Znas.....

PetrolBoy

Poznat
Poruka
7.650
Znas...
Sta bi sad volio uraditi? Zgrabit te i odvesti odavde!
Iz ovog zavidnog,pokvarenog i licemjernog svijeta,na mali otok,gdje bi smo bili potpuno sami. Da se odmorimo od svih problema i obaveza,posvetimo vrijeme jedno drugom,pokrenemo strast,ljubav uzdignemo i snage skupimo da se i dalje borimo.

Znas, trebas mi,volio bi da si tu,bas u ovom trenutku dok tipkam ovaj text,da te poljubim,prigrlim i kazem koliko te volim. Da zajedno mastamo o putovanju,na neko pusto ostrvo,gdje su plaze ciste i puste,voda topla i bistra,velike palme,hladovina,ljuljaske i tisina.

To mi je potrebno,samo odmor,lijepa kupka i nas dvoje,sami bez ociju radoznalih stranaca,bez ikoga poznatog,samo nas dvoje more,plaza i ljubav,svo vrijeme za nas pa makar i na par dana....

Elem,dragi moji urumasi i urumasice,el vam treba nesto ovako,osoba da pobjegnete i mogucnost bjezanja od ovih svakodnevnih obaveza,problema i situacija,samo vi i odmor,da obnovite ljubav i strast i vrijeme posvetite samo sebi i vasoj boljoj polovini...

:gace:
 
Pa da, trebalo mi pa sam i otisla u septembru na Tasos, a tad i nema nikog nego nas dvoje sami na plazi (u letnjim majicama) sto bi rek'o gosn iz ruza hehe..lepo se go suncas, nema ko da te ometa, milina..nema svadja nema stresa ljubav cveta ali ne mozes tako da zivis ***..zato se i zove odmor
 
Znas...
Sta bi sad volio uraditi? Zgrabit te i odvesti odavde!
Iz ovog zavidnog,pokvarenog i licemjernog svijeta,na mali otok,gdje bi smo bili potpuno sami. Da se odmorimo od svih problema i obaveza,posvetimo vrijeme jedno drugom,pokrenemo strast,ljubav uzdignemo i snage skupimo da se i dalje borimo.

Znas, trebas mi,volio bi da si tu,bas u ovom trenutku dok tipkam ovaj text,da te poljubim,prigrlim i kazem koliko te volim. Da zajedno mastamo o putovanju,na neko pusto ostrvo,gdje su plaze ciste i puste,voda topla i bistra,velike palme,hladovina,ljuljaske i tisina.

To mi je potrebno,samo odmor,lijepa kupka i nas dvoje,sami bez ociju radoznalih stranaca,bez ikoga poznatog,samo nas dvoje more,plaza i ljubav,svo vrijeme za nas pa makar i na par dana....

Elem,dragi moji urumasi i urumasice,el vam treba nesto ovako,osoba da pobjegnete i mogucnost bjezanja od ovih svakodnevnih obaveza,problema i situacija,samo vi i odmor,da obnovite ljubav i strast i vrijeme posvetite samo sebi i vasoj boljoj polovini...

:gace:

:worth:nemam sta dodati:ok:
 
aha
ja i odoh, ne mora niko da me zgrabljava =)
Ajde,ajde,nemoj samo daleko :)

Treba mi vise nego ista,ma ne bih trazio vise od 5 dana,bilo bi mi dosta.Razmisljamo isto i ja i ti pisac87.Ko ce iscekati jun!
Bas tako samo da se covjek obnovi!

Jedino što mi sada treba.


A ovo ne bi bilo loše ali nije i neophodno.
Pa ne bi bilo loshe :)

E, vidiš, meni to sad ne treba. Više mi treba neko ko će sa mnom da krči put kroz ovu glupavu svakodnevicu, da plaća račune i to. Al ozbiljno.
Eh,treba ti neko za suzivot,da bas je sve monotono i okrenuto previse ka materijalizmu,svijet trci sto vise da zaradi a odvaja se od svojih voljenih ili ih zanemaruje! Pa da potreban je neko za tu svakodnevnicu!

Evo ja ću sad sam sebe da odvedem sa posla (to je onaj svet koji si opisao mladi pišče) u vikend pun alkohola, spavanja, filmova ...
Ajde polako i sretno :)

Pa da, trebalo mi pa sam i otisla u septembru na Tasos, a tad i nema nikog nego nas dvoje sami na plazi (u letnjim majicama) sto bi rek'o gosn iz ruza hehe..lepo se go suncas, nema ko da te ometa, milina..nema svadja nema stresa ljubav cveta ali ne mozes tako da zivis ***..zato se i zove odmor
Pa i ja kazem da mi treba odmora odmora :) Malo mora i brckanja

:worth:nemam sta dodati:ok:
:)
 
treba mi da se ljudi manje licemerno brinu za mene jer mi dobro ide
sto se nisu brinuli kad sma bio u downu

treba mi da skontam zensku zbog koje ne moram da menjam zivot niti da odvajam previse vremena. ne iz price da sam samozivan vec brate batali ti to pricanje telefonom po ceo dan ili drzanje za ruku od zore do mraka. Da svako ima svoj zivot i da se na brzinu mnogo toga i kaze i oseca i zivi a onda svako svoja posla da gleda bez preteranog patetisanja

treba mi flasa piva i odo da otvorim jednu
 
sam na pustom ostrvu sa svojom polovinom na grbachi...
to mogu da sanjaju samo mladi naivni i sami
meni treba samo chaj od kamilice
ja sam skroman momak
 
Zasto ljudi stalno misle kako je sreca tamo negde?
Treba pusto ostrvo da mi pokrece ljubav i strast? :neutral:

Eeee ***, pa na tom pustom ostrvu posle metar dana toboznje strasti, ubila bi vas dosada i camotinja. :P
Kome zivot gusi ljubav i nije za bolje.
 
Znas...
Sta bi sad volio uraditi? Zgrabit te i odvesti odavde!
Iz ovog zavidnog,pokvarenog i licemjernog svijeta,na mali otok,gdje bi smo bili potpuno sami. Da se odmorimo od svih problema i obaveza,posvetimo vrijeme jedno drugom,pokrenemo strast,ljubav uzdignemo i snage skupimo da se i dalje borimo.

Znas, trebas mi,volio bi da si tu,bas u ovom trenutku dok tipkam ovaj text,da te poljubim,prigrlim i kazem koliko te volim. Da zajedno mastamo o putovanju,na neko pusto ostrvo,gdje su plaze ciste i puste,voda topla i bistra,velike palme,hladovina,ljuljaske i tisina.

To mi je potrebno,samo odmor,lijepa kupka i nas dvoje,sami bez ociju radoznalih stranaca,bez ikoga poznatog,samo nas dvoje more,plaza i ljubav,svo vrijeme za nas pa makar i na par dana....

Elem,dragi moji urumasi i urumasice,el vam treba nesto ovako,osoba da pobjegnete i mogucnost bjezanja od ovih svakodnevnih obaveza,problema i situacija,samo vi i odmor,da obnovite ljubav i strast i vrijeme posvetite samo sebi i vasoj boljoj polovini...

:gace:

Uh, baš o tome razmišljam poslednjih dana, to mi treba, da regenerišem sve ćelije i nova krenem dalje :think:
 
Uuuuu, sponoooozruuusoooo :lol:

Luđače, mislila sam da IDE da plati račune, pošto ja radim i nikad ne stižem, tj. kad ko može, a ne uvek ja... A zajedno dajemo pare... :P

E i meni isto tako...ili makar da ih ne pravi....izazovi zzivota su zabavniji od dosadnog odmora i ko se tu pokazze kao dobar saborac kroz zzivot...eeeee:worth:

E, baš si, Pipi, ovo ispravno rekla, na to sam i mislila. :)
A ko se pokaže-svako veče nam je odmor, ne treba nam ni ostrvo ni niš'... :)
 

Back
Top