Srbi na Kosovu brane se od EULEKSA blokadom puteva

Da li je tako?
Raspoređivanje euleksa na tzv.granici ne odgovara pojedinim Srbima u severnom delu zbog kontrole robe i šverca.pa nedavno otkriveno meso iz Brazila i Kanade je došlo preko Kosova.Ko zna šta se još mulja a da se izbegava plaćanje poreza i carine.Tako je i 2005-e V.Ilić prebacio bagere i građevinske mašine za poslove asfaltiranja dok je bio ministar za kap.investicije i izbegao plaćanje državnih dažbina.Lako je Srbima u severnom delu da se šire i dele novac,a što se u enklavama ljudi snalaze i opstaju kako ko zna,to nikoga ne zanima.

Ne znam kako 1244 regulise carine ali mislim da bi na KiM trebalo da vaze jedinstvene carine! Ne moze se roba dvaput cariniti u istoj drzavi jer je to nelegalno a i debilno takodje!!:rtfm::rtfm:
 
Ne znam kako 1244 regulise carine ali mislim da bi na KiM trebalo da vaze jedinstvene carine! Ne moze se roba dvaput cariniti u istoj drzavi jer je to nelegalno a i debilno takodje!!:rtfm::rtfm:

da je tako kako ti mislish,na granici ne bi bili vojnici KFOR-a.

Gresis prike! Na granici bi trebalo da stoje carinici SRJ ali oni tamo nikad nisu vraceni!:rtfm:
 
Ne znam kako 1244 regulise carine ali mislim da bi na KiM trebalo da vaze jedinstvene carine! Ne moze se roba dvaput cariniti u istoj drzavi jer je to nelegalno a i debilno takodje!!:rtfm::rtfm:

Izgleda nikako jer to bezvlašće na Kosovu odgovara i Albanskim dilerima,švercerima i ko zna šta se tamo sve odvija.Ko zna šta se sve prenosi preko granice sa Albanijom.Kosovo služi kao tranzitna zona za robu koja se nelegalno dovlači sa svih strana i posle šalje bez plaćanja državnih dažbina jer nema uvida preko kojeg graničnog prelaza je došla.
 
Izgleda nikako jer to bezvlašće na Kosovu odgovara i Albanskim dilerima,švercerima i ko zna šta se tamo sve odvija.Ko zna šta se sve prenosi preko granice sa Albanijom.Kosovo služi kao tranzitna zona za robu koja se nelegalno dovlači sa svih strana i posle šalje bez plaćanja državnih dažbina jer nema uvida preko kojeg graničnog prelaza je došla.

a vama zutima izgleda odgovara da siptari naplacuju srbima carinu na robu koju dobijaju iz srbije da bi preziveli , i da se srpskim novcem finansira siptarska kvazi drzava na teritoriji srbije i policija i vojska te kvazi drzave koja ce sutra od srpskih para uzetih na ime carina organizovati ubijanje i proterivanje preostalih Srba na Kosovu i Metohiji.
 
a vama zutima izgleda odgovara da siptari naplacuju srbima carinu na robu koju dobijaju iz srbije da bi preziveli , i da se srpskim novcem finansira siptarska kvazi drzava na teritoriji srbije i policija i vojska te kvazi drzave koja ce sutra od srpskih para uzetih na ime carina organizovati ubijanje i proterivanje preostalih Srba na Kosovu i Metohiji.

TIHI BRZO KRENI PUT KOSMETA DA IM KAŽEŠ KO JE GAZDA:manikir:
 
a vama zutima izgleda odgovara da siptari naplacuju srbima carinu na robu koju dobijaju iz srbije da bi preziveli , i da se srpskim novcem finansira siptarska kvazi drzava na teritoriji srbije i policija i vojska te kvazi drzave koja ce sutra od srpskih para uzetih na ime carina organizovati ubijanje i proterivanje preostalih Srba na Kosovu i Metohiji.
Zato mi Srbi na Kosovu dok smo god živi nesmemo dozvoliti da podhranjujemo bolesnu Šiptarsko-terorističku državu nepriznatu od Srbije.
 
a vama zutima izgleda odgovara da siptari naplacuju srbima carinu na robu koju dobijaju iz srbije da bi preziveli , i da se srpskim novcem finansira siptarska kvazi drzava na teritoriji srbije i policija i vojska te kvazi drzave koja ce sutra od srpskih para uzetih na ime carina organizovati ubijanje i proterivanje preostalih Srba na Kosovu i Metohiji.

Žuti?
A šta je bolje.Da ostane divljaštvo u tzv.državi i da se bogate šiptarska vlast na švercu i narkoticima i da se sumnjiva roba pojavljuje i po Srbiji i da se bogate šverceri.
Postoji fond koji je država namenila za pomoć Srbima.
 
Žuti?
A šta je bolje.Da ostane divljaštvo u tzv.državi i da se bogate šiptarska vlast na švercu i narkoticima i da se sumnjiva roba pojavljuje i po Srbiji i da se bogate šverceri.
Postoji fond koji je država namenila za pomoć Srbima.
Sve dok se Srbi na Kosovu ne zaštite od Šiptarske tiranije i mogućeg nametanja harača Srbija ne sme da dozvoli Šiptarima nikakvu akciju na sever Kosova.
Ne zaboravi da ako Srbija previše stegne granicu prema Kosovu to bi dalo krila Šiptarskoj državi jer bi to značilo da je Srbija priznala da je Kosovo strano.Znači neka Srbija postigne da stegne pesnicu ali unutar Kosova da zaštiti nemoćne Srbe.
 

Back
Top