Povećanje telesne težine

Ja sam 182 cm (za koji dan 17 god) visok i bas puno jedem ali ne uspevam da se ugojim.
Znaci jedem sve i jedem bas hranu koja goji i nista se ne vidi na meni.
Jedem pred spavanje,po ceo dan nesto grickam i uopste se ne gojim.
Valjda mi je takav metabolizam...
 
Poslednja izmena:
ja imam 21 godinu, 180cm i imam 93 kile. I jedem ko mećava :)
Ma jedem i ja,ali ne gojim se.
Jedem sve,dobro se hranim,po ceo dan nesto grickam i uzinam na svakih par sati,cak ponekad kad ne mogu da spavam odem malo u pola noci da obrstim frizider...
Kaze mi drugarica da treba da budem srecan sto je tako.Ona se sad bas stvarno ugojila i sad je na nekoj dijeti sa povrcem koja traje par meseci.Ja znam da ne bih izdrzao ni 1 dan na takvoj dijeti kad sam navikao da jedem domacu hranu i da ne gledam na kalorije nego da jedem sve sto mi se svidja.
 
Ma jedem i ja,ali ne gojim se.
Jedem sve,dobro se hranim,po ceo dan nesto grickam i uzinam na svakih par sati,cak ponekad kad ne mogu da spavam odem malo u pola noci da obrstim frizider...
Kaze mi drugarica da treba da budem srecan sto je tako.Ona se sad bas stvarno ugojila i sad je na nekoj dijeti sa povrcem koja traje par meseci.Ja znam da ne bih izdrzao ni 1 dan na takvoj dijeti kad sam navikao da jedem domacu hranu i da ne gledam na kalorije nego da jedem sve sto mi se svidja.

isit si kao ja! ja sam to probao i batalio video sam da nema vajde od toga :D
 
Al zato sine u roku od sat ipo odradim 300 sklekova, preko 100 trbušnjaka, leđnjaka, čučnjeva i posle svega toga 70ak zgibova :)
A kad imam trening računaj 2 do 2 ipo sata trčanja i sudaranja s likovima moje težine :)

Nema sala baki ...
 
Jedino ako ces se zaebavas sa zdravljem i usporavas metabolizam..jedi slatkise..masno i brzu hranu..gazirano..suhomesnato..nista pre 12..sto kasnije to 'bolje'..pa uvece obilan drugi obrok pred spavanje..osetices promenu i sto vise jedes vise ces moci pojesti..ja ti ovo nisam predlozio;)
 
Idi kod nutricioniste. Tačno će ti prepisati šta da jedeš, pa plus fizička aktivnost.
Pošto niko ovde nije dovoljno stručan da ti odgovori, a znam šta nutricionisti preporučuju. Njima je to ipak posao i završili su neke škole. Ovo ovde su sve neki laički saveti i nemoj ništa uzimati ozbiljno.
Trebalo bi i videti kakav ti je metabolizam.
 
Brate moj cale je u tim godinama bio visok 182 cm i imao 57 kg..Moj najbolji ortak je visok 196cm i ima 70kg..
Neko je brate prirodno mrsav, a neko se ugoji sa godinama..Nemo' se nerviras oko toga
O,pa to je onda jos dobro.
Ja sam zadnje merenje imao preko 67 kg (visina 182 cm) a sad se sigurno promenilo.
Ali nisam zadovoljan kilazom,moze to jos malo vise...
 
E da,to sam hteo da pitam.Cuo sam da mozes da jedes ko stoka,radis vezbe i da posle vezbi popijes surutku u prahu.Ne znam koliko je ta surutka zdrava i da li ona deluje na povecanje misicne mase?Jer koristio neko to?
 
Poslednja izmena:
ja imam 21 godinu, 180cm i imam 93 kile. I jedem ko mećava :)

Ko mecava:hahaha:

Al zato sine u roku od sat ipo odradim 300 sklekova, preko 100 trbušnjaka, leđnjaka, čučnjeva i posle svega toga 70ak zgibova :)
A kad imam trening računaj 2 do 2 ipo sata trčanja i sudaranja s likovima moje težine :)

Nema sala baki ...

Ako je ovo istina onda svaka cast!:ok:


@tema

Ja bas malo jedem, nekad se desi da samo grickam nesto po ceo dan i da jedem nesto uvece pred spavanje, a visok sam preko 175 i imam blizu oko 70kg...pa vi vidite... jos kad bih se dobro hranio. Al sta cu kad mi je lakse da dam keru ili bacim u smece hranu:lol:


p007.gif

p005.gif

n060.gif

n050.gif

n055.gif

h040.gif

h045.gif

f030.gif

d055.gif

a060.gif

a010.gif

a015.gif
Radi sve sto rade oni smajliji i bices dobar... Dakle:
d015.gif


Tako je. Barem ce dobiti na misicima.:D
 
Poslednja izmena:

Back
Top