Vukova diploma

Od 6. razreda, moraš na kraju svih razreda da budeš 5.00 plus (tako je bar bilo kod nas) treba ti jedna diploma da si najbolji učenik u odeljenju iz određenog predmeta (a ako si 5.00, onda će profesori sami da ti pišu, bez potrebe da to tražiš od njih :) )
 
Nisam bas sigurna da je samo od sestog...
Da neko mesto na takmicenju,mislim da je dovoljno cak i trece na opstinskom...
Jeste imas prednost u rasporedjivanju pri upisu u srednju skolu...
 
Svi razredi i diploma s takmičenja.

Ako je neko dobio diplomu a imao je koju četvorku na kraju razreda, znajte da radi veza. :)

A za ono da si najbolji učenik u razredu prvi put čujem. To veze sa životom nema. Ako u odeljenju ima 30 učenika koji su 5.00 i imaju diplomu s takmičenja, svi će biti vukovci. Na stranu što takvog odeljenja nema. :P
 
Ja sam bio vukovac,uslov je koliko znam za mene bio prosle godine,uspeh 5.00 od 6. do 8. razreda,i bar jedna diploma sa nekog od prva tri mesta na regionalnom takmicenju(s tim sto to niko nije imao,pa su provukli kao sve).Ja sam imao diplomu,ali i da nemas,oni ti daju jedno dve,tri.Znam moja drugarica nikad ni na jedno takmicenje nije isla,a imala je 4 diplome(ja samo 2)!!Tako da oni koji su i imali neka od mesta,budu na kraju losiji od onih drugih.Inache,cela ta stvar sa tom diplomom je jedna od najbudjavijih stvari u vasem zivotu.Svima se ispoklanja,pogotovo sto ja zivim u malom mestu i svi se poznaju(tako da su tu veze i vezice).
 
Poslednja izmena:
Ono što ja znam jeste da se deca koja su 5,00 celog školovanja a nemaju diplomu s takmičenja šalju na takmičenje iz tehničkog, na kom svako osvoji neko mesto.

Ovo od šestog do osmog ne znam ko vam je rekao.
 
Ono što ja znam jeste da se deca koja su 5,00 celog školovanja a nemaju diplomu s takmičenja šalju na takmičenje iz tehničkog, na kom svako osvoji neko mesto.

Ovo od šestog do osmog ne znam ko vam je rekao.
 
Kod mene vukovci trebaju da imaju opsti uspeh 5,00 od petog do osmog, i diplomu osvojenog prvog drugog ili treceg mesta na opstinskom i visim rangovima takmicenja...

I naravno vukovci ne dobijaju dodatne poene na prijemnom, neko ako se na primer desi da dva ucenika sa istim brojem poena konkurise za neku skolu, pa se ne zna koga ce ubaciti, prednost ima ucenik koji ima Vukovu diplomu.
 
Od šestog na kraju godine moraš biti 5.00 i imati barem neko osvojeno mesto na nekom takmičenju.
Imam je. :mrgreen:
I sa njom imaš valjda prednost upisa u srednju.

Koliko ja znam sve od prvog se moraju imati sve petice, a nije neophodno imati osvojeno mjesto na takmičenju. Bar je tako bilo u mojoj školi.Doduše, prošlo je od onda vremena...
 
Poslednja izmena:
a koji je kriterijum za djaka generacije?? zna li neko?

Za njega glasaju svi nastavnici i to bude onaj koji je imao pobjedu na nekom takmičenju. Ja sam imala pobjedu na opštinskom, a titulu đaka generacije mi ispred nosa uze dječak što je pobjedio na republičkom. Za to niko nije ni znao jer je u našu školu došao tek u osmom razredu. Al' šta da se radi...
 

Back
Top