Veeelika plišana igračka

Ali, pazi...imala sam jednu drugaricu, tj. imam je jos, koja je samo to volela da dobije...posle i nesto drugo...:)...POenta je da je njoj uvek lako bilo kupiti poklon za rodjus i to...Puna joj je soba bila tih igracaka, nisi imala mesta da sednes na krevet od njih...samo pola sata ti treba da ih skines sa kreveta da bi ga namestila za spavanje...ali, ona je u njima uzivala...I dobila je na kraju veeeeelikog kucu... e njega sam htela da ukradem....:)
 
evo vam "devojcice"

nokia2600.jpg


igracke.jpg
 
Ne,nikada nisam tako nesto dobila na poklon..Secam se da mi se svidjao jedan meda pravi Teedy Bear impozantnih dimenzija,ali to je bilo u Italiji i nikoga nije bilo tu da mi ga kupi..Za njegovu cenu mogla sam da kupim vise pari cipela,i jos ponesto od garderobe pa sam lako odustala...
Umesto velike plisane igracke vise puta sam dobila korpu sa 101 ruzom,ako se to racuna...samo nekako uvek od pogresnih ljudi...:(
 
Da li ste je dobile nekad?
Od dečka... valjda oni obično kupuju ta glomazna čudovišta...


Eto, samo toliko... to je tema :lol:

Dobila! :mrgreen:
Dan Zaljubljenih 2002 od tadasnjeg decka, koji je bio veliki romantik :aha: imao je bas malu garsonjeru tad i nalozio me da treba dosta dugo da trazim po sobi jer je poklon mnogo mali i ja naravno nisam u orman gledala vec u fiokama i tako "malim" mestima... kad sam na kraju otvorila orman, kad ono ogromniiiiiiiiiiiiiiiii braon meda me gleda :eek: :hahaha: 1,5m veliki meda, kojeg sam jedva uspela da ponesem kuci kroz tramvaj itd. Osecala sam se glupo ali i super ujednom! :heart:
 
Vala bas.

Imam ih nekoliko i ne znam sta cu sa njima,drzim ih po ormarima,
kad dodju osobe koje su mi to kupila,ja ih stavim negde gde se vide pa sklonim opet kad odu. :)

:hahaha:
Ja sam moje odnela Gančićima, inače sam ih ređala pored jastuka ko neki bolid, bilo mi je glupo da imam rupu između jastuka i naslona kreveta! I onda kad sam skontala da sam alergična na prašinu dala sam ih na usvajanje :)
 
Ja volim te prašinare, više nego bilo koje druge, jer se lako strpaju u veš mašinu i budu opet čisti i mirišljavi.
Uvek sam ih volela i dan danas ih volim.
Uvek sam ih dobijala na poklon i uvek sam ih kupovala sebi. Radije nego bilo kakve cipele ili neku odeću. Volim slatke stvari...
 

Back
Top