postize fenomenalne rezultate pranja na 40stepeni,woolmarkov sertifikat za pranje vune...ja sam prezadovoljna i istu sam kupila i svojoj mami.Ima i ekonomik program,27 min,na 40 stepeni.
    KOd bilo koje masine vazno je da gledas broj obrtaja kod centrifuge i nikako ne kupuj onu koja nema bar 800,a bilo bi dobro da ima 1000,jer ces vaditi polu suv ves iz masine a to je takodje vazno.
    U ovu Margaritu staje 5kg.vesa sto je takodje optimalno za jednu porodicu.
    cena je pre dve godine bila 500E,ali se svaki dinar isplatio...gomile pelena,i vesa uopste bez i jednog jedinog kvara...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.03.2004.
    Reputaciona moć
    40

Podrazumevano

Da li je neko imao iskustva sa Bosch masinama za ves? Cene su u odnosu na ostale marke nesto vise, pa me zanima da li je u ovom slucaju cena odraz kvaliteta?

Legenda
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

masina margareta

Buduća legenda gigule (avatar)
    Učlanjen
    15.04.2004.
    Pol
    ženski
    mesto za kukce,wilme i sve dobre stvorove
    Reputaciona moć
    111

Podrazumevano

Ja sam, u stvari, mi smo se,posle mnogo razmisljkanja ipak odlucili za klasiku...Gorenje.
    Inace, da, br. obrtaja je jako vazan,to je i meni preporuceno...
    Ja sam zadovoljna...

Početnik
    Učlanjen
    18.07.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano masina za pranje i susenje vesa

A sta mislite o masini za pranje i susenje vesa u jednom.
    Koju preporucujete?

Obećava
    Učlanjen
    03.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Podrazumevano

ja sam kupila pre dve godine Candi ves masinu i za susenje i za pranje zajedno. Odlicna je i pravi je spas jer sam ja u to vreme stanovala u Makedonskoj, rodila mi se cerka a pelene jedino da susim duvajuci u njih jer ako ih iznesem na terasu vratim ih crne. Masina za susenje i pranje je pravi spas za mene. Neko kaze da je bolje da su odvojene medjutim za onog ko je ogranicen prostorom ovo je prava stvar. Ja sam prezadovoljna. I to smo kupili ves masinu koja je kao bila malo ostecena u smislu sto je bila malo oderana prilikom transporta i bila je 30 % jeftinija. Kupili smo je regularno u radnji u Brankovoj kod Brankovog mosta. Srecno sa kupovinom!

Početnik
    Učlanjen
    18.07.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano uske ves masine

A sta mislite o onim uzim ves masinama koje se pune odozgo? Pise da je kapacitet 5kg kao kod obicne, ali mi korpa ne deluje preveliko
    Moze li u njoj da se opere cebe?

Nov član
    Učlanjen
    10.11.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Post Re: savet pri kupovini ves masine

Interesuje me da li je neko imao i kakva su iskustva sa Aristonovom ves masinom ,i generalno njihovim kucnim aparatima.

Primećen član Elisaa (avatar)
    Učlanjen
    13.06.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    352

ja godinu dana imam Indesit 6 kg 1200 obr posebno za temperaturu dodatno ispiranje cudo programa itd rano je da je hvalim ali sam zadovoljna sad sam uzela Indesit idca za susenje ves i no frost kombinovani frizider, vreme ce pokazati, mozda sam gresila ali otom potom za sada sam zadovoljna ,postoji kao u svemu i faktor srece

Zaslužan član greba (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1898

Citat Original postavio Elisaa Pogledaj poruku
    ja godinu dana imam Indesit 6 kg 1200 obr posebno za temperaturu dodatno ispiranje cudo programa itd rano je da je hvalim ali sam zadovoljna sad sam uzela Indesit idca za susenje ves i no frost kombinovani frizider, vreme ce pokazati, mozda sam gresila ali otom potom za sada sam zadovoljna ,postoji kao u svemu i faktor srece
    ne bih da te razocaram,moja poznanica ima indesit (ne znam koji model,ali je i za pranje i za susenje)...kaze da su je bas bas platili...vrlo brzo je pocela da im se kvari,a delovi skupi k`o djavo.
    ne znam dal` se jos proizvodi,ali moji matori imaju `ignis` ves masinu kojoj je odozgo poklopac,a dugmici ...ma,lici na dzu-box...verovali ili ne,masina ima oko 40 godina i jos uvek pere pa rastura.
    ja sam skoro kupila gorenje,a birala sam po savetu prodavca,da za nju uvek ima delova
    bolje 100 godina živeti kao bogataš nego 1 dan kao siromah

Nov član
    Učlanjen
    20.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Imao sam 10tak godina INDESIT veš mašinu koja pere i suši veš. Kvarila se često. Popravke su izuzetno skupe. Čak i mali kvarovi koji su jeftini kod drugih ovde su katastrofalno skupi ! Reklo bi se da je napravljena da bi Vam uzela pare i to u slučaju INDESITA kako na mostu tako i na ćupriji. Kada sam je kupovao verovao sam da treba platiti u startu Više kako bi kasnije mirno spavali ali su me prevarili. Za taj novac tada mogao sam kupiti dve standardne mašine. Zaobiđi INDESIT u širokom luku.

Domaćin Malenano1 (avatar)
    Učlanjen
    04.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    81

Citat Original postavio makimaki Pogledaj poruku
    Bas juce mi je majstor rekao da su sve novije lose, da su najbolje one koje su pravljene do devedesetih. Nikako ne kupuj Virpul, jako su lose i brzo crkavaju. Dobre su Gorenje.
    Momak mi je house majstor sa iskustvom on isto tako kaze.

Slične teme

1. Molim vas za savet pri kupovini duseka
    Autor besame u forumu Žene
    Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 19.05.2008., 22:04
  2. Jeftine Masine - Skupe Masine
    Autor korisnik2007a u forumu Hardver
    Odgovora: 95
    Poslednja poruka: 16.04.2008., 23:10

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor