LET i PAD

Тешко ми је да одговорим јер нисам тако шта доживела. Ал претпостављам да би ми било драго због те особе (иако је заборавила на мене и на моје добро дело) и сматрала да је то на неки начин и мој успех. И радовала се због ње, то не треба мене да пече што се тако понела. Зато бих јој одмах све опростила и кренула даље...у нади да ће јој можда једног дана доћи до мозга. Не треба бити злопамтило, треба одмах опростити и ићи даље.

Има једна прича која ми се чини погодна у вези овога:

Ишла два будистичка монаха пешке и наиђоше на два човека који је седели поред пута. Замолили их ти људи да их понесу до села јер их боле ноге и повређени су. И тако су они њих упртили на кркаче и сваки је монах свог носио до близу села. Када су били близу села, они скочише са њихових леђа, и смејући се одоше даље. Видевши то млађи монах је био јако љут. Наставили су путем кроз село и целим путем до краја села млади монах је изражавао љутњу што су их они људи намагарчили, док је старији монах ћутао.
У једном моменту док су излазили из села упита млађи монах старјег како може тако да не реагује и да се не љути, а онда му старац одговори:
,,Ја сам свог скинуо са леђа пред селом а ти твог и даље носиш на леђима,,.
 
Pokusaj sa jat airwaysom
http://www.jat.com/
B707_JAT.jpg
 

Back
Top