Vesh..

Poruka
15.196
Koliko vam je bitan vesh kao deo stumulnsa pred sex, narocito me zanima musko misljenje :per: ?
Znam recimo primere gde muskarci odlepe na haltere, a i one kojima vesh naravno prija oku, al' im i 'odvalci paznju'.. :)Tj fokusirani su na samo telo ;)
DakleM, korseti, halteri, tange.. Sta preferirate i dal vas je tako lako 'kupiti' il' vam je samo bitno da je ona tu? :manikir:
 
bitno je da je ona tu....a ves na podu :D

lepo je videti lep ves na devojci. pogotovo kad nas iznenadite sa crvenim, crnim ,belim + cipka + neka mastovita predigra....onda nam nema druge nego da vas zadovoljimo :lol:

p.s. .... i da je cist :mrgreen:
 
na jelene :D

v40646p2.jpg
 
obozavam korsete....imam i korset haljinice,crvenu i crnu,pa onda neki ciklama,isto za izlazak.....
I tange naravno,ili neshto drugo minijaturno...cipkasto
Verujem da bi svakom muskom prijalo kad bi video devojku u necem lepom..mada ona bi njemu trebala biti lepa bez obzira shta nosi...jer sve ionako pada na pod..Ili se cepa
 
Poslednja izmena:
obozavam korsete....imam i korset haljinice,crvenu i crvenu,pa onda neki ciklama,isto za izlazak.....
I tange naravno,ili neshto drugo minijaturno...cipkasto
Verujem da bi svakom muskom prijalo kad bi video devojku u necem lepom..mada ona bi njemu trebala biti lepa bez obzira shta nosi...jer sve ionako pada na pod..Ili se cepa

Hm, ja vise volim dobre samodrzece carape i haltere ;)
Ili neki dobar body .. :)
 
obozavam korsete....imam i korset haljinice,crvenu i crvenu,pa onda neki ciklama,isto za izlazak.....
I tange naravno,ili neshto drugo minijaturno...cipkasto
Verujem da bi svakom muskom prijalo kad bi video devojku u necem lepom..mada ona bi njemu trebala biti lepa bez obzira shta nosi...jer sve ionako pada na pod..Ili se cepa

:ok:a i ako nam nije lepa nece izostati dobar sex:lol:
 
kako bre..ja to odmah upotrebim ..shta god bilo ,..nema veze dal sam solo ili ne..odmah operem i posle sat vremena budem u tome, chisto da me zelja mine ..ne kupujem sexy vesh zbog nekog tamo, nego zato shto se ja lepshe osecam..pojma nemam:neutral:
daj neku fotku da vidimo shta je u pitanju!!:)
 
E, taj Victoria's Secret je žešći smor. Na to se ne pale ni višegodišnji apstinenti!

Mojne da loopaš, plz. Hvala. :)
kako bre..ja to odmah upotrebim ..shta god bilo ,..nema veze dal sam solo ili ne..odmah operem i posle sat vremena budem u tome, chisto da me zelja mine ..ne kupujem sexy vesh zbog nekog tamo, nego zato shto se ja lepshe osecam..pojma nemam:neutral:
daj neku fotku da vidimo shta je u pitanju!!:)

V224333_103.jpg


V243563_093.jpg


Baš ova dva. A to što kažeš, kupujem za sebe-da, ali ja uopšte se nisam osećala tako poslednjih godinu dana, to je moja poenta, izgubila sam želju, seksualnost i to. :neutral:
 
Koliko vam je bitan vesh kao deo stumulnsa pred sex, narocito me zanima musko misljenje :per: ?
Znam recimo primere gde muskarci odlepe na haltere, a i one kojima vesh naravno prija oku, al' im i 'odvalci paznju'.. :)Tj fokusirani su na samo telo ;)
DakleM, korseti, halteri, tange.. Sta preferirate i dal vas je tako lako 'kupiti' il' vam je samo bitno da je ona tu? :manikir:

Veš je samo detalj koji ulepšava celokupnu sliku tela dok se skidamo...meni jeste stimulans...
 

Back
Top