Toples i tanga

Videla sam, pre par godina, jednu zgodnu zenicu na bazenu. Toples, tange i dvoje mladje dece. Odlicno je izgledala, ali nekako mi je bilo neukusno, narocito sto je jos raspecila noge (ginekoloski). Muske usinulo u vratu... 'Ajde more... bez dece... Ovako... neukusno do bola...
 
Poslednja izmena:
ne mislim nista
i ne volim tange ni da vidim ni da nosim

i taj "toples" mi smesan...sto jednostavno ne rece sta mislite o devojkama u tangama,posto toples i onako ne postoji tj jednak je golotinji gornjeg dela...zasto nesto cega nema ima ime :neutral: topless je pridev :(
 
ne mislim nista
i ne volim tange ni da vidim ni da nosim

i taj "toples" mi smesan...sto jednostavno ne rece sta mislite o devojkama u tangama,posto toples i onako ne postoji tj jednak je golotinji gornjeg dela...zasto nesto cega nema ima ime :neutral: topless je pridev :(

Pa to su fore za glup narod u ovom slucaju zenski deo populacije.....mora da se smisli nesto sto ce da zvuci IN da bi se iste primile na to tako da smislise toples :D
 
Nadam se da shvatate da u normalnom svetu svako gleda svoja posla i ni na kraj pameti nije nikome da gleda okolo i komentarise..tracari kako je ko obucen..nasminkan..namontiran..to bi se samo kod nas iskopalo nesto negativno..i te savrsene imaju komplekse i zveraju okolo trazeci mane na drugima
 
Па, ко уме да се сунча - неће бити изложен таквом ризику ни у топлесу.
Џаба је покрити сисе а чварити се на сунцу по цео дан.
 
Bazen je rekreacija i tu nosim jednodelni kostim a plaze nesto drugo ......na plazi tange i toples i naravno nudisticaka gde postoji ....ne znate sta propustate ....i uopste se ne radi o modi ili zavodjenju, vec o prakticnosti ( mrzim bele strafte koje ostaju cele godine na telu ) i slobodi kretanja , plivanja ......PS-nemam 120kg
 

Back
Top