''Sam protiv svih'' se vraca kod nas

Bara Kob Ama

Ističe se
Banovan
Poruka
2.416
Kviz Sam protiv svih se vraca kod nas, ovoga puta na B92 i pod drugim imenom(neshto kao Protiv Naroda, nisam najbolje zapamtio). Ovo je javljeno u Jutarnjem programu na B92. Ne znam za vas ali mene prilichno raduje ova vest, jer je u pitanju najbolji kviz koji sam imao priliku da gledam.
 
1 vs 100 je svetski poznat kviz. Nije losa koncepcija. Cilj je da pobedis sto ljudi koji kao i ti odgovaraju na pitanja, ko pogresi ispadne, tako za svako sledece pitanje imas sve manje protivnika a vise para, osim ako ne koristis pomoc. U hrvatskoj verziji mozes tri puta da preskocis pitanje, ne dobijes pare za njega, ali ispadne jos neko, pa ti se smanji konkurencija. U drugim verzijama (nemacka, americka...) imas druge vrste pomoci, kao npr. pitaj MOB (t.j tu publiku, konkurente), aneketiraj ih, veruje im... tako nesto...
Volim to da gledam.
 
Mislim da je ipak u pitanju Sam protiv svih (cini mi se da je originalni naziv people versus). Kako sam videla iz reklama studio izgleda bas kao u kvizu Sam protiv svih, dok je u kvizu 1 protiv sto sasvim drugacija scenografija. U svakom slucaju, oba kviza su mi interesantna
 
Mislim da je ipak u pitanju Sam protiv svih (cini mi se da je originalni naziv people versus). Kako sam videla iz reklama studio izgleda bas kao u kvizu Sam protiv svih, dok je u kvizu 1 protiv sto sasvim drugacija scenografija. U svakom slucaju, oba kviza su mi interesantna

Upravo tako. Sad sam bolje obratio pazhnju, kviz ce se zvati Narod protiv, dakle i to se poklapa. Zanima me josh ko ce biti voditelj, Ivan Bauer je jako dobro radio posao.

Zanimljivo, sve Ivani voditelji kvizova, Ivan Bauer, Ivan Zeljkovic, Ivan Ivanovic... :think:
 

Back
Top