ginekolog

Z

zbunjena

Gost
Imam 13,5 godina i zanimama me sa koliko godina treba prvi put da odem kod ginekologa?
p.s. nemam seksualne odnose, ne samozadovoljavam se.
 
Cao. Mozes da odes kad god hoces. Idi samo da popricas, ne treba na pregled. Ako ne mozes sa mamom da pricas o nekim stvarima koje te interesuju, idi i pitaj ginekologa. Njihov posao je i to da daju savete, da ti objasne ono sto ne razumes, da ti preporuce neku literaturu...
 
I ja sam mislila da je ran, ali ipak da pitam... hvala ti sto si me nazvala srecice , nemas pojmakoliko volim da me neko tako nazove!!!
 
apotekarka:
Milow:
Gde god budes isla... samo zaobidji privatnu kliniku Papic veruj mi.


Ovo sam čula i od moje rođake koja se lečila od steriliteta, uzeli su im silne pare, bez rezultata.
Kakvu ti priču znaš?
Lečili niodčega moju bivšu... i uzeli sveukupno oko 300EUR

EDIT: Pritom joj uništili prirodnu floru vagine... trebalo je joj oko 10 meseci da se oporavi od tih đubradi.
 
Milow:
apotekarka:
Milow:
Gde god budes isla... samo zaobidji privatnu kliniku Papic veruj mi.


Ovo sam čula i od moje rođake koja se lečila od steriliteta, uzeli su im silne pare, bez rezultata.
Kakvu ti priču znaš?
Lečili niodčega moju bivšu... i uzeli sveukupno oko 300EUR

EDIT: Pritom joj uništili prirodnu floru vagine... trebalo je joj oko 10 meseci da se oporavi od tih đubradi.

u gospodar jevremovoj je odlicna klinika.
 
VictorySun:
Milow:
apotekarka:
Milow:
Gde god budes isla... samo zaobidji privatnu kliniku Papic veruj mi.


Ovo sam čula i od moje rođake koja se lečila od steriliteta, uzeli su im silne pare, bez rezultata.
Kakvu ti priču znaš?
Lečili niodčega moju bivšu... i uzeli sveukupno oko 300EUR

EDIT: Pritom joj uništili prirodnu floru vagine... trebalo je joj oko 10 meseci da se oporavi od tih đubradi.

u gospodar jevremovoj je odlicna klinika.
Da,da...poliklinika Jevremova je super.Prof.Sulovic i konsultanti ali sa posebnim osvrtom na Prof.Milosa Cvetkovica,Ass.A.Ljubica i Dr.A.stankovica.
Savremeno opremljena i civilizovan pristup pacijentima.
 
Iako je vec pomenuto da bi bile sigurne da se niko ne zezne, PAPIC-ka nikako, meni je napravila takav haos kada sam bila prvi mesec trudnoce da bi joj zabranila da radi!!!
 
Vana A:
Iako je vec pomenuto da bi bile sigurne da se niko ne zezne, PAPIC-ka nikako, meni je napravila takav haos kada sam bila prvi mesec trudnoce da bi joj zabranila da radi!!!

a sto ih neko ne prijavi kad su vec tako ozloglasheni
u neke novine makar
 
A da li biste preporucili neku zenu ginekologa u Silerovoj, koja je strucna, a da ne moras da joj objasnjavas s kim si zasto si kako si bila i sta si radila, i cime se on bavi :D
Ili preporucite neku slicnu personu u nekoj privatnoj klinici. I koliko kosta pregled?
 
apotekarka:
Kod Beloševca 1800 sve.
Hvala
A intervencija otklanjanja kondiloma se radi laserom, azotom ili nozem???
Da li mora opsta anestezija ili moze lokalna?
Budjenje posle opste je bas teskooooooooo
I koliko kosta intervencija?1800 dinara????
I kako se zove gospodja ginekolog?
Ne mogu da saradjujem sa muskarcima...
 
Anonymous:
Vana A:
Iako je vec pomenuto da bi bile sigurne da se niko ne zezne, PAPIC-ka nikako, meni je napravila takav haos kada sam bila prvi mesec trudnoce da bi joj zabranila da radi!!!

a sto ih neko ne prijavi kad su vec tako ozloglasheni
u neke novine makar

Pa pazi ja sam igrom slucaja otisla na prvi gin. pregled u trudnoci kod doticna Papicke, koja mi se nalupetala posle 30 sec pregleda kako nosim blizance od kojih jedan zaostaje u razvoju i nema otkucaje srca, ali to sve moze i da bude u redu, ali ona ne moze da garantuje etc... Nakon toga promenim lekara koji se sit nasmeje njenim glupostima i kaze mi da drugo dete ne postoji!!!! 8 meseci kasnije rodila sam zdravog i pravog jednog jedinog sina!!! naravno od ove price koju sam vam ispricala nista nemam napismeno posto sam dobila na papiru samo to da mi je ustanovljena trudnoca!!!

A sto se tice predloga za dobrog ginekologa Dr. Ljubica Simonovic u Dragise Misovic je fantasticna i super je prema mladim devojkama, a kod nje ides samo sa uputom iz D.Z.
 

Back
Top