Pas zeljan ljubavi...

bella_

Zainteresovan član
Poruka
169
Ovaj pas je cudo:D Pojavila se kod mene u kraju pre par dana, jos uvek je stene, pretpostavljam da ima 6-7 meseci, ima sve stalne zube i po mom misljenju je zdrava, lepo jede, igra se, skace...
Ono sto je mene fascicniralo je to sto je posle drugog dana kako sam je nahranila pocela da ide zamnom do zgrade i zavija iz sve snage kad udjem u istu:sad2: Ranije mi se to sa psima nije desavalo, idu zamnom, malo budu ispred zgrade ali ni jedan nije tolio plakao a kamoli tako glasno. Nije zbog hrane jer joj hranu ostavima ona svejedno krene zamnom. Nekih 15 minuta je ona zavijala, ja strepela da ce neki komsija da se pobuni, ali srecom nije. Ono sto me jos fascinira kod ovog psa je sto svaki put kad me vidi, jos sa 20 metara trci ka meni cvileci takodje na sav glas i moram 10 minuta da je mazim dok se ne smiri, sve to vreme cvili, zavija, skace, mase repicem:) Toliko pasa sam videla, svi su oni zeljni ljudi i ljubavi ali ovo je neverovatno... Ona definitivno nece opsatati na ulici... Komsije se vec mrste jer imamo 2 psa u kraju, sto im je previse, a i ta dva psa je ne podnose, non stop kidisu i pokusavaju da je dave:(
Bice srednje velicine, ne verujem da ce jos mnogo da raste i verujem da bi se i u dvoristu lepo snasla, mada ljude obozava. Ako zelite psa koji ce vas ne samo voleti nego tu ljubav i non stop pokazivati na najludji nacin-ona je ta:super:
Ako je neko zeli ja cu je odvseti kod veta na pregled, vakcinisati i sterilisati. Za gospodjicu se mozete raspitati na 063/863-91-84

U prvih 20 minuta nije bilo sanse da je slikam, kako ja krenem malo da se odaljim tako ona ide zamnom i nabija mi se uz noge:D Na kraju sam sela, stacionirala mi se odmah u krilo pa sam uspela nekako da je slikam. I naravno kad je dobila hranu, mada i to je bilo nezgodno jer ako malo vise pridjem batali hranu i dolazi do mene:)

Evo pas slicica















 
Milica je danas konacno u svom domu!!!

Nakon prebijanja, borvka kod jedne devojke, sterlizacije, boravka u pansionu, gospodjica je konacno zbrinuta-dobila je svoje vlasnike, divne ljude, svoje drugarice-mace, svoje dvoriste i svoju kucicu

Nadam se da ce biti srecna i da ce zaboraviti sve traume koje je imala.

Hvala svima koji su joj omogucili ovo (uplate su zaista mnogo znacile), hvala devojci koja nas je prevezla do Novog Sada i nije uzela ni dinara, i na kraju hvala minibg bez cijeg angazovanja se definitivno nista od ovoga ne bi desilo.

:super:
 
Lolica (sire poznata kao Milica:D) uziva u svom domu, s vremena na vreme mi vlasnici posalju poruku, sliku. Super joj je, druzi se sa macama, postala je pravi pas cuvar, cak je ujela jednog komsiju (sto uopste ne cudi s obzirom sta je sve dozivela i prezivela od ljudi), ali nije strasno. Sto je najbitnije vole je i ona voli njih:) Evo velike devojcice, slikano u novom domu:)

 

Back
Top