Problem sa Avast-om

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
izbaci to njesra i ubaci neki normalan anti-virus

Izbacio sam ga i sve je ok osim što mi sada izbacuje poruku tipa

Generic Host Process for Win32 Services has encuntered a problem and needs to close.

Kada otvorim grešku koju mi prijavljuje ispiše sledeće

Error signature

szAppName svchost.exe
szAppVer 5.1.2600.2180
szModName unknown
szModVer 0.0.0.0
offset 0990934a

This error includes information regarding the condition of Generic Host Process for Win32
Services when the problem occurred, the operating system version and hardware in use, and the Internet Protocol adress of your computer.

A tehnička greška prikazuje ovo


C:\DOCUME~1\NENADZ~1\LOCALS~1\Temp\WERd051.dir00\svchost.exe.mdmp
C:\DOCUME~1\NENADZ~1\LOCALS~1\Temp\WERd051.dir00\appcompat.txt

Ima li nade ili da preinstaliram windows?
 
Avast je najgluplji anti virus svako ko ima avast predlazem da odnesete komp na reinstalaciju zato sto avast nemoze da nadje neke viruse,Reinstaliraj komp i ubaci neki normalan anti virus kao sto je Nod32,Kaspersky ili Norton!
 
Avast je najgluplji anti virus svako ko ima avast predlazem da odnesete komp na reinstalaciju zato sto avast nemoze da nadje neke viruse,Reinstaliraj komp i ubaci neki normalan anti virus kao sto je Nod32,Kaspersky ili Norton!
Ovakvi me postovi uvek bace u dilemu da li vredi upšte čitati postove određenih osoba , toliko je glupa izjava da to....... nema blage veze sa pameću.
Zapamtite već jednom , svaki antivirus je toliko dobar koliko ga njegov vlasnik pametno zna koristiti , i svaki računar je onoliko zaštićen koliko ga korisnik štiti.
99% vrsta antivirusa će poslužiti svrsi i svi će da budu dobri , onoliko koliko se korisnik računara zna ponašati na internetu , NEMA stopostotne zaštite , i zapamtite već jednom da nijedan antivirus ne štiti protiv ostalih tipova štetočina , kao što su malweri ili spyweri.
To je nešto što u svojim glavama morate prvo da razdvojite.


BTW ja na poslu imam Avasta već skoro tri godine i savršeno radi ,a moj posao je direktno vezan na internet kao uostalom i kući gde su mi tri računara non stop online a na dva se vrti avast već više od godinu dana. Tako da .........
 
Meni radi.
A ti bi ponekad mogao da stavish neki argument pored hiljadu smajlija....;)
Shta cesh, verovatno je i silna priznanja od pc chasopisa dobio...ne znam kako...

:lol: :lol: :lol:
Ne merem ti dadnem ni jedan argument za ili protiv, jer Gi nisam ni probao,
niti je komentar biJo u tom smislu....No, ti si ga tako s'vatiJo i Ja tu ni'š ne merem :lol:!!

A ovo mi izgleda kao Opera Portable na USB-u :lol:!!

p.s. a o časopisima i priznanjima...."Neoplantina Đačka pašteta, dobila je 16.484 zlatnih
plaketa na sajmu prehrane u Brisel-u..." ....ne baš tako, al' skoro :lol::lol:!!
 
:lol: :lol: :lol:
Ne merem ti dadnem ni jedan argument za ili protiv, jer Gi nisam ni probao,
niti je komentar biJo u tom smislu....No, ti si ga tako s'vatiJo i Ja tu ni'š ne merem :lol:!!

A ovo mi izgleda kao Opera Portable na USB-u :lol:!!

p.s. a o časopisima i priznanjima...."Neoplantina Đačka pašteta, dobila je 16.484 zlatnih
plaketa na sajmu prehrane u Brisel-u..." ....ne baš tako, al' skoro :lol::lol:!!

Znachi ismevash neshto shto nisi ni probao...:klap:
 
Zašli smo u neke vode koje nemaju veze sa temom, a inače problem je rešen reinstalacijom sistema, tako da...
smiley_emoticons_peka_closed.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top