Коштуница највеће зло после Анте Павелића

Да ли је Коштиница зло по Србију


  • Ukupno glasova
    58
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Иако је вођа најпопуларније опозиционе странке СНС Томислав николић понудио Коштуници све могуће варијанте за коалицију чак и унапред одређена министарска места, Војислав Коштуница је јучерашњом изјавом одбио било какву предизборну коалицију са СНС. Међутим до сада ниеј изразио ни најмању жењу да уђе у коалицију са СРС коај то толико жели и прижељкује.
Својом понудом, Николић је успео да наведе Коштуницу да покаже своје право лице- лице човека који једноставно никада није имао жељу да било шта учини за Србију, нити било чиме да покаже да озбиљно жели да се бави политиком.

Када је дошао 5. октобра на власт био је најпопуларнији политичар. Толику популарност је држао у рукама да је могао само својим утицајем да узврђи промене у земљи какве је желео, и не само то- него и да спречи било шта што није желео.

Уместо тога он је на власти и у коалицији трпео СВ странке осим патриотских.

Он и његови посланици изгласали су Ненада Чанка за гувернера Војводине, Горана Свилановића као министра иностраних послова.

Никада није ни помишљао да направи коалицију са било којом странком која би могла да угрози ЊЕГОВУ популарност и слику спасиоца Србиеј коју је створио сам о себи. То се зове "Синдром Исуса Христа". Ја сам спаситељ, сви који не верују у мене су пропалитети.

Када су били избори 2004 године, Демократска Странка је била сломљена.
Убесто да је тада направио коалицију са јединственом СРС и да обезбеди
- Спашавање државе
- Очување државе са Црном Гором
- Спасавање Војске

Коштуница пактира са минорним партијама које су и саме у добрим односима са Демократама и тако даје ДС шансу да се поврати од пораза, ревитализује и после поново преузме власт. Ни на крај памети му није било да направи коалицију са тада јединственом СРС!

Када су председнички избори у питању, увек и само увек је подржавао Бориса тадића. Својом кандидатуром отимао је гласове опозционим кандидатима, то јест Томиславу Николићу који ј екао кандидат СРС могао да победи Бориса Тадића.
Када је дошло до другог круга, Коштуница би директно или индиректно подржавао Тадића, да са минималним бројем гласова победи.
На поседњим изборима, отишао је у Москву дса тадићем да му отворено пружи подршку пред изборе.

Коштуница ниакда није ни понудио какву коалицију опозицији. Увек пред изборе неки његов замениковог заменика секретар би наговестио спремсност да "сарађује" са опозицијом, сасвим довољно да привуче бар мало гласача - боље рећи украде их од неког ко би имао реалне шансе да добије изборе, и себе тако представљао ка опозиционара, да би увек и увек лично изјавио да он никоме ни није нудио коалицију.

Војисалв Коштуница и најновијим одбијањем коалиције за рушење Тадића отворено ј епоказао- да РАДИ ЗА ТАДИЋА, да ради за све оне стране амбасаде и да је УСПЕШНО завршио СВАКИ задатак добијен од страних налогодаваца

- Одрицање од континуитета са СФРЈ (потписао лично)
- Гашење војске и славних дивизија док је био командант те војске (лично потписао=
- Укидање имена "Југославија" што је само Адолфу Хитлеру пошло за руком (лично потписао)
- Разбијање заједнице Србије и Црне Горе и стварање Црногорског Језика и Народа- што ником пре њега није успело!

И након овог горе наведеног и ових катастрофалних одлука које је доносио и катасрофалних пораза-
Он не сматра да је потребна предизборна коалиција опозиционих странака.

И није!
Јер би могла да нешто и уради и оствари.
 
Poslednja izmena:
Nisam sklona Koštunici ali porediti ga sa Pavelitjem niti ima smisla niti je normalno.

Док је у Хрватској владао Павелић- у Србији је владао један као Коштуница и Србиај је изгледала ОВАКО:

attachment.php


Ево вам на мапи и држава Монтенегро, и Албанија све до Ибра!

Хрватска до Земуна

Мађарска до Дунава

Исто као данас!

Али Коштуница сматра да нису потребне предизборне коалиције!
 

Prilozi

  • Serbia_1941_44_Map.jpg
    Serbia_1941_44_Map.jpg
    33,5 KB · Pregleda: 127

А ДОС НИЈЕ БИО ПРЕДИЗБОРНА КОАЛИЦИЈА!?!?!?!?!?
када је требало рушити Слобу онда је таква коалиција била ОК за Млохавог!?
Али када треба рушити Боту, онда он не прави предизборне коалиције!?

Кога ти бре зезаш? Сам себе?
:hahaha:
 
Ne volim ga kao političara a tek njegovu interesnu DSS ali ga baš pretera sa upoređivanjem prema ustaškom vođi.
Da nije doprineo ništa Srbiji i komentari o njegovom delovanju postoje na već ranijim temama,ali ovakvo poređenje na stoji.

Пратерао?
Па ко је начинио више штете српском народу?

Чак мислим да је Коштуница.
Против Павелића си могао пушком да се браниш или у шуму да бежиш, али од коштуницине политичке каме - нема бежања!
 
Док је у Хрватској владао Павелић- у Србији је владао један као Коштуница и Србиај је изгледала ОВАКО:

attachment.php


Ево вам на мапи и држава Монтенегро, и Албанија све до Ибра!

Хрватска до Земуна

Мађарска до Дунава

Исто као данас!

Али Коштуница сматра да нису потребне предизборне коалиције!

Crna Gora i Albanija su bile u rukama Talijana.
Ova karta je dio koji je okupirala Njemačka i dala Nediću na upravljanje. Ako ti uspoređuješ Koštunicu i Nedića, kako te neko može ozbiljno shvatati? Ili usporedba s Hitlerom i Pavelićem. To su sve zločinci, a Vojislav Kosštunica je legitimni i cijenjeni političar, koji koliko ja znam nema nikakve optužbe za ratni zločin.
 
Crna Gora i Albanija su bile u rukama Talijana.
Ova karta je dio koji je okupirala Njemačka i dala Nediću na upravljanje. Ako ti uspoređuješ Koštunicu i Nedića, kako te neko može ozbiljno shvatati? Ili usporedba s Hitlerom i Pavelićem. To su sve zločinci, a Vojislav Kosštunica je legitimni i cijenjeni političar, koji koliko ja znam nema nikakve optužbe za ratni zločin.

ХВАЛА!

"Успоредба", "Цијењени"!
Савим довољно за оно што сам хтео да чујем!
 
Crna Gora i Albanija su bile u rukama Talijana.
Ova karta je dio koji je okupirala Njemačka i dala Nediću na upravljanje. Ako ti uspoređuješ Koštunicu i Nedića, kako te neko može ozbiljno shvatati? Ili usporedba s Hitlerom i Pavelićem. To su sve zločinci, a Vojislav Kosštunica je legitimni i cijenjeni političar, koji koliko ja znam nema nikakve optužbe za ratni zločin.


Upravo je ovo odlika ljudi koji su usko ograniceni i spremni na sve bez ikakvih cinjenica.Stani malo Aco na loptu.
 
А ДОС НИЈЕ БИО ПРЕДИЗБОРНА КОАЛИЦИЈА!?!?!?!?!?
када је требало рушити Слобу онда је таква коалиција била ОК за Млохавог!?
Али када треба рушити Боту, онда он не прави предизборне коалиције!?

Кога ти бре зезаш? Сам себе?
:hahaha:

Управо из проблема са ДОС-ом је и настао тај принцип... много брзо заборављате, ДСС се повукао из ДОС-а и са власти а онда су и посланици ДСС избачени из Скупштине!

Да се знало шта је чије не би било проблема!

Јел` ти сада мало јасније или си толико затупљен да ни то не можеш да схватиш???
 

Управо из проблема са ДОС-ом је и настао тај принцип... много брзо заборављате, ДСС се повукао из ДОС-а и са власти а онда су и посланици ДСС избачени из Скупштине!

Да се знало шта је чије не би било проблема!

Јел` ти сада мало јасније или си толико затупљен да ни то не можеш да схватиш???

ZASLEPLJEN .
 

Управо из проблема са ДОС-ом је и настао тај принцип... много брзо заборављате, ДСС се повукао из ДОС-а и са власти а онда су и посланици ДСС избачени из Скупштине!

Да се знало шта је чије не би било проблема!

Јел` ти сада мало јасније или си толико затупљен да ни то не можеш да схватиш???

КАКАВ ПРОБЛЕМ!?

Није био пробелм да се сруши Слоба - али је проблем када трева да се руши Тадић!

- ДСС се повукао тик пре но што је Ђинђић попио пар куршума!
- ДСС се увек повлачио када је требало јести го*на и чекао да то други одради уместо њих!

Шта да се зна шта је чије? николић му је понудио да се унапред договоре шта је чије - одбио је!
И шта сад? Постизборна коалиција опозиционих странака?
Шта ће Србији то?

Није му проблем да направи коалицију са Вељом и Мајом - али никако са Шешељем или Николићем!

дај молим те! Ниси ваљда толико заглупљен! Видиш да је направио предизборну коалицију, али не са правим људима где би неко недај боже био јачи од њега!
ОН МОРА ДА БУДЕ СПАСИТЕЉ СРБИЈЕ! ОН И САМО ОН!
 
Glupost! SNS i DSS odvojeno imaju veci potencijal nego zajedno. A trebalo bi i SPS da je uz SNS i DSS.

СНС има 20% ДСС има 10%
укупно 30%

одовојено никада неће доћи на власт.
НАТО је то знао и натерао је ДОС да се уједини.

До сада смо колико избора ималои и све смо их изгубили јер нисмо хтели да се ујединимо.
И опет ће бити тако.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top