Друг Црни у НОБ!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Ово је филм и серија која се на најбољи начин бави темом 2 СР у Југославији.
Серија је комедија са елементима црног хумора, и не штеди ни једну од зараћених народа и фракција.

- Партизани,
Друг Тетак (Тито) јури партизанке, крије се у пећини и захебава около људе, партизани заслепљени идеологијом врте бицикле да дају струју за Тетков диско, 7 секретара СОКОЈА као Гестаповци утерују дугове по кафанама.
Словенац Јанез Кардељ ваља свима Кинеску робу
- Четници као код Булајића са брадама до паса, чекају краља, жале се што им партизани пресрећу помоћ од савезника, имају само једну козу (музу је, и користе као партнерку за игру)
- Недићевци који желе да буду већи Немци од Немаца (маскембал за новака и желе сви да се обуку у Хитлера а један у Еву Браун)
- Брале Калабић, Грујин шегрт жели да сарађује са Немцима
- Груја, као власник кафане сарађује са свима и узима мито и профит
- Илегалци партизани убацују свог човека да глуми секретарицу Марију у тајној полицији.
- Усташе у виду "земунца" (Рене Биторајац) снабдевају Београђане и Србе са "смешним цигарама" то јест дрогом...

Први пут сам се смејао човеку обученом у усташку униформу. Биторајац је одиграо усташу са свим Мунзе Конза манирима у сцени пијан у кафани малтретира пијане госте у маниру " Ш`а је било!? Ш`а ме гураш погледом!? `оћеш батине!?", одушевљен је када сазна да ће дочегу присуствовати Гестаповсци и СС овци...

Феминизирани Адолф Хитлер (не појављује сеу промотивној епизоди).....

......

Морам да признам да је ово најбоље то јест нај интелигентније одрађена комедија која се апсолутно спрда са свима који су учествовали у рату....

Ово је прави начин да се суочимо са духовима прошлости..... да им се подсмевамо...

:)
 
Poslednja izmena:
Prezirem takve filmove. Necu ga gledati.

Samo se cudim kako vi tradicionalisti mozete da se lozite na filmove koji vredjaju vasu tradiciju, mislim tu na citav serijal filmova i serija sa Grujom. Pre bi mi LDP-ovci trebali da konzumiramo Crne Gruje. Kad bi humor bio na nivou.

Em sto nema nikakvu umetnicku vrednost.

Em sto je operisan od humora.

Dno od filma. :thumbdown:
 
Prezirem takve filmove. Necu ga gledati.

Samo se cudim kako vi tradicionalisti mozete da se lozite na filmove koji vredjaju vasu tradiciju, mislim tu na citav serijal filmova i serija sa Grujom. Pre bi mi LDP-ovci trebali da konzumiramo Crne Gruje. Kad bi humor bio na nivou.

Em sto nema nikakvu umetnicku vrednost.

Em sto je operisan od humora.

Dno od filma. :thumbdown:
Uči se od Mela Brooks-a....
"Producenti", maestralni film....
 
- Четници као код Булајића са брадама до паса, чекају краља, жале се што им партизани пресрећу помоћ од савезника, имају само једну козу (музу је, и користе као партнерку за игру)

Uuuuuu ala ste brzo napredovali naprednjaci.:thumbdown:

Uzivate kada se neko sprda sa cetnicima D. Mihailovica.

Sta bi psihopata Seselj rekao na ovo? :lol:
 
На овај начин ревитализују нацистички покрет и умањују њихове злочине, а изабрали су српске мороне да им одраде прљав посао.

напротив Изузетно ефикасна борба против нацизма.
Хитлер је приказан као феминизирани хомосескуални фрик.
:)
 
Ne primaj se, Aleksandre, na ustašku uniformu ne može se smejati NIKADA. A, premda ima i suprotnih gledišta, ja mislim da ne može ni na nacističku.

GREŠIŠ!
Treba i mora.

Ustaška uniforma za nas znači strah i mržnju.
Onoga trenutka kada počnemo da joj se podsmevamo - mi smo pobedili!
Onog trenutka kada u toj uniformi više ne vidimo strah nego jad, bedu i podsmeh - mi smo pobedili!

PODSMEH NEPRIJATELJU- to je njegovo najveće poniženje.

naveo sam Mela Brook-sa ali niko nija prepoznao što-

On je snimio film "Producenti", u jdnoj sceni izveo je na pozornicu 200 baletana u SS uniformama i kožnim čizmama da prave piruete i poskakuju na bini uz kultnu pesmu "Springtime for Hitler and Germany".
Taj film je bio provala! Do tada su prikazivani kao zli i prljavi (a to je odlika moćnih) tada su prikazani kao peškasti feminizirani geyevi.

evo ti scena. Odgledaj je od početka do kraja i reci šta misliš.

P.S.
Voleo bih da se snimi film - komedija u kome će Ante Pavelić biti prikazan kao homoseksualac na najviše podsmešljiv način.
DOK IH SE BOJIMO- ONI IMAJU MOĆ NAD NAMA.
Kada im se podsmevamo - tu moć gube!

Dobro poslušaj reči :

 
Ово је филм и серија која се на најбољи начин бави темом 2 СР у Југославији.
Серија је комедија са елементима црног хумора, и не штеди ни једну од зараћених народа и фракција.

- Партизани,
Друг Тетак (Тито) јури партизанке, крије се у пећини и захебава около људе, партизани заслепљени идеологијом врте бицикле да дају струју за Тетков диско, 7 секретара СОКОЈА као Гестаповци утерују дугове по кафанама.
Словенац Јанез Кардељ ваља свима Кинеску робу
- Четници као код Булајића са брадама до паса, чекају краља, жале се што им партизани пресрећу помоћ од савезника, имају само једну козу (музу је, и користе као партнерку за игру)
- Недићевци који желе да буду већи Немци од Немаца (маскембал за новака и желе сви да се обуку у Хитлера а један у Еву Браун)
- Брале Калабић, Грујин шегрт жели да сарађује са Немцима
- Груја, као власник кафане сарађује са свима и узима мито и профит
- Илегалци партизани убацују свог човека да глуми секретарицу Марију у тајној полицији.
- Усташе у виду "земунца" (Рене Биторајац) снабдевају Београђане и Србе са "смешним цигарама" то јест дрогом...

Први пут сам се смејао човеку обученом у усташку униформу. Биторајац је одиграо усташу са свим Мунзе Конза манирима у сцени пијан у кафани малтретира пијане госте у маниру " Ш`а је било!? Ш`а ме гураш погледом!? `оћеш батине!?", одушевљен је када сазна да ће дочегу присуствовати Гестаповсци и СС овци...

Феминизирани Адолф Хитлер (не појављује сеу промотивној епизоди).....

......

Морам да признам да је ово најбоље то јест нај интелигентније одрађена комедија која се апсолутно спрда са свима који су учествовали у рату....

Ово је прави начин да се суочимо са духовима прошлости..... да им се подсмевамо...

:)
Sad reklamiramo i filmove. Nemojte više molim vas...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top