Da li bi zabrijali sa nekim ko vam se davno sviđao?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam baš razmišljala o tome i ako nije oženjen mogla bi.Jer ne želim biti ljubavnica mada se zna manje više što je brijačina.Da li bi vi zabrijali sa nekim ko vam se davno sviđao i na koga ste nedavno naletili nakon x godina? Sad ste oboje stariji i pametniji,ali samo ako ta osoba nije u braku.Da li vas to uzbuđuje?

Donje zabrijavanje. Da!
 
nemam nerasciscene racune iz proslosti, svidjanja koja su ostala u mojoj glavi nedorecena....niti patnje za ikim....tako da je moj definitivan odgovor ne....nemam takvu osobu.....
Nema veze sa ovim o čemu ti melješ.


Citat:
Original postavio struja Pogledaj poruku
ala si ti sklopila ovo tvoje pitanje
mozes molim te da mi jos malo objasnis
nekako nisam sigurna da bas dobro razumem
Evo ovako
nakon x godina naletiš slučajno jer već si ga odavno izbacila iz glave nekoga ko ti se sviđao
a to nikako nije bivši dečko prije ajmo reć simpatija
recimo da još relativno dobro izgleda za svoje godine da nije otromboljio
da li bi te to barem malkice uzbudilo vidovita Zorko
 
Poslednja izmena:
Ačuj očito ne govorimo istim jezikom.Možda laprdanje.

Ti dobijaš često preko usana u rl? Ako ne, trebalo bi verovatno, pošto skačeš ko osica bez razloga i vređaš.
da pokusam ja objasniti: sviđao se nekad, sad ga ponovo vidis nakon npr 5 ili10god. i opet ti se svidi. bil zabrijala sa njim.
Ma, meni je jasno sve, a da i ja vama objasnim opet post od Neizrecive: Ne bi joj se svideo nikad ponovo neko ko joj se nekad sviđao.


Neizreciva, ebi ga, drveni advokat sam ti danas. : )
 
Ti dobijaš često preko usana u rl? Ako ne, trebalo bi verovatno, pošto skačeš ko osica bez razloga i vređaš.

Ma, meni je jasno sve, a da i ja vama objasnim opet post od Neizrecive: Ne bi joj se svideo nikad ponovo neko ko joj se nekad sviđao.


Neizreciva, ebi ga, drveni advokat sam ti danas. : )

a zašto, ne priča se ovdje o bivsim, to može biti neko ko ti se davno nekad sviđao a nisi bila sa njim, sad ga ponovo sretnes, on dobar ko i prije i pruzi ti se prilika. Zasto ne bi?
 
Ja sam baš razmišljala o tome i ako nije oženjen mogla bi.Jer ne želim biti ljubavnica mada se zna manje više što je brijačina.Da li bi vi zabrijali sa nekim ko vam se davno sviđao i na koga ste nedavno naletili nakon x godina? Sad ste oboje stariji i pametniji,ali samo ako ta osoba nije u braku.Da li vas to uzbuđuje?

a sto si navalila da brijas nekog koji ti se davno svidjao ?
uzbudjuje te da brijas muskarce ? :dontunderstand:
a sta ako ga poseces i unakazis nije to sve jedno
bolje bi bilo da se taj sam brija. nego da mu napravis oziljci po lice i vrat.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top