hemija ili matematika u francuskoj

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
mislim da znamo kakve su te osobe koje same postavljaju i same odgovaraju na pitanja!!!ako neces nemoras da pomognes...uostalom sam sam vec i nasao!!

pa eto taman si odgovorio na svoje pitanje iliti zahtev koji je toliko banalan kao da je Francuska velicine Vatikana, i da se Univeriteti a ne fakulteti mogu na prstima nabrojiti.

Lepo sada kada si nashao, znaci necesh farmaciju? Ili je zaboravljan deo sa ucenom, ako ti ne pomognemo da nadjesh?
 
znaci to si ti!!pa bilo mi je sumnjivo...necu da komentarisem uopste necije glupe izxjave pogotovu ne tvoje!!ono sto sam imao to sam reko i admin je obrisao kraj!!

Predpostavljam da je pametna izjava ako mi ne objasnite upisacu neshto drugo, vidi se da si uporan i odlucan da zavrshish neshto, ako i samo ako se drugi pomuce da objasne. :roll::roll:

A to sto si ti reko je toliko nisko, mislim pored toliko vec otvorenih tema da neko uopshte i ne potrazi. Individualnost na nivou ispod nule. Kao i gramatika.
 
Predpostavljam da je pametna izjava ako mi ne objasnite upisacu neshto drugo, vidi se da si uporan i odlucan da zavrshish neshto, ako i samo ako se drugi pomuce da objasne. :roll::roll:

A to sto si ti reko je toliko nisko, mislim pored toliko vec otvorenih tema da neko uopshte i ne potrazi. Individualnost na nivou ispod nule. Kao i gramatika.

i da, da ne zaboravim, mislim da si ti taj koje nezna gramatiku!!!
 
eeh nemam Nameru. da SEbe RAsPRavljam Pisa cu K AkO ZLIM Kao sto. Vidis !!!a TI STO si. MaLO SLEP. i NevidiS smajlija koji. sam StAVIO posle ,,Ucene,, TO JE tvOJ P.ROBLEM...Bicu. tI spoNZOR zA kUPOVINU. naocara Ako KOjiM sluCajEM nemAs PARE!!!!:thumbdown::thumbdown:

i da, da ne zaboravim, mislim da si ti taj koje nezna gramatiku!!!

Pa zashto pravish zavrzlamu i stavljash ucenu pa smajli, koji nema nikave veze sa tim svim, al aj? Ionako je pola ljudi na forumu reklo da si neozbiljan po pitanju teme i odabira fakulteta.

Hvala, decace ali moja porodica je sasvim dobro opskrbljena parama tako da nisam zainteresovan. Kao i to da ova sentance pokazuje zelju za dominacijom nad drugima po Frojdu, kada se hvalish da imash jer drugi navodno nemaju...:roll::roll:

I moji postovi su gramticki ispravni, barem u odnosu na tvoj sistem.
 
Pa zashto pravish zavrzlamu i stavljash ucenu pa smajli, koji nema nikave veze sa tim svim, al aj? Ionako je pola ljudi na forumu reklo da si neozbiljan po pitanju teme i odabira fakulteta.

Hvala, decace ali moja porodica je sasvim dobro opskrbljena parama tako da nisam zainteresovan. Kao i to da ova sentance pokazuje zelju za dominacijom nad drugima po Frojdu, kada se hvalish da imash jer drugi navodno nemaju...:roll::roll:

I moji postovi su gramticki ispravni, barem u odnosu na tvoj sistem.

ovo gramticki, je siguran sam nepostojano a ...:think:
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top