stenci mesanci haskija na poklon

heh bas tako
ceka me sigurno njih 10 koji hoce haskije
i to im nije dovoljno sto jesu haski nego hoce i slike.oni koji nece da ih sterilisu posle su odmah odbijeni.a ovi koji su pristali bice proverevanii to vrlo dobro.
marinche91sv nisam zaboravila..cim dobijem slike saljem
 
slusaj me sad.
vidim da si se bas rasplinula da nadjes rasno kuce.mene sve ovo poocinje jako da iritira.
svo to vase ponasanje cekanje slika.ko da ja lazem da su haskiji,kao da hocu da uvalim.
pa znate sta--ne bih vam dala ni jedno,jer mis eniko od ni ne svidja niti mi deluje normalno.
cekate slike,pa mnogim ane odgovara sto je sad samo jedna slika,oni bi foto sesn.da platim kinologe i analize da s epotvrdi koliko procenata je rasan
A DAJEM GA ZA DZABE--DRUGI LJUDI IH PRODAJU ZA JEFTINE PARE--ALI PRODAJU!!


sad vidim da hoces i sar peja..zanimljivo..bas slicne rase pasa.haski i sar pej..
sta hoces u stvari?

lepo se odluci.
ja jos trebam do 28 da te cekam i d me ti tada ispalis i nadjes nekog drugog?

jel to fer?

kada budes znala koje kuce hoce javi se.


i molim te,nemoj da me pitas da li ima karton ,vakcinu i sl.
jer sm ti telefonom sve lepo objasnila.i rekla.

i lepo ,jasno i glasno si rekla da nema potrebe ni za vakcinom da ti je decko veterinar koji ce sve da odradi..
a sad ako bi ti jos i prvu vakcinu a on je veterinar i to mu predstavlja problem da da...e onda nije ni za kuce.

nema vakcinu i nece je ni imati.
psi nisu moji vec mog druga koji nece da ih vakcinise--poklanja ih eto tako.

i izvinjavam se svima ostalima koje sam smorila ovim pisanje ali puk`o mi je fil!muka mi je vise.
svi su m i se kompletno smucili.
sve bezobrazluk-obest-bes.oce ljudi rasne stence za dzabe da im ja iz svog dzepa vakcinisem ocistim sterilisem,jos i dresuru da vam platim
 
Dobro, bitno je da Mina udomi stence, nema potrebe da se bilo ko oseca da je deo price o tim 'ljubiteljima', i ja iskreno ne bih ih dala ni pod razno nekome ko postavi pitanje boje ociju ili slicno znajuci da je mesanac u pitanju. Slazem se, ti sujetni ljudi bi za nista da dodju do psa koji bi sluzio u najbolju ruku za paradiranje i u najgorem za priplod. A mogu samo da zamislim kakve ponude dobija i na kakva pitanja odgovara, a ne samo da ih poklanja nego mora da se brani od ljudi koje kako je opisala rekla bih da je u pravu. Jeco oni nemaju veze nikakve sa tobom. :) A naslov teme moze da dovede u zabludu na prvi pogled, mozda modlice da izmene, da je precizniji cisto da se ne skrece paznja sumnjivim ljubiteljima.
 
Dobro, bitno je da Mina udomi stence,

Ovo je najbitnije!!!

A mogu samo da zamislim kakve ponude dobija i na kakva pitanja odgovara, a ne samo da ih poklanja nego mora da se brani od ljudi koje kako je opisala rekla bih da je u pravu.
Jeco oni nemaju veze nikakve sa tobom. :) A naslov teme moze da dovede u zabludu na prvi pogled, mozda modlice da izmene, da je precizniji cisto da se ne skrece paznja sumnjivim ljubiteljima.

Pa bas zato da se ne bi javljali ti i takvi cak i u ovom slucaju bolje napisati samo mesanci zar ne?O tome ja pricam ali me niko ne shvata .Normalno da treba proveriti kome se daju stenci jer nije u cilju da oni za par meseci kad odrastu budu vraceni nazad na ulice.
Saro i ja sam htela da udomim rasno kuce a jel' me to cini nenormalnom?
Mina je lepo navela da se na teme o rasnim javljaju samo nenormalni ljudi!
 
izvini al uglavnom je tako.dugi niz godina ih udomljavam.svaki dan vise puta dnevno me zovu..kad traze mesance drugacije pricaju a kad se jave za rasne imaju sulude ideje.nenormalna pitanja i lazu!podmecu druge ljude i sta sve ne.menis e to godinama desava i svaki dan slusam takve stvari i muka mi je vise.

svi mi glume neku humanost i kazu jao ja bas volim pse pogotov haskije al izvoljeva boju ociju i ne znam sta.a rekla sam da moram hitn o da ih udomim i niko se nije tu nasao human da kaze evo usvajam .
 
ne.jer ako napisem da su haskiji sto ijesu.brze cu ih udomiti.crno im se pise od sutra ako ih negde ne smestim
a jutros su mi povrh svega ispred zgrade ostavili 7 malih stenaca nece preziveti noc na snegu
sinoc sam ja nasla stene na snegu kako urla evo donela sma ga kuci,,
plus mi je sinoc umrlo jedno kuce,dvoje sumi ukrali jedno smo nasli i sada se nastavlja potraga po bg-u za drugo.ne znam kud udaram vise aniko nece da pomogne!jos izvoljevaju
 
ne.jer ako napisem da su haskiji sto ijesu.brze cu ih udomiti.crno im se pise od sutra ako ih negde ne smestim
a jutros su mi povrh svega ispred zgrade ostavili 7 malih stenaca nece preziveti noc na snegu
sinoc sam ja nasla stene na snegu kako urla evo donela sma ga kuci,,
plus mi je sinoc umrlo jedno kuce,dvoje sumi ukrali jedno smo nasli i sada se nastavlja potraga po bg-u za drugo.ne znam kud udaram vise aniko nece da pomogne!jos izvoljevaju

Nisu. Ali jesu jer brze ces ih udomiti? Svasta.
 
pa ko zna ko mu je otac i shta ce ispasti od tog psa na kraju....a i sama si rekla da nisi sigurna ni da su mu ochi plave....
Od tog steneta ce ispasti pas kao sto je i logicno.Ako bude imao srece normalan,zdrav i veseo pas koji bi voleo cak i nekoga kao sto si ti.Iskreno se nadam da se niko nece z^^^^^^ti pa ti pokloniti ili cak prodati ikakvog psa.Furaj pa leci komplekse na neki drugi nacin.Uzas bre kakvih ljudi ima.
 
***** mi mater, izvin'te na recniku... putujem za 7 dana, i kad se vratim ako jos uvek ne bude bilo reseno pitanje tih stenaca, ja cu da ih uzmem na cuvanje sa sve svoje dve macke u 25m2!!! Ja ne znam marinche da li se ti to zajebavas, odnosno podbadas Minu na svu njenu muku, devojka se raspada da udomi ta mala nemocna stvorenjca - to je vec samo po sebi dovoljno lose. A ako stvarno mislis to sto si napisala, e pa zelim da ti se isto tako vrati...kad tad i kako tako. Sram te bilo!
 

Back
Top