GIGANTI


Čemu ovo,mogu li da znam?

E legende moje,diwowi su stwarno postojali,o cemu sweoci i Biblija.Naravno da ima laznih slika,ali werujte mi,u Siriji su nadjeni jaki dokazi,jer su u Siriji,nadjeni i prvi ostaci diwowa.Mislim na owoj temi imate slika o njima,ali najjaca je kad 4-5 ljudi gura jednu lobanju od diwa na motoru,i ono kad su pronasli grobnicu sa diwow,bas se swe widi,i grudni kos i lobanja.Znaci,diwowi su postojali,samo,opet se znanje zataskava.

Potpisujem!:)
Svašta oni danas zataškavaju.....
Ko zna čega još ima u svetu,a mi ni ne slutimo......
 
Posto svako otvara teme kako mu se cefne iako evo postoji tema o divovima, e bas necu odgvoriti na onoj novoj temi nego ovde:

Kao sto sam rekao u uvodnom postu i tokom ove diskusije, postoje mnogo indicija da se pronalaze skeleti dzinovskih humanoida koji se naravno odmah zataskavaju svim sredstvima. Postavlja se pitanje zasto?

Zato sto pogled na zivot i svet koji je teskom mukom utuvljen u misaoni sklop masa od strane masona i slicnih, nije dozvoljeno tek tako menjati. Ova nalazista obaraju mnoge "utvrdjene naucne istine" o coveku i njeogovoj evoluciji jer izgelda da gigantski fosili poticu iz vremena davno pre nego sto zvancina nauka dopusta. To bi srusilo mnoga utuvljena "znanja" i zato... pod tepih.
 
a odakle tebi sve ove informacije??
i sta sad ako su postojali,nije mi jasno,bices impresioniran 10 minuta,i...??

ko **** divove pravte ljudi podmornice il' naucite da letite sad kad se zamene polovi :lol:
 
a odakle tebi sve ove informacije??
i sta sad ako su postojali,nije mi jasno,bices impresioniran 10 minuta,i...??

ko **** divove pravte ljudi podmornice il' naucite da letite sad kad se zamene polovi :lol:

Pa....ako nista .... mozda bi nase erotske fantazije dobile sasvim drugu dimenziju.... :D

11852950081bf1881b16eccnn1.jpg


Salim se. Mnogo toga bi ovo promenilo. Prvo bi raskrinkalo zavere i lazi u kojima zivimo.
Drugo, oborilo bi celu pricu o nastanku coveka koju nam je nametnuo materijalizam i darvinizam a ta situacija bi na veliku scenu vratila postojanje bozanskog medju ljude.

ps. Nravno...za one koji umeju da misle realizam je odavno oboren sa Barklijevom filozofijom ali govorimo o masama. Tako da.. nije ovo samo deset minuta zacudjenosti.
 
:lol:

Ali i darvin je bio samo covek,smrtnik kao ti;) ma i darvin i tesla,i ajnstajn... to covek nikad ne sme da zaboravi,a uvek zaboravlja
ma sta te briga za mase,sta ti imas od toga;) neka traze sami:D jos lakse naci istinu i svoj put medj' budalama:D
 
Постоји већ таква тема,на форуму смо преврнули уздуж и попреко тему,и онда дође неко паметан и отвори нову

Pa dobro...Otvorio covek novu jer je ta druga zastarela...Pa iako je tema prevrnuta ko zna koliko puta, sta fali da se obnovi gradivo?:ok:
 

Back
Top