Da li se tucate za Uskrs?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

jelen.co

Veoma poznat
Poruka
12.916
Bliži nam se najveći Hrišćanski praznik!
Pitanje je više upućeno ateistima, muslimanima, budistima i pripadnicima drugih religija nego pravoslavcima.....
Kakav je vaš stav po ovom pitanju?
Da li ste tolerantni ili isključivi?
Otišli ste kod komšije, kuma, rođaka, prijatelja za uskrs. Oni vas lepo i uljudno ponude šarenim jajetom,a vi da li ispoštujete ovaj običaj......
Imao sam priliku da vidim muslimane kako poštuju ovaj običaj u kući pravoslavaca (komšije su).
 
Е ја сам негде начула да је тај празник(са све обичајима) само пренет у хришћанство...

Славимо.. што да не... дечије радости никад доста...:D
 
Bliži nam se najveći Hrišćanski praznik!
Pitanje je više upućeno ateistima, muslimanima, budistima i pripadnicima drugih religija nego pravoslavcima.....
Kakav je vaš stav po ovom pitanju?
Da li ste tolerantni ili isključivi?
Otišli ste kod komšije, kuma, rođaka, prijatelja za uskrs. Oni vas lepo i uljudno ponude šarenim jajetom,a vi da li ispoštujete ovaj običaj......
Imao sam priliku da vidim muslimane kako poštuju ovaj običaj u kući pravoslavaca (komšije su).

Može tuсanje. :)
Dok ne pokušaju da mi uz to profuraju "Hristos voskrese". :lol:
 
jacob, znaš i sam da se ne radi o pokvarenoj mašti...uostalom pitanje je postavljeno nehrišćanima, pa bolje da ne svraćam na ovu temu.

Itekako se radi o pokvarenoj masti.

Kad se kaze "jaja" neki pomisle na kokoske a neki na .... :lol:

U srpskom se jeziku za Uskrs jaja tucaju,kome smeta il nije Srbin ili ima pokvarenu mastu i misli samo na "one stvari" :lol:
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top