Srbija trecinu za EU...

Švajcarska nije i nikada neće biti član EU!!!Zašto bi smo mi bili???

Zato sto je Nemacka clan i temelj EU ! Zivela Nemacka !!

Deutschland, Deutschland über alles,
Über alles in der Welt,
Wenn es stets zu Schutz und Trutze
Brüderlich zusammenhält,
Von der Maas bis an die Memel,
Von der Etsch bis an den Belt
Deutschland, Deutschland über alles
Über alles in der Welt.
:mrgreen::mrgreen:
 
A ko smo mi a ko su oni ,ko kome pozajmljuje ako ko uzima pozajmnicu.
Они су Централне банке илити монетарне власти, а ми смо сви остали: државна администрација, привреда, становништво, дакле друштво у целини, било америчко било српско, принцип је свуда исти.

Друштво ради, а они што штампају паре купе кајмак.

Папир нема вредност сам по себи, он само служи да се вредности у друштву, дакле роба и услуге размењују. То је питање које нико не поставља, а ови што штампају и представљају се као експерти ћуте, баш им лепо кад други раде за њих :)
 
Samo Evropska Unija moze da obezbedi svetlu buducnost naseg naroda. :)

Glupost i budalaština.EU je trula,a to ptropagiranje EU je stranački pamflet!!!

Problem je u tome sto mi ne vidimo krizu istim ocima.
Za Evropu je kriza nesto sto mi ovde cak i ne primetimo.
Ali ovi anti-evropejci se poradovali da je doslo do sloma.

Vidis da covek malo pre uporedjuje Svajcarsku,mozes misliti na kom smo mi onda nivou.

Dobro poređenje sa Švajcarskom,koju su stvorili Srbi...Jer Srbija je bogatija i od Švajcarske...

Svaka ti cast za optimizam ali ja u to sumnjam.
Jedino ce hrvati uci pre a ostali ko zna kada.
Kosove ce uci i kada Srbija udje,kao sto ne moze Sumadija ili Macva da udju pre Srbije tako ne moze ni Kosovo.

EU sačinjavaju članice III Rajha...EU je IV RAJH...tu Srbiji nije mesto!


Kakav slom ekonomije?Zemlje koje su u uniji lakse podnose ekonomsku krizu nego zemlje koje nisu u uniji.

Ko to kaže???Pa one su u kolapsu čim inflacija bude za 2% veća...

Dokle god bude takvih kao ti Srbije nece uci u EU,EU je jako potrebna Srbiji ma kolko to neki ne mislili.


Dokle god bude nas koji volimo Srbiju ,Srbija nikada neće ući u EU!

Samo Evropska Unija moze da obezbedi najsvetliju i nabolju buducnost naseg naroda. :)


EU upravljaju oni koji su izvršili agresiju na moju zemlju i moj narod,nikada nećemo mi biti sa njim!
 
Ti sto "vole" Srbiju i drze Srbiju tu gde je sada...mislim da EU moze da pomogne nasem narodu tako da se manje muci dok privatnici pune sebi dzepove i tretiraju radnike ko roblje.
Takodje onaj ko poredi Svajcarsku i Srbiju u vezi sa Evropskom Unijom je ili velika budala ili zeli da ispadne smesan...
 
Млад си ти полако, има врема за тебе да научиш разликовати богатство и дугове. А ЕУ је исто као и Америка запала у ово друго.
Mlad jesam,ali opet sam dovoljno star da vidim sta valja a sta ne valja,do sada smo se svi uverili da ovako kako je sada nista ne valja za srpski narod,mislim na onaj posteni deo naroda,a ne na lopove kojih je Srbija puna,oni koji zive dobro,voze dzipove,placaju radnike ko stoku naravno da nece u EU jer vise nece moci da zaobilaze zakon kao sto to sada rade.
 
2014. skupa sa Hrvatskom, Makedonijom, Crnog Gorom, Kosovom, Albanijom, a ako Bog da i BiH.

Hrvatska ce uci pre ovog ostatka . Tu izmedju 2012 i 2014, u zavisnosti od kretanja prilika u Eu povodom Lisabonskog sporazuma .
Za Kosovo dobijas bonu :-PPPP

Samo Evropska Unija moze da obezbedi najsvetliju i nabolju buducnost naseg naroda.

Samo sami sebi mozemo da pomognemo . Tesko ionako rastrojena Evropa moze regenerisati srpsko nacionalno bice osim da mu jos vise usadi potrosacki mentalitet i hedonisticki pogled na svet gde se sve gleda kroz novac .
 
Mlad jesam,ali opet sam dovoljno star da vidim sta valja a sta ne valja,do sada smo se svi uverili da ovako kako je sada nista ne valja za srpski narod,mislim na onaj posteni deo naroda, a ne na lopove kojih je Srbija puna, oni koji zive dobro,voze dzipove,placaju radnike ko stoku naravno da nece u EU jer vise nece moci da zaobilaze zakon kao sto to sada rade.
Срећа наша па их на западу нема. Ова светска криза је избила онако сама од себе?!
 
Kakav slom ekonomije?Zemlje koje su u uniji lakse podnose ekonomsku krizu nego zemlje koje nisu u uniji.

Prakticni primeri kroz istoriju su pokazali da autarkicne i relativno protekcionisticke zemlje lakse podnose globalne ekonomske udare, nego one koje su visoko vezane za medjunarodno trziste . Cela ekonomija EU puca po savovima jer je visoko zavisna od medjunarodne trgovine . Prvo se to oseca na najzavisnijim, primer su recimo one balticke zamljice , samoprozvani tigrovi koji nista svoeje nemaju, sve su rasprodali , pa sad se svi zbili u kucice .
 

Back
Top