Poseksala sam se sa 200 frajera sa interneta

Astrica

Poznat
Poruka
8.182
NAPALJENA Britanka Louis Grant u prosjeku svakih pet dana upozna novog muškarca na internetu s kojim se vrlo brzo nađe i poševi. "Ne mogu vam opisati osjećaj kada nekoga upoznam i kada znam da ćemo žestoko trgati odjeću jedno drugome samo nekoliko sati kasnije", priznala je Britanka.

"Zločesta sam"

25-godišnja Louise do sada je spavala sa 200 muškaraca, a jednom joj se čak "zalomilo" da se u jednom danu poševila s trojicom, koje je također upoznala na internetu. Usamljena i ostavljena zaručnica, prije tri godine je svoj očaj pokušala prikriti neobaveznim seksom, a kako je internet najjednostavniji način za pronalazak muškaraca spremnih na avanture, Britanka je pronalazak partnera vrlo brzo pretvorila u hobi.

Na svom profilu na nekoliko različitih stranica za traženje partnera Louise je napisala da je "zločesta" što je bio još veći mamac za još zločestije muškarce koji su je odmah obasuli perverznim porukama. Osim dogovaranja seksa preko interneta, 25-godišnjakinja za sebe kaže kako je rođena pod sretnom zvijezdom, da ne voli hrkanje, kućanske poslove i laži.

hmmmm :o

meni je to bolesno
:roll:
 
...................chim neko voli i priznaje da se sex-a odma po njemu drvlje i kamenje ,frigidnih i plashljivih koliko hocesh ...........................a po beogradskim lokalima takvih riba koliko hocesh ,samo shto su sve shatro fine i to ne rade ......................

Mislim halo da se to ne radi preko neta,barem ja ne bi makar bila i nimfosica.Dovoljno ih ima po Beogradu a i drugim gradovima Srbije kao i susjednih država.
 
Mislim halo da se to ne radi preko neta,barem ja ne bi makar bila i nimfosica.Dovoljno ih ima po Beogradu a i drugim gradovima Srbije kao i susjednih država.

......a kakva je razlika molim te ,ako si pazljivo chitala tekst ona prvo izadje na pice pa ako joj se svidi kresne se sa njim ,isto ti je i u vechernjim satima u gradu ,dvoje se upoznaju popiju pice malo ih uhvati i zavrshe kod njega na gajbi ,stim shto je ova javno to priznala a ove iz grada tvrde da nishta nije bilo samo ih je otpratio kuci ,,,,,,,,,,,za mene znak jednakosti izmedju britanke i "poshtenih " gradskih devojaka ,stim da nemam nishta protiv njihovog ponashanja ,ko voli nek izvoli .........
 
Otkad je ovo? Ja sam ovako nesto citala u "24 sata" pre godinu-dve.

Sta reci........
weirdfaceky2.gif
 
NAPALJENA Britanka Louis Grant u prosjeku svakih pet dana upozna novog muškarca na internetu s kojim se vrlo brzo nađe i poševi. "Ne mogu vam opisati osjećaj kada nekoga upoznam i kada znam da ćemo žestoko trgati odjeću jedno drugome samo nekoliko sati kasnije", priznala je Britanka.

"Zločesta sam"

25-godišnja Louise do sada je spavala sa 200 muškaraca, a jednom joj se čak "zalomilo" da se u jednom danu poševila s trojicom, koje je također upoznala na internetu. Usamljena i ostavljena zaručnica, prije tri godine je svoj očaj pokušala prikriti neobaveznim seksom, a kako je internet najjednostavniji način za pronalazak muškaraca spremnih na avanture, Britanka je pronalazak partnera vrlo brzo pretvorila u hobi.

Na svom profilu na nekoliko različitih stranica za traženje partnera Louise je napisala da je "zločesta" što je bio još veći mamac za još zločestije muškarce koji su je odmah obasuli perverznim porukama. Osim dogovaranja seksa preko interneta, 25-godišnjakinja za sebe kaže kako je rođena pod sretnom zvijezdom, da ne voli hrkanje, kućanske poslove i laži.

hmmmm :o

meni je to bolesno
:roll:

Kul... Chudno mi samo kako nije naletela na nekog manijaka da je ubije i zakopa u nekoj shumi?
 
......a kakva je razlika molim te ,ako si pazljivo chitala tekst ona prvo izadje na pice pa ako joj se svidi kresne se sa njim ,isto ti je i u vechernjim satima u gradu ,dvoje se upoznaju popiju pice malo ih uhvati i zavrshe kod njega na gajbi ,stim shto je ova javno to priznala a ove iz grada tvrde da nishta nije bilo samo ih je otpratio kuci ,,,,,,,,,,,za mene znak jednakosti izmedju britanke i "poshtenih " gradskih devojaka ,stim da nemam nishta protiv njihovog ponashanja ,ko voli nek izvoli .........

Pa razlika je što ovako ne treba izlaziti na piće već prvo osmotri teren i osobu sa kojom se hoće ševit.Ne troši ništa osim energije..
Otkad je ovo? Ja sam ovako nesto citala u "24 sata" pre godinu-dve.

Sta reci........
weirdfaceky2.gif
Ovo je najnovije .Objavljeno neki dan.
 
Poslednja izmena:
kad sam ja bila klinka, po mom odeljenju je kružio papir s pitanje:
šta mislite o ivoni keller koja se seksala sa preko 700 muških tokom 24h?
(bila je valjda neka rekorderka u to vreme)
zato danas postoje festivali svuda po svetu.
i seks je sport, što bi rekli neki
(neću da vam kažem ništa više, sada)
 
Poslednja izmena:
neobican hobi luiz grant iz mancestera
spavala sa 200 stranaca

britanka luiz grant 25 na internetu trazi
muskarce sa kojima bi imala seks i do sada je spavala
sa 200 stranaca prosecno svakih pet dana
nadje novu "zrtvu" a dogodilo se da u jednom danu
bude i s tri coveka priznala je da je uzbudjuje
neobavezni seks s muskarcima koje ne poznaje
ovakav nacin trazenja partnera i seksa luiz iz mancestera pocela je da
primenjuje pre tri godine kada se razisla s verenikom
 
NAPALJENA Britanka Louis Grant u prosjeku svakih pet dana upozna novog muškarca na internetu s kojim se vrlo brzo nađe i poševi. "Ne mogu vam opisati osjećaj kada nekoga upoznam i kada znam da ćemo žestoko trgati odjeću jedno drugome samo nekoliko sati kasnije", priznala je Britanka.

"Zločesta sam"

25-godišnja Louise do sada je spavala sa 200 muškaraca, a jednom joj se čak "zalomilo" da se u jednom danu poševila s trojicom, koje je također upoznala na internetu. Usamljena i ostavljena zaručnica, prije tri godine je svoj očaj pokušala prikriti neobaveznim seksom, a kako je internet najjednostavniji način za pronalazak muškaraca spremnih na avanture, Britanka je pronalazak partnera vrlo brzo pretvorila u hobi.

Na svom profilu na nekoliko različitih stranica za traženje partnera Louise je napisala da je "zločesta" što je bio još veći mamac za još zločestije muškarce koji su je odmah obasuli perverznim porukama. Osim dogovaranja seksa preko interneta, 25-godišnjakinja za sebe kaže kako je rođena pod sretnom zvijezdom, da ne voli hrkanje, kućanske poslove i laži.

hmmmm :o

meni je to bolesno
:roll:

Zashto je bolesno?
Nikakav zlochin ne chini, vec naprotiv....ako to nju chini srecnom.:ok:
 

Back
Top