Zasto muskarci sa dobrim curama mrljave

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Stalno mi se zale cure da ne mogu naci tipa koji im odgovara. Tako one kazu, no ja sam procitao izmedju redova ne mogu naci tipa koji dobro torba.

To su uglavnom zene/ cure koje rade u jakim firmama imaju dobar auto, platu, pa mi je cudno da ne mogu naci. Ipak se krecu u tim krugovima, znate ono rucak poslovni, pa uzina poslovna pa vecera poslovna. Ako nista drugo mogu izlaziti gde god zele, jer za sva mesta imaju novaca?

O cemu se tu radi, kud su nestali tipovi koji dobro torbaju?
 
Zato sto kad imas dobar posao, stan , dobar auto i sve to...imas vishe kriterijume i zelis ako nista makar sebi ravnog. A muskarac ako sve to ima, pre zeli neku nezrelu koja ce da se odusevljava njegovim dobrim autom, stanom, poslom i skupim vecerama nego sto zeli sebi ravnu. Ili ne daj Boze bolju od sebe!
 
Stalno mi se zale cure da ne mogu naci tipa koji im odgovara. Tako one kazu, no ja sam procitao izmedju redova ne mogu naci tipa koji dobro torba.

To su uglavnom zene/ cure koje rade u jakim firmama imaju dobar auto, platu, pa mi je cudno da ne mogu naci. Ipak se krecu u tim krugovima, znate ono rucak poslovni, pa uzina poslovna pa vecera poslovna. Ako nista drugo mogu izlaziti gde god zele, jer za sva mesta imaju novaca?

O cemu se tu radi, kud su nestali tipovi koji dobro torbaju?


"doci ce dan kada ce zene u srbiji grliti panjeve misleci od njih da su muskarci"

:)
 
pa pišanje u wc
poslovno, naravno

a ako traže soulmejta
to jest osobu za ceo život, a ne samo sporadičnu kombinaciju
pa još ako su ono baš pametnice i uspešnice par ekselans
+ ako želje boljeg od sebe, da ih vuče ka gore
pa naravno da im je teško da nadju mužjaka za sebe
gde još, majke ti, postoje takvi a da nisu ugrabljeni od iste takve pametnice?

(osim mog muža, naravno)
 
a ako traže soulmejta
to jest osobu za ceo život, a ne samo sporadičnu kombinaciju
pa još ako su ono baš pametnice i uspešnice par ekselans
+ ako želje boljeg od sebe, da ih vuče ka gore
pa naravno da im je teško da nadju mužjaka za sebe
gde još, majke ti, postoje takvi a da nisu ugrabljeni od iste takve pametnice?

(osim mog muža, naravno)

Reci im. :lol:
 
Stalno mi se zale cure da ne mogu naci tipa koji im odgovara. Tako one kazu, no ja sam procitao izmedju redova ne mogu naci tipa koji dobro torba.

To su uglavnom zene/ cure koje rade u jakim firmama imaju dobar auto, platu, pa mi je cudno da ne mogu naci. Ipak se krecu u tim krugovima, znate ono rucak poslovni, pa uzina poslovna pa vecera poslovna. Ako nista drugo mogu izlaziti gde god zele, jer za sva mesta imaju novaca?

O cemu se tu radi, kud su nestali tipovi koji dobro torbaju?

Svi su sa krstinim forumashicama... vidi kako ovde prasti od orgazama, superzadovoljnih multiorgazmicnih koka...
 
Stalno mi se zale cure da ne mogu naci tipa koji im odgovara. Tako one kazu, no ja sam procitao izmedju redova ne mogu naci tipa koji dobro torba.

To su uglavnom zene/ cure koje rade u jakim firmama imaju dobar auto, platu, pa mi je cudno da ne mogu naci. Ipak se krecu u tim krugovima, znate ono rucak poslovni, pa uzina poslovna pa vecera poslovna. Ako nista drugo mogu izlaziti gde god zele, jer za sva mesta imaju novaca?

Kako one misle da neko posle upropašćavanja od klope na poslovnom ručku/užini/večeri može još i da torba? Može samo da p.rdi i podriguje...

O cemu se tu radi, kud su nestali tipovi koji dobro torbaju?
Ti što dobro torbaju nisu nestali. Savetuj ribama da torbare potraže na gradjevini, u njivi, ili u nekom svratištu za šofere. Ti valjda to znaš, jesi li ili nisi kamion-pilot?
 

Back
Top